Skocz do zawartości

Oficjalne uruchomienie OGWD w dniu 02 maja 2016 r. o godz. 12.00


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A jakie to ma znaczenie czy wcześniej czy później?.Cały czas od kiedy pamiętam jest problem z finansowaniem strony. 
 

 

Takie ma, żę:

Ameryki nie odkryłeś to raz a po drugie, to Mirek założył, że nasza strona nigdy nie będzie finansowana z "przymusowych"  składek. Ale chyba czas na "dobrą zmianę"  :)

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ameryki nie odkryłeś to raz a po drugie,

 

A czy ja pisałem, że okryłem. :mad: Zawsze byłem zdania o minimalnej odpłatności.A założenia wymyślone są przez ludzi i ludzie powinni je zmieniać wraz ze zmianą warunków .Stanie w miejscu jest niekonstruktywne. :)

Edytowane przez arkadiusz

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz coś .Co moje wpisy mają do Tego kto tu dzierży palmę pierwszeństwa i jakie to ma znaczenie.Żebyś nie był gołosłowny to podrzuć jakiś swój wpis o zmianie odpłatności za stronę  z przed marca 2009 bo jakoś mi się w oczy nie rzucił.

Edytowane przez arkadiusz

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić . Ja tam też uważam, że udostępnienie pełnych treści forum za odpłatnością będzie ok. Problem trzeba rozwiązać i iść z forum do przodu :)

                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bredzisz coś .Co moje wpisy mają do Tego kto tu dzierży palmę pierwszeństwa i jakie to ma znaczenie.Żebyś nie był gołosłowny to podrzuć jakiś swój wpis o zmianie odpłatności za stronę  z przed marca 2009 bo jakoś mi się w oczy nie rzucił.

 

Ogłaszam wszem i wobec, że nasz kolega Arkadiusz z Grodziska Mazowieckiego był prekursorem aby wprowadzić zmiany odnośnie finansowania strony, ze składek dobrowolnych na abonament. Stanowiska swego nie zmienił do dziś  :clap:  :clap:  :clap: 

 

"Misiaczku" - cieszysz się   :)

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Misiaczku" - cieszysz się  

 

Pewnie, że się cieszę :) , ale nie pij już więcej bo Ci szkodzi. Poza tym ciesze się również, że jesteś w tej sprawie tego samego zdania co ja. :clap:  :clap:  :clap:

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, aby nowo uruchomiony portal bez sztucznego pozycjonowania i reklamy od razu wskoczył na rynek.

Poza naszą stroną, forum i FB trzeba szukać innych źródeł rozreklamowania giełdy.

Wstawiłem reklamę na swojego bloga, jutro będzie na stronie sklepu, ale to kropla w morzu potrzeb.

 

Gdyby przynajmniej większość forumowiczów mających konta na FB udostępniła wpis i informację o jej powstaniu, to już było by coś.

 

https://www.facebook.com/wedlinydomowepl-148037251897288/?fref=nf

 

A tak raptem na 4443 lubiących nas na FB, informację udostępniło 11 osób.  :facepalm:

 

Edytowane przez miro

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to należy dotrzeć do osób, które będą zainteresowane wystawianiem swoich wyrobów na portalu, czyli do rolników/producentów. Obawiam się, że FB w tym pomoże raczej w niewielkim zakresie.

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie , że rozesłanie materiału reklamowego giełdy do sołtysów coś by dało ?

                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akcje ulotkowe, jak Polska długa i szeroka bo mieszkamy wszędzie, na targowiskach ECOlogicznych. Jest ich coraz więcej i cieszą się w miarę dużym zainteresowaniem.

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to należy dotrzeć do osób, które będą zainteresowane wystawianiem swoich wyrobów na portalu, czyli do rolników/producentów. Obawiam się, że FB w tym pomoże raczej w niewielkim zakresie.

 

Dziś jeden drugiemu przekaże, to również dobra forma reklamy.

Rolnicy, myśliwi czy domowi producenci również korzystają z FB, ale trzeba udostępnić wpis.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam właśnie na FB, że Kolega San Jacinto właśnie dzisiaj uczestniczył w takim ECOtargowisku.

https://www.facebook.com/najsmaczniejszy/photos/a.284072608423839.1073741827.274224296075337/599505396880557/?type=3&theater

Nic by chyba nie przeszkadzało aby na stoliku obok smalcu leżały ulotki OGWD do wzięcia przez odwiedzających.

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś "fajna" ulotka gotowa?

Ze swojej strony mogę umieścić w sklepie w Gdańsku (fakt faktem branża papierniczo-pasmanteryjna, ale zawsze) tylko moje zdolności graficzne ograniczają się do umiejętności wciśnięcia PrintScreen i Ctrl+V.

 

Maxell gdyby była możliwość to zamów jeszcze u "producenta strony" jakiś baner w formacie (stosunki boków) pasującym do kartki, aby można było łatwo wydrukować np. na A3 lub A4 to bym wydrukował i powiesił w kilku miejscach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maxell gdyby była możliwość to zamów jeszcze u "producenta strony" jakiś baner w formacie (stosunki boków) pasującym do kartki, aby można było łatwo wydrukować np. na A3 lub A4 to bym wydrukował i powiesił w kilku miejscach.

Moim zdaniem dobry pomysł. Też skorzystam.

Pozdrawiam, Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przede wszystkim uderzyć w regiony rolnicze. Wiosną, jesienią jest sporo różnych targów, miodobrań, świąt ziemniaka, ogórka, kukurydzy na które przyjeżdża masa rolników. Można by wtedy się przelecieć i za wycieraczki powkładać ulotki.Ulotka musiałaby być, że od razu zainteresuje, że nie wyląduje w rowie po wyjęciu zza wycieraczki a "krzyknie" - czytaj mnie.

 

 

 

nie pij już więcej bo Ci szkodzi.
 

 

Jesteś nudny jak miś Yogi

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

akcje ulotkowe, jak Polska długa i szeroka bo mieszkamy wszędzie, na targowiskach ECOlogicznych. Jest ich coraz więcej i cieszą się w miarę dużym zainteresowaniem.

Jeżeli będzie do wydrukowania taka ulotka to postaram się o rozprowadzenie jej na krakowskim Targu Pietruszkowym.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i co dalej z tą giełdą ? koś zawiera jakieś transakcje? bo ogłoszeń to tyle co kot napłakał.

Coś mi się zdaję że przy regulaminie który obowiązuje teraz to się to nie rozkręci.

Sam mieszkam na wsi i nie znam rolnika który by robił kiełbachę ze swojej świni, a takich co robią z nieswojego mięsa i handlują jest sporo.

No ale oni się tu nie ogłoszą. Minął prawie miesiąc i jest dwanaście ogłoszeń w dziale sprzedam, a w dziale kupię wszystkie ogłoszenia od Mirosława G.

Chyba nie tędy droga z tym regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba nie tędy droga z tym regulaminem.

Zasugeruj proszę coś konstruktywnego 

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba nie tędy droga z tym regulaminem.

 

To nie chodzi o regulamin, ale o obowiązujące przepisy, przy pomocy których władza bohatersko próbuje rozwiązywać problemy nieznane w innych ustrojach ;)

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Ministerstwo zakłada, że rolnik bez podatku będzie mógł sprzedać produkty do kwoty 40 tys. zł rocznie.

Planuje się, że przygotowywana ustawa wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2017 r..."

 

BTW

Ale co potrafi statystycznie "zwykły rolnik"?  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm: 

"Opinia zwykłego człowieka, to brednie gorsze od milczenia." (grizzly)
:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba nie tędy droga z tym regulaminem.

Taki wpis portal musi mieć z urzędu dla własnego dobra.

Na Allegro czy OLX są podobne zapisy i handlujący mają to w poważaniu.

Raczej problem jest po stronie braku rozreklamowania portalu.

Sam FB, czy nasze forum nie wystarczy, bo mało kto z ewentualnych zainteresowanych tu wchodzi.

 

Myślę, że przydałaby się konkretna kampania reklamowa, ale to są niestety kolejne koszty.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.