Skocz do zawartości

Mieszarka mieszałka kupię


scalarian

Rekomendowane odpowiedzi

Post pod postem ale niech będzie. 

 

Zadałem kilka dni temu pytanie o poradę w kwestii wyboru produktu (aktualną... prosił bym o nie podawanie linków z 2008 roku...) i..... ponad 170 wyświetleń i żadnej odpowiedzi... 

 

 

Za to "Ring Wolny" z nakręcaczem misiem dudni tak że aż czerwony. Delikatnie rozczarowany jestem bo mi wystarczyło 3 tygodnie żeby zacząć ignorować niektórych członków forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mieszałką z napędem nie ma problemu, ale jak ci ją wysłać do UK.....to trochę waży,,,, koszty?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś problem z zakupem? Na Alledrogo bez niczyjej łaski sobie kupisz ... ja mam dokładnie taką http://allegro.pl/mieszalka-miesiarka-mieszalnik-surowek-salatek-27l-i6171486766.html  - jak chcesz kręcisz łapką a jak jesteś leniwy jak ja to kupujesz silniczek za całe 50 złociszy i masz takie coś

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/8751-tusiaczkowy-sprzęcior/?p=509715

Edytowane przez tusiaczek

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**VIP-Organizator** 5215 postów Miejscowośćmała wieś nad Zatoką Mój kącik kuchenny Napisano 23 minut temu A to jakiś problem z zakupem? Na Alledrogo bez niczyjej łaski sobie kupisz

 

Albo na naszej giełdzie

 

 https://www.gieldawd.pl/sprzedam

 

Mieszałki jak mieszałki, wszystkie robione przeważnie na jeden wzór a i grubość blachy pewnie taka sama. Ja tylko zwróciłbym uwagę na to czy ma przy kolbie przekładnie, czy nie i bym wybrał z przekładnią.

194-mieszalka_reczna_do_miesa_mx-20_1043

http://www.gastronomicservice.pl/images/SODA_PLUSS/watermark/cpx_72e9575d460dcdcc58606f7916eabd6f.jpg

Zdjęcia poglądowe, wybrane losowo.

Edytowane przez Gonzo

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonzo, w założeniu i tak jest silnik (których trochę posiadam) więc z napędem nie będzie problemu. Ale z tą przekładnią 3:1 to nie głupi pomysł. Mam silnik z 90 obrotami czyli jakieś 30 obrotów na minutę by było. Nie trzeba przekładni ślimakowej zakładać. Ułatwienie jak nic. 

 

 

 

 

 

Tusiaczek, to jest 27L pojemności. Ile kg jednorazowo wchodzi?? 

Edytowane przez scalarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 27L pojemności. Ile kg jednorazowo wchodzi?? 

Czasami się zastanawiam czy to mieszałki do mięsa czy płynów. Podobnie jest z nadziewarkami. Kogo obchodzi ile to ma litrów?  :)

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tusiaczek, to jest 27L pojemności. Ile kg jednorazowo wchodzi?? 
Najwięcej jak mieszałem na raz to jakieś 22 kg farszu. I myślę ze to było blisko maksymalnej pojemności. 

Na mój gust żeby się dobrze wymieszało to wejdzie tam na maxa jakieś 25 kg.

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to jest 27L pojemności. Ile kg jednorazowo wchodzi?? 

Czasami się zastanawiam czy to mieszałki do mięsa czy płynów. Podobnie jest z nadziewarkami. Kogo obchodzi ile to ma litrów?  :)

 

Stąd właśnie moje pytanie. Gdzieś odkopałem Dziadka wywód ile litrów do ilu kg. Nas interesują kg, producenci niestety podają litraż - bo więcej wychodzi. 

 

20kg jednorazowo to nie jest źle. Myślę że będzie akurat to co potrzebuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kogo obchodzi ile to ma litrów? :)

A to kolega nie wie, że farsz w zależności od rodzaju mięsa ma inną objętość?

Dlatego podaje się objętość urządzeń w litrach, a nie w kg wsadu mięsnego...... :tongue:

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Z mieszałką z napędem nie ma problemu, ale jak ci ją wysłać do UK.....to trochę waży,,,, koszty?

Witam bez problemu wyslemy w kazdy zakątek kraju koszt okolo 180zł EM-SPAW 

[Dodano: 27 mar 2017 - 18:06]

 

Z mieszałką z napędem nie ma problemu, ale jak ci ją wysłać do UK.....to trochę waży,,,, koszty?

Witam bez problemu wyslemy w kazdy zakątek kraju koszt okolo 180zł EM-SPAW 

 

UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maxell zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.