Skocz do zawartości

PROPOZYCJA - Kurs specjalny - Dziczyzna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, Ja też bym był zainteresowany wraz z osobą towarzyszącą, tylko proszę o podanie terminy bo nie mogłem znaleźć na forum.

Witaj

Terminu szkolenia nie ma na razie wyznaczonego. Temat jest uruchomiony aby zobaczyć czy jest zainteresowanie. W pierwszym poście tematu jest dokładnie napisane.

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie rozmawiałem z Kol. Bagno. Ustaliliśmy, iż kurs przerobu dziczyzny musi odbyć sie w lutym, a ostatecznie w marcu.

W związku z tym, proszę o dokonywanie zapisów przez osoby zainteresowanych tym tematem.

 

Lista chętnych:

 

1. andree67 - Łódź

2. Arkadiusz Domżoł (Arkdom) - Mysłowice

3. Andrzej (dziuniek) - Lublin

4. Bogdan Kajewski (Podlasiak) - Białystok - ew. +1

5. Joanna Nadborska - Zielona Góra

6. os. towarzysząca - Zielona Góra

7. Czesław Nadborski- Zielona Góra

8. beiot - Suwałki

9. Tadeusz Lupa

10. Małgoś

11. Rkdent + 1

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może informacja do jakiegoś "branżowego" "Łowca" czy czegoś podobnego i chyba komplet pewny.

Cześć Tomuś

 

Wszystkie Koła Łowieckie otrzymały tekst o szkoleniu na główne skrzynki mailowe, juź bardzo dawno temu. Na kaźdym szkoleniu w SDM jest poruszany temat. Pomimo zapewnień o chęci uczestnictwa widać jak jest naprawdę. Mam cichą nadzieję, że uda się zebrać chętnych. A z udami wiemy jak jest :grin: są dwa :grin:

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

12. Mariusz Trościańczyk - Wohyń

Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego,

Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

 

1. andree67 - Łódź

2. Arkadiusz Domżoł (Arkdom) - Mysłowice

3. Andrzej (dziuniek) - Lublin

4. Bogdan Kajewski (Podlasiak) - Białystok - ew. +1

5. Joanna Nadborska - Zielona Góra

6. os. towarzysząca - Zielona Góra

7. Czesław Nadborski- Zielona Góra

8. beiot - Suwałki

9. Tadeusz Lupa

10. Małgoś

11. Rkdent + 1

12. Wosiu

13. Pis67

14. Mariusz Trościańczyk - Wohyń

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

 

[ Dodano: Sro 20 Sty, 2010 20:30 ]

Mogę Was zapewnić, iż cena kursu będzie zbliżona do ceny kursu z zakresu podstaw technologii. Małe różnice mogą wystąpić w przypadku znacznych podwyżek cenowych surowca.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest uzależniony od skompletowania stanu osobowego i uruchomienia możliwości zakupu dziczyzny, gdyż aktualnie obowiązuje zakaz wstępu do lasu.

Nie robimy, i nie będziemy robili niczego na siłę, wobec czego lista zapełnia sie powoli choc systematycznie. :grin:

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na sarny i lochy i tak się już skończył sezon ,teraz to odyńce,wycinki, przelatki i warchlaki .Z jeleni można na byki i cielęta.Ale u nas i tak jest zakaz wstępu po lasu po tych anomaliach atmosferycznych i związanym z tym zagrożeniem w postaci łamiących się drzew. W marcu pozostaną już tylko odyńce,wycinki, przelatki i warchlaki .Sarny -kozły dopiero od któregoś tam maja .

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się niecierpliwicie ale siła wyższa. W dalszym ciągu jest zakaz wstępu do lasu a co za tym idzie brak dostępu do dziczyzny. Temat jest cały czas monitorowany. Bez sensu byłoby ściąganie dziczyzny z ościennych regionów jak pod nosem pasą się sztuki że nawet tłuściejsze dziki niż świnie hodowlana :-) Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, w myśl zawołania: Darz bór!!! Więc jak da to da. ;-)
Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lochy "skończyły" się 15 stycznia i "powrócą" 15 sierpnia a odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki przez cały rok.

Ponoć do 01.03 można strzelać do jelenia

Ale tylko byki i cielęta.

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zakupić dzika z hodowli przecież takie są i myślę że nie wiele się różnią od oryginału.

Pzdr.Wosiu

Wosiu, tu nie chodzi o samego dzika a i inne zwierzęta łowne. Jak na razie zakaz wstępu obowiązuje. W kilku miejscach zostawiłem wiadomość o zapotrzebowaniu na materiał mięsny i jak tylko dostanę odpowiedź to zaczynamy przygotowania. SDM posiada chłodnie i nie ma problemu aby przechować dziczyznę, nawet będzie lepiej bo skruszeje :-)
Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zakaz wstępu obowiązuje.

A w Gdańsku to chcemy by dziki miały zakaz WYSTĘPU z lasu :grin:

Henio, zakaz wstępu jest dla ludzi http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,7578845,Lasy_nadal_niebezpieczne__wiec_omijajcie_je_z_daleka.html

 

:grin:

 

A dziki, jak to dziki, występują tam gdzie mogą pojeść na krzywy ryj :grin:

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Termin jest uzależniony od skompletowania stanu osobowego i uruchomienia możliwości zakupu dziczyzny

Niestety pełnego składu na kurs dziczyzna nie widzę, kolejne soboty w marcu i kwietniu mam zajęte i dlatego proszę o usunięcie z obecnej listy. :grin:

Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.