Skocz do zawartości

Moje eksperymenty kulinarne :)


qba-69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Qba, chorizo przepiękne, czym malowałeś? :D  :D

Kolorek nie z tej ziemi  :clap:  :clap:  :clap: długo wędziłeś i jakim drzewem?

 

Serdeczne pozdrowienia

Przywileje kilku ludzi nie czynią ogólnego prawa.- Wincenty Kadłubek

 

Dokarmianie forumowego prosiaczka za FREE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było wędzone :) Jutro część podwędzę na zimno, przy okazji wędzenia serów i parówek :) Oczywiście sery i parówki w temperaturze ok. 50o C. Mój kombinat grillowo wędzarniczy umożliwia wędzenie równoczesne dwiema metodami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolorek, jak byś już wędził i to mnie zmyliło....może od ilości papryki i Twojego wina, które dodałeś?

 

Serdeczne pozdrowienia

Przywileje kilku ludzi nie czynią ogólnego prawa.- Wincenty Kadłubek

 

Dokarmianie forumowego prosiaczka za FREE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorizo widać na zimnowędzonkowej focie, w wątku moich spontanicznych zwędzonek ;) Wisi dalej i jeszcze chwilę powisi, a potem hyc do lodówy :D

Dzisiaj natomiast ciachnąłem trochę białej sparzonej :D Ponoć moda wchodzi nowa poparówkowa ;)

Pozdrowionka :)

post-73631-0-28564100-1516386399_thumb.jpgpost-73631-0-41775500-1516386413_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, jest niewymownie ;) Wczoraj minęło 3 tygodnie od nadziania chorizo. Wykonałem kontrolne krojenie i moim oczom ukazał się taki oto widok.

post-73631-0-41145600-1516806345_thumb.jpg

Pleśń po wędzeniu zniknęła. Dwa dni w zimnym dymie zrobiło swoje. Potrzymam jeszcze ze dwa dni w tych warunkach, po czym w folię i do lodówy. Chyba, że macie inne pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jajecznicę Qbq, na kilku plajsterkach nieśmiało sugeruję...
oj oj oj to chyba czyn zbrodniczy :D  ;) 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

minipizza
o... picka  :D  :thumbsup: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

suszone w słońcu
z miłości do degustatorów  :D  :thumbsup: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.