Skocz do zawartości

Schemat budowy mieszarki masarskiej


Romeo

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :smile:

 

piszę do was bo posiadam pełny schenat budowy mieszałki masarskiej o pojemności od 50 do 80 kg wsadu jeżeli ktoś jest zaineresowany wykonaniem sobie takiego użadzęnia to proszę i info. na email to wyśle wszystkie rysunki ja zaczynam od poniedziałku składać mieszałkę jak bedzie gotowa to podesle fotkę na forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, co rozumiesz przez mieszałkę? Urządzenie którym będziesz mieszał farsz, a może chodzi o urządzenie do masowania mięsa (masownice)?.

I jeszcze jedno, pytanko, posiadasz jakiś zakład, że potrzebujesz urządzenia?

Pozdrawiam Marek_!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że kolega dość jasno napisał :lol: - ma i może udostępnić schemat "mieszałki" (nie masownicy :tongue: ) , Marku, niektórzy nie lubią się rozdrabniać :grin: , ale zawsze można "przekalibrować" wymiary

Romeo - nie krępuj się, daj jakieś szczegóły lub cały schemat , jeśli nie jest zbyt rozbudowany

 

PS

możesz mi podesłać na maila :cool:

abratek@wp.pl

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_ schemat który posiadam na mieszałkę przedstawia urządzenie do mieszania farszu . :lol: zakładu nie posiadam , zajmuje sie ubojem i wyrobami jest to dodatkowa kasa dla mnie przeciętnie przerabiam dwie blondynki na tydzień

 

 

PS. widze po otrzymanych wiadomościach na skrzynce że jesteście zainteresowani wykonaniem sobie mieszałki, w poniedziałek prześle wam schemat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby można ją było zminiaturyzować, tak na wsad 5-8kg, to byłoby super.

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy na forum. Dołączyłem do Was, gdyż jestem Masarnikiem amatorem. Kilka razy do roku robię kiełbasę, zamrażam i po kawałeczku konsumuję, jak zapasy się kończą robię następną. I w tym momencie pojawia się problem z lenistwem, poprostu nie chce mi się wyrabiać godzinami mięsa. Dlatego też pomyślałem że kupię lub też zrobie jakieś ustrojstwo, które zrobi to za mnie. Przeczytałem kilka wypowiedzi i nasuwa mi się pytanie: czym różni się mieszalnik do mięsa od masownicy i tak naprawdę co ja potrzebuję, żeby bezboleśnie przejść cały proces "produkcji" domowej kiełbasy :question: Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz i czekam na odpowiedź

shark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To darmomy przeglądacz plików stworzonych w AutoCADzie i jest o 7 MB lżejszy od Adobe Reader'a.

 

http://www.infograph.com/products/dwgviewer/DWGdownload1.asp

Lepiej oczywiście będzie, jak plik zostanie zapisany w formacie PDF - darmowy soft i bardziej popularny.

wzbogacaj swoje wnętrze... nigdy na to nie jest za późno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo - plik ma prawie 45 MB:

 

http://i.download.idg.pl/fannef/b2b8aa171017d9ac8feed25047d33ab8/46530db0/software/mac/multimedia/grafika/googlesketchup/6.0.277/GoogleSketchUpMEN.dmg

Freeware !!

wzbogacaj swoje wnętrze... nigdy na to nie jest za późno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 lat później...

A ja nie chcem ale muszem.  :D  Sorry, nie mogłem się powstrzymać.  :)

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tu macie gotowca dwuwałkowego za mały pieniądz http://allegro.pl/mieszalka-do-miesa-i-ciasta-i5959595403.html#thumb/3

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.