Skocz do zawartości

Ulotka reklamowa naszego portalu giełdowego


Rekomendowane odpowiedzi

W załączniku zamieszczam podgląd projektu oraz od razu wersję pod druk. Grafik kierował się newsletterem ponieważ stwierdził, że wygląda on bardzo estetycznie.

Jeżeli widzą Państwo konieczność zmian, proszę o konkretne wnioski.

 

Reklama (1).pdf

 

A tak wygląda ulotka w formie pliku graficznego:

 

post-39694-0-59611100-1465283306_thumb.jpg

 

... i podgląd do pobrania:

 

Reklama_podgląd.zip

 

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mirku  wydaje mi się, że  trzeba dodać i  uwypuklić pogrubione przeze mnie słowo - inaczej czytający mogą potraktować to jak  allegro-bis.

 

Zapraszamy serdecznie do nowego,  BEZPŁATNEGO ,  pierwszego w Polsce serwisu ogłoszeniowego z wyrobami domowymi!

 

 

Ponadto przydało by się  również  coś  w  formie  wizytówki do  rozdawania na  "jarmarczno-festynowych"  stoiskach, bo wątpię żeby ktoś po powrocie do domu pamiętał adres Giełdy.

Edytowane przez Wirus
Pozdrawiam Wirus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ArkoGdynia

A moim zdaniem o ile taka forma grafiki dla informacji na serwisie jak najbardziej odpowiada to jako materiał reklamowy może nie trafiać w "target".... ponieważ rysunkowe grafiki na ulotce zainteresują bardziej dzieci niż dorosłych... tutaj brał bym jednak pod uwagę realne piękne zdjęcia wyrobów domowych.... ich wygląd jest gwarancją powodzenia! Tak mi się wydaje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem o ile taka forma grafiki dla informacji na serwisie jak najbardziej odpowiada to jako materiał reklamowy może nie trafiać w "target".... ponieważ rysunkowe grafiki na ulotce zainteresują bardziej dzieci niż dorosłych... tutaj brał bym jednak pod uwagę realne piękne zdjęcia wyrobów domowych.... ich wygląd jest gwarancją powodzenia! Tak mi się wydaje! 

 

 

Ja to samo właśnie pomyślałem. Zdjęcie super uwędzonego boczku zrobi dużo większą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jako materiał reklamowy może nie trafiać w "target"

Mam podobne wrażenie.

 

 

Ponadto przydało by się również coś w formie wizytówki do rozdawania

Również popieram.

Jest w Hamburgu parę polskich sklepów i radzieckich również, gdzie część asortymentu jest z Polski. Rozmawiałem z właścicielami odnośnie giełdy. Zainteresowani byli, ale dobrze by było mieć mały kartonik na podorędziu, aby pod koniec rozmowy móc go wsunąć w rękę rozmówcy żeby pozostał jakiś ślad rozmowy.

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś zaczyna się dziać w temacie.  :clap:  :D


Dodałbym: "... pierwszego w Polsce, całkowicie bezpłatnego...".

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy nie zwrócić się w tej ulotce do konkretnych grup " Rolniku, Pszczelarzu, Serowarze .....wstaw swoje produkty na sprzedaż "

                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak sie zastanawiam czy nie zwrócić się w tej ulotce do konkretnych grup " Rolniku, Pszczelarzu, Serowarze .....wstaw swoje produkty na sprzedaż "

 

Właśnie.Trzeba coś wymyślić żeby bezpośrednio zwrócić się do producentów wyrobów domowych. Trzeba na ulotce dać jakieś hasło, które zainteresuje stroną.ja takich zdolności nie mam ale wierzę, że wśród nas ktoś się znajdzie  :thumbsup:

Tieru już lepiej, może jeszcze nad żywszymi kolorami popracować.

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotka powinna być wyraźnie zaadresowana do uprawnionych producentów wyrobów domowych, zgodnie z obowiązującym w tej chwili prawem ... czy raczej bezprawiem.

Jeżeli ulotka wpadnie w ręce przeciętnego Kowalskiego, to on nie wnikając w szczegóły może sobie pomyśleć, że giełda to sposób na dorobienie do pensji czy emerytury, poprzez sprzedaż własnych wyrobów.

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ulotka powinna być wyraźnie zaadresowana do uprawnionych producentów wyrobów domowych, zgodnie z obowiązującym w tej chwili prawem ... czy raczej bezprawiem. Jeżeli ulotka wpadnie w ręce przeciętnego Kowalskiego, to on nie wnikając w szczegóły może sobie pomyśleć, że giełda to sposób na dorobienie do pensji czy emerytury, poprzez sprzedaż własnych wyrobów.

 

Ja bym aż tak daleko nie szła . Użytkownicy muszą zaakceptować regulamin i ponoszą odpowiedzialność :).

Myslę, że ważniejsze jest przez takie bezpośrednie skierowanie się do określonych grup producentów zapalenie światełka . Wpada mi w łapki taka ulotka a mój wujek ma pasiekę i sprzedaje miód - powiem mu o tym :)

W obecnym kształcie jest trochę "bezpłciowa"

                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ArkoGdynia

Tsosna... i o to właśnie mi chodziło....  :thumbsup:  :clap:  :clap:  :clap: teraz kwestia dopracowania i będzie super... i  jeszcze coś w rodzaju "wizytówki".... z jednej strony info z drugiej grafika i logo WB  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.