Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Wybory uzupełniające do Zarządu i Rady Nadzorczej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 22870 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 20 cze 2016 - 12:12

W związku z tym, iż sporo osób zrezygnowało z pracy w organach naszej Fundacji WB, należy w tym roku przeprowadzić wybory uzupełniające do Rady Nadzorczej i Zarządu.

Zarząd Fundacji musi zostać wymieniony w praktycznie 100%, zaś w Radzie Nadzorczej uzupełnieniu będzie podlegało kilka miejsc.

Myślę, że najbardziej rozsądnym terminem zwołania zebrania wszystkich obecnych członków oraz kandydatów na wakujące miejsca, będzie termin jesienny, który sobie wspólnie ustalimy wraz z najbardziej odpowiednim miejscem spotkania.

W tej chwili mam do Państwa prośbę, aby osoby chętne do pracy w Zarządzie Fundacji oraz jej Radzie Nadzorczej zgłaszały tutaj swoje kandydatury.

Proszę wpisywać swoje nazwisko i imię oraz czy kandydatura dotyczy pracy w Zarządzie Fundacji, czy też w jej Radzie Nadzorczej.

Listę zapisów zamkniemy w dniu 30 sierpnia o godz. 20.00. Następne informacje będą już kandydaci i aktualni członkowie Zarządu oraz RN, otrzymywali na PW.

Zapraszam serdecznie do zapisów.  

#2 scalarian

scalarian

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 185 postów
  • MiejscowośćEarl Shilton

Napisano 20 cze 2016 - 12:54

Z chęcią pomogę ale przez wzgląd swojego miejsca zamieszkania, kwestia spotkań w Polsce jest dla mnie nieco problematyczna. 

Jeśli natomiast w jakimkolwiek innym aspekcie mogę się przydać, to polecam się gorąco. 

Grzegorz Wójcik. 

#3 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 22870 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 20 cze 2016 - 14:56

Zarejestrowałem domenę dla Fundacji - fundacjawb.pl. Jeśli będzie wola nowego Zarządu i Rady N. pomogę w uruchomieniu strony Fundacji.

#4 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 22870 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 23 cze 2016 - 19:44

Proszę zgłaszać kandydatury do pracy w Zarządzie lub Radzie Nadzorczej Fundacji.

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#5 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 22870 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 18 lip 2016 - 10:38

Przypominam o zgłaszaniu kandydatur do pracy w Zarządzie i radzie Nadzorczej naszej Fundacji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych