Skocz do zawartości

Roboty zduńskie


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz, specjualnie sciagnelam i otworzylam. Spokojnie sie otwiera.

 Kliknij na to i pdf sie do ciebie bedzie ladowal do komputera, pozniej  poprostu otwierasz fale i juz. 


NIe wiem, jak szybki masz kompueter ,ale mi sie zaladowalo w nie cala minute

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. Nie wiem czy dobrze wybrałem ale sprawa dotyczy pieców kaflowych. Tam gdzie mieszka moja mama będzie wykonywana instalacja CO i CW. Do tej pory ogrzewanie było realizowane przez piece kaflowe w pomieszczeniach. Po Instalacji CO piece będą likwidowane. Jeżeli ktoś chce sam sobie taki pięć zdemontować i zabrać całkowicie gratis to proszę o kontakt. Inaczej piece będą pewnie rozbijane. Piece są sprawne do teraz i pracują a zimą ciężka była. Jak ktoś coś to proszę o wiadomość.

[Dodano: 22 kwi 2017 - 21:27]

Tak wygląda piec mojej mamy a wiem że są większe w większych pomieszczeniach.

post-42690-0-68998700-1492889191_thumb.jpg

no i się zaczęło
ciekawe jak się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie znadziesz chętnego ;)

Zbyt proste kafle... demontowałem u siebie 6 sztuk ... dużo syfu i zabawy jak chcesz mieć całe kafle bo są łączone stalowymi zamkami ;)

 

Tapniete z Tapatalk

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dużo linków na rożne strony, tylko nic nie działa, ani Rapid ani megaupload, to po co je podawać.

Ten temat jest interesujący tylko nie można nic ściągnąć.

 

Pozdrawiam i proszę o wyjaśnienie przyczyny.

Przywileje kilku ludzi nie czynią ogólnego prawa.- Wincenty Kadłubek

 

Dokarmianie forumowego prosiaczka za FREE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych linkowanych materiałów już jest na naszym forum, a jeśli nie, to wkrótce wszystko tutaj będzie.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki paweljack, teraz wiem już o Rapidzie.

 

Cała nasza forumowa biblioteka też jest oparta na Rapidzie, czy będą linki do ściągania gdzieś indziej zaktualizowane?

Może akurat to pytanie tu nie pasuje, ale dalej nie wiem, gdzie mogę mnie interesujace pozycje ściągnąć.

 

Dzięki i pozdrawiam 

Przywileje kilku ludzi nie czynią ogólnego prawa.- Wincenty Kadłubek

 

Dokarmianie forumowego prosiaczka za FREE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie linków i ściągania. Materiały będą w całości opublikowane na forum, co też od dłuższego czasu czynię. ;)

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.