Skocz do zawartości

Przeróbka dymogeneratora Bacy


Baca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

.Komu sie chce ciąc klocuszki jak worek 25kg kosztuje 20zł.
 

 

Krystek dzwoniłem do Monrolu i worek 20kg kosztuje 50zł  :)

 

Bo to nie w Monrolu.

Olcha 20zł.

Za buk chyba chcą 25zł.Dawno nie kupowałem bo mam zapasy.

50 to chcą od detalistów ,bo kiedyś odkupiłem worek za 30 zł od osoby co u nich kupuje .

Edytowane przez Krystek98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Temat oczywiście dawno zakończony, ale minął już spory kawałek czasu od przeróbki DG Bacy, dlatego skłaniam się do zadania pytania kierowanego szczególnie do Davido31, Sverige2 i oczywiście Bacy czy po tym czasie i wielokrotnym użytkowaniu swoich DG dokonalibyście na dzień dzisiejszy jakichś zmian konstrukcyjnych? Czy dalej jesteście zadowoleni ze swoich DG? Roger na bieżąco i szeroko opisuje swoje konstrukcje, dlatego zwracam się o opinie szczególnie do Was szanowni koledzy. Davido, czy brak przewężenia rurki powietrznej w ujściu dymowej (4 mm średnicy wewnętrznej) spisuje się dobrze?

Za ewentualne odpowiedzi z góry dziękuję. Chcę w końcu wykonać DG, stąd moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy po tym czasie i wielokrotnym użytkowaniu swoich DG dokonalibyście na dzień dzisiejszy jakichś zmian konstrukcyjnych?
Witam ja nic nie przerabiałem zadymiam i już. Wędzić elektryką z DG też trzeba się naumieć nie jest to tak jak tradycyjnie, wędzarnia musi być bardziej szczelna gdyż dymu z DG jest znacznie mniej, jednakże frajda no i komfort jest niesamowity i gdybym miał doradzać to namawiałbym każdego do takiego urządzenia. Wszystko na temat DG pisze Robert według mnie jego wiedza jest kompletna no i w razie jakichkolwiek wątpliwości zwracaj się do niego, chociaż na forum jest wielu którzy pomogą rozwiać wątpliwości, o każdy pomoże w tym i ja, więc w razie czego wal jak w dym, no i powodzenia w budowie życzę  :)  :thumbsup:

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na Forum, temat został już rozebrany na atomy. Prawie wszystko jest dokładnie opisane dzięki takim ludziom jak Roger i wy szanowni Koledzy.

Chodziło mi tylko o uwagi, po kilku latach użytkowania DG. W Twoim wątku Baco dyskusja była chyba najbardziej gorąca, dlatego tutaj, a nie gdzie indziej stawiam pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kłaniam się do zadania pytania kierowanego szczególnie do Davido31, Sverige2 i oczywiście Bacy

 

Ja w swoim DG zmieniłbym tylko wymiary średnic rury zasypowej i rury dymowej. Nic więcej.

Jeśli chcesz uniknąć krytyki: - Nic nie mów - Nic nie rób - Bądź nikim   (Arystoteles)

Moja wędzarnia
Dymogenerator- Budowa i wymiary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davido31, na Twoich doświadczeniach, opierałem głównie moją konstrukcję, ale nie tyko. Roger dostarcza sporo wiedzy. Sverige2 i Baca również. Tak naprawdę to całe Forum. Powiedz jeszcze, co stoi za taką decyzją, zmiany średnic? Jeszcze jedno, czy rurka powietrzna bez przewężenia spełnia dobrze swoją rolę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.