Skocz do zawartości

Wątpliwości


Siara

Rekomendowane odpowiedzi

Prace mam przyjemna :grin: nie myślę o zmianie :lol: Jeśli dla Ciebie przywożenie drewna z lasu, ciecie, rąbanie i pilnowanie temperatur w wędzarni np. w każda sobotę, w deszcz czy w upal to zabawa/hobby/przyjemność to ja dziękuję :wink: znam lepszy sposób spędzania czasu z rodziną. Wędziłem w różnych wędzarniach, wędzę co tydzień lub częściej od długich lat, od 1,5 roku nie wędzę "tradycyjnie" i już nie będę tak wędził wole kupić zrębki, brykiety za kilka groszy niż kręgosłup niszczyć w imię (zabawa/hobby/przyjemność) a czas podarować rodzinie :wink: Co do trzasków palącego się drewna - kominek w domu sympatyczniejszy :grin:

 

Ps. Może to moje skrzywienie ale wole wygodę, potwierdzi to prawie każdy co wędzi często, nie raz w miesiącu czy kwartale.

Pozdrawiam serdecznie Jasiu

 

a i jeszcze jedno w dymogeneratorach nie mialem jak na razie wpadki

wedzarnia z lodowki ,,dymogenerator MIra

troche checi i jesz co lubisz ,

a nie lubisz co jesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1,5 roku nie wedze "tradycyjnie" i juz nie bede tak wedzil wole kupic zrebki,brykiety

Jasiu !!!

Wstydu nie masz ? brykietami wędzisz ? ale zbłądziłeś !!! :devil:

fentel

zadymiacze wszystkich krajów łączcie się

ORMO czuwa !!!!! bo Milicja śpi !

http://www.wedlinydomowe.pl/articles.php?id=1256

www.rufi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Jasia .

Jasiu coś się "stary" zrobiłeś a przynajmniej "marudzisz " :wink: jak stary tetryk. Zgadzam się z Tobą nic na siłę, ale daj ludziom wybór, Ty wybrałeś "kapcie" i spokój domowego ogniska /czy nie za wcześnie ?/.

Jasiu czasami trzeba

ciecie,rabanie i pilnowanie temperatur w wędzarni np.w każdą sobotę, w deszcz czy w upal to zabawa/hobby/przyjemność

To pomaga odreagować na codzienne stresy /wiem Ty ich nie masz, bo masz wszystko OK, i oby tak dalej/

Pozdrawiam Ciebie i Grażynkę i oczywiście Szymona /to już chyba duży "chłop" :lol: /

Tomuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam znajomego, który w swej przetwórni wykorzystał jako komory do tradycyjnego wędzenia stare atmosy, paleniska umieścił w piwnicy. Wędzi zrębkami i trociną. MOżna by to było nazwać wędzeniem tradycyjnym. :wink:

Pozdrawiam i do zobaczenia na IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Chcę przypomnieć, że są założone odpowiednie tematy, aby napisać swoje przemyślane uwagi odnoszące się do SDM. Będę bardzo wdzięczny za konstruktywne podpowiedzi, co do funkcjonowania SDM, pozwoli to nam na ukształtowanie tematyki kursów jak i udoskonalanie zaplecza technicznego. Dziękuję.
Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.