Skocz do zawartości

Metody i triki na utrzymanie temperatury


Artu

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale jaki jest sens kupować chiński badziew, asekurując się podwójnymi lub potrójnymi sztukami, mając to samo na miejscu najczęściej z 24 miesięczną gwarancją suma sumarum w tej samej cenie?

 

No właśnie ze względu na "polską obsługę gwarancyjną" (szczególnie przez importerów, a nie producentów) wolę kupić 2szt. i mieć 1 w zapasie -jak się spali/uszkodzi to montuję 2-gą i działam dalej, a mając z PL to demontaż, odesłanie do sprzedawcy (koszty pomijam) i oczekiwanie na naprawiony/wymieniony/etc (czas) a wiadomo jak większość (oczywiście nie wszyscy) sprzedawcy traktują obsługę gwarancyjną, która jest dla nich kosztem...

Kiedyś kupiłem w PL właśnie ze względu na "gwarancję" sterownik ogrzewania (dotykowy ekran montowany na ścianie w salonie) -padł po pół roku od montażu w dodatku zimą jak był najbardziej potrzebny, odesłałem do sprzedawcy, otrzymałem sprawny po... 2-ch miesiącach już na wiosnę, a zimą się musiałem ratować mechanicznym sterownikiem wiszącym na środku ściany w salonie na drutach. Obecnie kupiłem sobie 2szt. chińczyków "na zapas" za połowę ceny 1szt. z PL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz  dać namiary na  sam  sklep w Kórniku, bo zakład w Miąskowie na "googlowej mapie"  znalazłem, ale to ode mnie 50 km - do Kórnika mam trochę bliżej.

Proszę bardzo kolego.

Kórnik Ul Poznańska 22 obok apteki.

Zjazd z S11 od Poznania  na węźle Kórnik południe na światłach w lewo i po 4oo metrach po lewej stronie wypatruj szyldu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zwykłego garka ok. 6L + podkładka rozpraszająca na palik gazowy

Coś takiego

http://imged.pl/krzemowa-plytka-podkladka-na-palnik-gazowy-gaz-pl-2-1002204.html

 

Trochę czasu trzeba poświęcic na początku przy wygrzewaniu układu , później ustawia się wielkość płomienia na małym palniku i co jakiś czas spogląda na termometr . :)

Naturę mam zimną ;) a dym robię tylko kiedy potrzeba :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.