Skocz do zawartości

POGOTOWIE ZADYMIARSKIE


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak by co to pomogę w kwestii porad ogrodniczych-mam swoją firmę usług ogrodniczych,sprzedaż drewna i meble robie bardzo nietypowe.Jak ktoś nie wie co za pioruństwo mu zdżera jabłko czy inną trawę to walcie śmiało.Po za tym z wykształcenia rybak śródlądowy ,technolog żywności i miodosytnik :)

 

[ Dodano: Pon Gru 28, 2009 19:32 ]

aha zapomniałem !mój tel :511841956 a GG:8324308

Kto silnie chce jeśli już nie wszystko to przynajmniej wiele może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja jestem fascynatem polskiego mięsa i głupi się urodziłem i podobno głupszym umrę ale jak coś 693663727

Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego,

Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POGOTOWIE NA ZACHODNIOPOMORSKIE 602473432

mięsko, jajeczka i inne dobra ( wszystko pierwszej jakości )

wędzenie i degustacje

hodowla drobnego inwentarza

sprzęt pływający - wycieczki po międzyodrzu

partner do nurkowania

a razem z Elą prowadzimy taki dom, że... zawsze zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja natomiast mogę pomóc w temacie dachów

Polecam!!!

Pokrycie dachowe całego domu wykonane fachowo, solidnie i terminowo.

Zaskoczeniem był porządek w pracy, sprzątanie na bieżąco odpadów.

Zero dodatkowych obciążeń, rozliczenie końcowe po wykonaniu zlecenia.

Trzy lata gwarancji, zostałem totalnie zaskoczony poziomem wykonania.

Zico, serdeczne podziękowanie, dobrze, że ekipa z powodów rodzinnych nie wyjechała na saksy. :grin: :clap: :brawo: :clap:

Cisza,spokój, a ja robię to co umiem najlepiej: NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W razie problemów z motocyklem, skuterem, obrabiarką, i innymi maszynami nawet tymi bardziej skomplikowanymi dzwonić i pytać, jak dam radę to służę pomocą.

600 323 742 od 10.00 do 19.00 :wink: i na rybki lubię czasem skoczyć.

Pieczone gołąbki (1966) Tadeusza Chmielewskiego,polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja z kolei jestem właścicielem biura podróży więc jakby ktoś miał w tym temacie jakies pytania to jestem do dyspozycji.

 

Tak dla przykładu :) Jakby ktoś chciał za dwa dni lecieć do Kenii - wyżywienie all inclusive, 7 dni. 4* to dzisiaj można to u mnie zarezerwować za 1900 zł :) Z wszystkimi opłatami.

 

Pozdrawiam

Tomek - 500137468

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Informuję wszystkie osoby, próbujące skontaktować się ze mną za pomocą mojego telefonu stacjonarnego o numerze 44 633 19 87, iż od miesiąca stycznia zrezygnowałem z usług TP i telefon został wyłączony na stałe. Praktycznie, już od września działał tylko w jedną stronę. Pozostaje numer tel. komórkowego: 603 555 452.

Pozdrawiam

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wielu z nas poszukuje oszczędności we własnych firmach jak i w życiu codziennym. Jednym ze sposobów jest wysyłka darmowych sms.Dziś wysyłanie sms jest jedną z podstawowych form komunikacji pomiędzy ludźmi. Stworzyłem serwis umożliwiający nam wysyłkę darmowych sms do wszystkich sieci z jednego miejsca.

 

Na stronie www.bsms.pl znajduje się bramka sms z której można wysłać darmowe sms do wszystkich sieci w Polsce. Jest tu bramka play, bramka orange, bramka plus , bramka t-mobile oraz bramka do wszystkich sieci wirtualnych, a sms do wszystkich sieci wpisuje się do jednego okienka nie kilku bramek zgromadzonych w jednym miejscu. Nie musicie wpisywać kodów Captcha ani innych kodów by wysłać sms. Dodatkowo za pomocą api można w łatwy sposób podpiąć bramkę do własnej strony lub bloga. Na stronie tej również możecie doładować komórkę , jest tu również system przypomnień sms oraz system przypomnień mailowych, który świetnie nadaje się do użycia jako organizer pracy. Bramka sms posiada przydatne funkcje jak własna skrzynka odbiorcza przychodzących sms, spis kontaktów. Otrzymane na nią wiadomości możecie przekierować na własny telefon komórkowy , pocztę lub numer gg. Po rejestracji w serwisie możecie również wysyłać sms do wszystkich za pomocą własnego komunikatora gg. Wystarczy wysłać treść wiadomości sms na gg nr 18 , który dalej wyśle wiadomość na podany numer telefonu. Strona warta uwagi więc warto ją odwiedzić, zwłaszcza, że pisano już o niej w serwisach takich jak gadu-gadu, wp, e-biznes i innych dużych portalach internetowych.W serwisie www.bsms.pl można zarejestrować się jako osoba prywatna, lub jako firma czy instytucja. Jego przyjazny interfejs nie przysporzy trudności nikomu, a oferowane funkcje pozwolą na łatwiejsze prowadzenie biznesu czy zwykłego kontaktu międzyludzkiego.

 

Dobrym pomysłem było by podpięcie api do naszego forum by ułatwić kontakt pomiędzy użytkownikami, nie zawsze wszak jesteśmy przy komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralf trochę nie rozumiem bo piszesz że darmowe sms, a trzeba zapłacić ?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że można wysłać darmowe sms , codziennie jest pula darmowych do wykorzystania, jeżeli komuś nie wystarcza można dokupić pakiety. Zaletą na pewno jest wysyłka bez kodów Captcha jakie trzeba wpisywać na bramkach oferowanych np. przez Orange czy innych operatorów. A i oni przecież nie udostępniają nieograniczonej liczby darmowych sms, choć są bogatsi niż ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.