Skocz do zawartości

Jelita na Śląsku


Rekomendowane odpowiedzi

witam, dopiero zarejestrowałem sie na forum tak więc witam wszystkich :) Mam problem ze znalezieniem sklepu w okolicach czleadzi (katowice,sonowiec,będzin etc) gdzie mógł bym zakupić jelita, dodatkowo miło by było mieć dostęp do peklosoli. Szukam raczej sklepów stacjonarnych, bo po prostu wole takie zakupy, Google nie za wiele mi pomogło w tej sprawie. Próbowałem w paru sklepach mięsnych ale na temat jelit - echo. Czy ktoś sie orientuje bardziej prawdopodobne było by trafienie w targowych budkach z mięsem? Dzięki z góry za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 to chyba internetowy sklep jest? siedziba w bielsku-białej to i tak troche za daleko ale w razie jakby nie udało sie znaleźć nic stacjonarnego  to będzie trzeba przez internet zamówić więc dzięki za polecenie :)

Edytowane przez kazzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na Śląsku są sklepy stacjonarne z artykułami masarskimi . W Częstochowie są ze 3. Tak na szybko znalazłam np taki sklep , niedaleko Ciebie http://www.anepol.pl/kontakt.html. może sprzedają w detalu .

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....w Tesco są paczuszki po 15 metrów - za 7-8 zł

 

tompi - w Sosnowcu to na Śląsku?

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. jumbo

 

 

 

tompi - w Sosnowcu to na Śląsku?

 

 

 

okolicach czleadzi (katowice,sonowiec,będzin etc)

 

może wystarczy przeczytać pytanie kol. kazzz i nie czepiać się czy Sosnowiec to na Śląsku, czy może za granicą.

 

 

 

Polecam http://www.digesta.com.pl/zaopatrujęsię w jelita od paru lat.

 

właśnie o tym pisałem wcześniej

Edytowane przez tompi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy, nie sprzeczać się ponieważ dla społeczeństwa takie miasta jak Sosnowiec, Katowice czy też Rybnik to są w..... Polsce :clap: także luuuzik bo z takiego przekomarzania nic dobrego może nie wyniknąć :facepalm:

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nigdy nie sprawdzałem bo nie miałem takiej potrzeby. Wiem tylko że można u nich kupić jelita i są OK.

Piwo jest dobre ale piwa są lepsze  :D  :devil:

MOJE MASZKETY ---> https://www.facebook.com/pages/Kaziorowe-maszkety/107837452882778

Pozdrawiom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.