Skocz do zawartości

Koty, kociaki i inne zwierzaki.


Andyandy

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha ...postaram sie jutro wsadzic moje zwierzaki...

Dwa koty jak sie bawia jest ok...Ale pies z kotem , papuga , krulikiem , swinka morska , papuzkami falistymi i kanarkami , golebiami oraz rybkami to nie jest takie codzienne.. Papuga amazonka ;-)

 

Calkowita symbioza jasli zarcia nie ma w poblizu :grin: :grin:

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. To moja pupilka, "pomaga mi w wykonaniu kosztorysu". Ma 13 lat, ale jest jeszcze żwawa. Kontroler jakości wyrobów wędliniarskich. Jeśli kupię jakiś wyrób, to zdarza się że powącha i nie zje. Moje wszystkie zjada.

Okazuje się że trzeba mieć dwa doktoraty, żeby móc wkleić zdjęcie

To czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach,

Czy jest mądry - po pytaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerne Kanarki...

 

Zrobily sobie gnaizdko na klamce do zamykania okna... :-) :-)

 

Ale nie bede im tego psol...Chcialem przeniesc gniazdko do klatki ale wszystko wyzucily i wrucily na stare miejsce .. na oknie .. :-)

 

 

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nasza Luna z Owocowego Wzgórza.

Piękna goldenka.

Tylko uważaj, żeby się nie zapasła. Najlepiej ją żywić niskoweglowodanowo i dużo biegania!.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko uważaj, żeby się nie zapasła.

No właśnie... nie ma komu z piesem wychodzić na dłuższe spacery...

 

a to nasz nowy domownik... jeszcze bezimienny...

http://img101.imageshack.us/img101/8524/dscf9761h.jpg

 

Mamy kilka podwórkowców szwędają się po garażu sąsiadów, po naszej stodole... i jakieś 4 dni temu "coś" miałczało od kilku dni właśnie w stodole... no i okazało się, że mamy tam tygrysa... kotka coś nie chciała się nim zajmować albo to jakaś inna "zgubiła", nie wiem... no to zabrałem to to do domu...

Wszyscy sie cieszą, nawet Luna :wink: córa sie zajmuje tym małym tygrysem... karmi go mlekiem Bartka ze strzykawki... Tak na "oko' to ma jakieś 3 tygodnie chyba...

I teraz nie wiem... chyba zostanie w domu... jak go Luna nie zje....

MIŁOŚĆ

JEST PIĘKNYM KWIATEM

KTÓRY KWITNIE

POŚRÓD CHWASTÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na "oko' to ma jakieś 3 tygodnie chyba

To straszny maluch , szczeniaki od mamy zabiera się dopiero ok 8- 10 tyg nie wiem jak z kotkami :rolleyes: Koniecznie odrobaczcie kotka bo na pewno ma niepożądanych lokatorów a Twoje Młodsze Dziecko pewnie wiele rzeczy bierze jeszcze do buzi.

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Chudziak pisze.Najpierw odrobaczyc i ewentualnie w porcje szczepionek wsadzic kilka grosza..."Tajger" odplaci Wam ta inwestycje , wywolujac usmiech na waszych twarzach :-)

 

U pieska nie mozna wzbudzic uczucia zazdrosci..Zawsze poglaskać najpierw Lune a puzniej kociaka.Tak samo ze smakolykami..

 

Nasz Koleś , juz po kilku dniach zaczol dbac o nowego lokatora Mimi..Teraz sa nierozlaczna parą najleprzych przyjaciol.. :wink:

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro córa zabiera to maleństwo do weterynarza :) no maluch jest ale mamy nie miało... jak go brałem do domu to jeszcze jednego oka nie miał dobrze otworzonego... nawet dobrze nie chodzi jeszcze, taki nieporadny...

MIŁOŚĆ

JEST PIĘKNYM KWIATEM

KTÓRY KWITNIE

POŚRÓD CHWASTÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.