Skocz do zawartości

Nóż stalowy czy ceramiczny?


Ewelinka88

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wypatrzyłem na alledrogo nóż ceramiczny z Czech.

Producent (o ile dobrze na zdjęciu widzę) to Smart Cook. Bydlak jest wielgaśny (27,5cm głownia), choć gumowany uchwyt i cena zalatują chińszczyzną... Opis jest czesko-polski, więc trudno się nim posiłkować. Cena wydaje mi się atrakcyjna (64zł nóż + 15zł przesyłka 1 szt). Sprzedawca na 518 komentarzy ma 1 negatywa i 5 neutralnych, reszta pozytywy.

Sam nie wiem. Kusi mnie bardzo, ale nauczyłem się, że "nie stać mnie na tanie rzeczy". Czy ktoś z Was miał/ma może jakiś nóż Smart Cooka? Jeśli tak, to proszę o opinie i ew. weryfikację, czy to, co sprzedaje kolega z Hronova nie wygląda na podróbkę.

 

___edit:___

Aha - w prezencie sprzedawca dorzuca jeszcze anetone micro - coś, co wygląda jak flaschenptuzer/wycior do butelek, ale pewnie jest to jakaś szmatko-gąbka, możliwe (po nazwie wnioskując), że z mikrofibry. Wygląda jak zabawka dla dziecka ;)

Jeśli możesz - wejdź proszę na stronę stronę pajacyk.pl i pomóż nakarmić jakieś dziecko. Dla Ciebie to parę sekund i kilka kilobajtów. Dla Niego to krok bliżej normalnego posiłku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Sam tego nie zrobisz.Musisz poszukać zakład ,który ostrzy takie noże.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sob 12 Mar, 2011 00:02 ]

Witam! Naostrzyc tego nie sposob.Po potraktowaniu czymkolwiek zaczyna sie kruszyc.Ja prodowalem tarcza i oselka diamentowa.Rezultat jest taki ze tarcze i oselke mam dalej.Kilka lat temu kupilem noze stalowe ktore ostrze raz do roku zaleznie od potrzeb.Zona sprawdza "ostrosc" zawsze na miesie.Jesli tnie jak skalpel jest ok.Pozdrawiam.Stefan.

jedzenie i picie umila nam zycie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.