Skocz do zawartości

Nowy portal - gieldawd.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne wiecie, od września pracujemy nad nowym portalem ogłoszeniowym Ogólnopolska Giełda Wyrobów Domowych.

Potężny portal i ogrom pracy. Wszystko zaczyna już pracować i niebawem, po testach, ruszamy.

Chciałbym przybliżyć Wam zasady działania nowej strony. Zacznę od pliku: Jak to działa. Rysunki zostały opracowane i narysowane dla nas przez znanego grafika komiksowego. Proszę ich nie kopiować, gdyż chronione są prawami autorskimi.

Po zapoznaniu się z załączonym pdf'em, bardzo proszę o Wasze opinie, czy materiał ten wystarczająco jasno obrazuje działanie portalu.

Zapraszam:

 

 15 Jak to działa.pdf

 

Jest to wersja robocza z błędami w tekście, więc proszę na nie nie zwracać uwagi.

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość ArkoGdynia

Jasno, zwięźle i na temat.... moim zdaniem OK.... nie od dziś wiadomo że obrazki lepiej trafiają do ludzi niż najlepiej napisany tekst!

 

Mnie jednak dalej zastanawia kwestia prawna takich transakcji.... czy nie prowadząc działalności i nie będąc rolnikiem będzie można oferować swoje usługi.... raczej wątpię..... fiskus nie śpi....  :hmm:

Edytowane przez ArkoGdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czytelne . Nie mogę się doczekać kiedy ruszy :)

                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Niebawem. 

Jeśli ktoś może nas wspomóc jakąś darowizną (dystrybucja filmu stanęła w miejscu), byłbym bardzo wdzięczny. Po prostu jak przy każdej inwestycji, koszty kilkukrotnie przewyższyły pierwotne założenia.

Oczywiście, to tylko tak na marginesie. ;)

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, iż portal będzie, przynajmniej przez najbliższe lata, całkowicie bezpłatny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Jedynym źródłem utrzymania będą dedykowane reklamy. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasniej juz chyba nie moze byc  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny chętnei skorzystam tylko żeby się jakaś skarbówa albo sanepid szczególnie nie zainteresowały :)

Jak by byli zainteresowani, to by dobra połowa ogłoszeń na Allegro znikła.......

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już działłaaa ? (napis w dymku z ust blondynki litery w kolorze różowym). Fajny pomysł tylko nie wiem czy zostanie poważnie odebrany. W końcu nasza demokracja kształtowała się już w XIII czy XIV wieku a nie jak ta XVIII wieczna. Ale jeżeli takie są odczucia to ja w to wchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej? Odpada sprawa badań, która nie zawsze była przestrzegana.

Poza tym, portal będzie zajmował się serami, pieczywem, miodem, rybami, wszelkimi przetworami, owocami i warzywami, dodatkami masarskimi, piekarskimi i ciastkarskimi, olejami tłoczonymi, ziołami, nabiałem, mlekiem kozim i wieloma innymi produktami. Będzie także miejsce na produkty ECO.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, w końcu nie będę "tułał się" po necie w poszukiwaniu dosłownie wszystkiego :tongue::D

 

Tak przy okazji to powiem że ja już czekam z niecierpliwością na giełdę ponieważ mam nadzieję że ktoś zaoferuje gotowe zestawy przypraw do różnych mięsiw i mielonek z  szynkowaru.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. :D Tylko pamiętajcie, że giełda nie będzie dotyczyła sklepów i zakładów. Te będą mogły wykupić sobie reklamę, co uczyni giełdę całkowicie bezpłatną dla sprzedających oraz kupujących.


Jeszcze troszkę cierpliwości, bo roboty jest od cho....y. :D

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.