Skocz do zawartości

Wasze propozycje kursów


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

chyba że znajdą się chętni na turnus dwu-trzy tygodniowy.

Wątroby mogą nie dać rady  ;)

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proszę o uwzględnienie w planach innego regionu Polski, najbliższa mi jest małopolska. W innych regionach też pewno są chętni

Czy Ty uważasz, że zorganizowanie kursu w nowym miejscu to taka prosta sprawa? :D Jeśli zapewnisz nam słuchaczy na co najmniej 6 kursów, nie ma sprawy.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To propozycja, jak nie będzie wystarczająco chętnych na Łazy, to można zrobić ankietę i ustalić czy byliby chętni w innym regionie . Przecież nic nie dzieje się nagle wszystko wymaga czasu i logistyki. 

A propos czasu, to kilka miesięcy temu zapisałem się na gadżet WB chyba to był fartuch, pomimo monitów sprawa utknęła w miejscu, czyli  promocja forum nie rozwija się

A  może dogadać się z Kol. Miro w temacie dystrybucji różnego rodzaju gażetów WB, żeby było korzystnie dla WB i jego firmy, bo prywatne inicjatywy w tej sprawie sławo sie sprawdzają

Proszę mnie nie potępiać z góry bo moja propozycja to tylko propozycja, a mogły być profity dla WB , z tego co obserwuję to jest to temat słabo rozwinięty. Na forum wypracowuje się dużo ciekawych  przepisów niedostepnych nidzie indziej. Zebranie tej wiedzy w poradnikach nie było by od rzeczy, a tak wiele  spraw zanika, albo nie można ich odnaleźć po reorganizacji forum. Inna sprawa to przekopanie się przez mnogość tematów na forum. Ale kończę mam różne pomysły, miałem napisac list do M. na PW, ale jestem nowy, wię pewno by poszedł do kosza

P.S. Nie jesten "szwagrem" kolegi Miro, raz robiłem zakupy i było ok, widzę ze jest to konkretny biznesmen

szakira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Kolego, napisz. Niczego nie wyrzucam do kosza, bez czytania (poza spamem).

Co do zapisów na fartuchy, musisz sprawdzić kto założył temat i do tej osoby napisać.

Jak pisałem, kwestia rozpoczęcia kursów w nowym miejscu nie jest taką prostą sprawą. Pomieszczenia, sprzęt, zezwolenia, obsługa, noclegi, wyżywienie itp.   

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko jeszcze przypomnę w sprawie kursu VSOP.

VSOP ten kurs jest trudny z natury - trzeźwy przyjedziesz, ale trzeżwy aby wyjechać to musiałbyś 2 dni po zakończeniu wyjeżdżać;)

Inna sprawa że w tym temacie możesz się poradzić u kolegów którzy już się w ten temat bawią - chętnie Ci posłużą radą/pomocą - dobiorą sprzęt pod Ciebie ;)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

Proszę o uwzględnienie w planach innego regionu Polski, najbliższa mi jest małopolska. W innych regionach też pewno są chętni

Czy Ty uważasz, że zorganizowanie kursu w nowym miejscu to taka prosta sprawa? :D Jeśli zapewnisz nam słuchaczy na co najmniej 6 kursów, nie ma sprawy.

 

Może być  w Bukowinie albo w Kazimierzu  dawno nie było  a to blisko i z podkarpacia  chetnie nawet ogromnie chetnie przybędę . Łazy kurde trochę za daleko :( 

Mój profil: https://www.facebook.com/kuklafoto/
Oprócz zdrowych szyneczek zajmuję się kosiarkami:
Robotek Sprzęt Ogrodniczy Leśny i Elektronarzędzia : https://www.facebook.com/robotek2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.