Skocz do zawartości

Zakup kosiarki elektrycznej...


zzzt

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To jeszcze w negatywie do NAC-a. Gwarancji nie akceptują w wyniku uszkodzenia/obcięcia kabla/wtyczki. Nie interesuje ich to, że uszkodziła się część na którą uszkodzony kabelek nie ma najmniejszego wpływu. Dla nich jest to uszkodzenie mechaniczne dyskwalifikujące naprawę gwarancyjną.

 

O czym ty piszesz, kabel nie jest częścią kosiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jeszcze w negatywie do NAC-a. Gwarancji nie akceptują w wyniku uszkodzenia/obcięcia kabla/wtyczki. Nie interesuje ich to, że uszkodziła się część na którą uszkodzony kabelek nie ma najmniejszego wpływu. Dla nich jest to uszkodzenie mechaniczne dyskwalifikujące naprawę gwarancyjną.

 

O czym ty piszesz, kabel nie jest częścią kosiarki.

 

 

Elektrycznej? Ciekawa teoria - rozwiniesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

Podepnę się pod temat, chcę kupić nową kosiarkę spalinową, spalinową, bo mamy dość ciągania kabla po działce, powierzchnia do skoszenia to ok 1200 metrów, drzewa, krzaki owocowe, kwiaty, do tego górki i dołki,

do wydania maksymalnie 1500 Pln, czy ktoś z was używał kosiarki HYUNDAI ?? albo ma jakieś zdanie na jej temat ?? zastanawiam się nad tą :

http://allegro.pl/hyundai-kosiarka-spalinowa-z-napedem-briggs-5w1-i6442612730.html

chodzi o coś bezawaryjnego i w miarę trwałego, zdecydowanie z napędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to dobra kosiarka, tylko ten kolor :) Nie pasuje mi ani do rękawiczek, ani do gumiaków. :D:facepalm:

Edytowane przez JaGra

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry silnik - i dobre parametry - benzyna - bez dodatków też dobrze  chyba ok. Trzeba się liczyć że każda teraz ja wytrzyma 10 lat to ok.

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś z silnikiemBriksa ... B&S żadne chinszczyzny OHV czy Tecumseh i będzie OK ... również naped i duże koła sa zaletą ;)

 

Tapniete z GT-I9500

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

żadne chinszczyzny OHV czy Tecumseh i będzie OK

Tutaj stanowczo się nie zgodzę. :D mam kosiarkę MESKO z silnikiem Tecumseh z roku 1999. Jest eksploatowana co roku na maxa (nieraz w naprawdę ciężkich warunkach). Poza dwukrotna wymianą linki nic, dosłownie nic nie robiłem przy silniku (nawet nie wymieniałem jeszcze świecy. Gumka od pompki paliwa jest już twarda jak plastik, ale odpala za każdym razem, a wiosną kilkanaście ruchów pompką i silniczek chodzi jak zegarek. Już dawno chcieliśmy zmienić na nową, ale po prostu szkoda zwłaszcza, że jak obserwujemy u znajomych, już kilka razy wymieniali swoje.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.