Skocz do zawartości

Nowy dystrybutor wędzarni BORNIAK


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że popieram inicjatywę DZIADKA MAĆKA, który podjął sie dystrybucji wedzarni BORNIAK, pozwolę sobie wkleić w całości Jego wiadomość:

 

"Rozpocząłem współpracę z "Borniakiem". Na początek mam wędzarnię małą oraz GD i zrębki, półki, haki, zestaw do zimnego wędzenia, wiatraczek do osuszania... W niedalekiej przyszłości będę też miał wędzarnię dużą. Wszystko można kupić u mnie lub pooglądać, porozmawiać i zamówić u producenta. Ceny są takie same.

Wprowadzę też podstawowy serwis, typowe części zamienny do natychmiastowej wymiany powinienem mieć na stanie max za 1 miesiąc.

Pan Dawid był u mnie, obaj liczymy na dobrą i długą współpracę.

Planuję rozwój tej formy działalności, rozpoczynam szukanie chętnych do współpracy.

Mam także w ciągłej sprzedaży oryginalne kociołki węgierskie, różnej pojemności i z różnych materiałów. Osobiście używam emaliowanych i takie najbardziej polecam. Mam także kociołki rybne, maja specjalne dno w innym kształcie. Trójnogi, patelnie ogniskowe i ruszty nad ognisko to uzupełnienie tej oferty.

Planowałem sprowadzanie "peki", to jest forma kociołka żeliwnego, ale do pieczenia pod żarem, tzn żarem zasypywana jest pokrywa. Na razie ten pomysł upadł, z prostego powodu - cena jest zbyt wysoka. Jedzenie z peki jest niesamowicie smaczne, można w niej piec chleb, mięsa z warzywami, ja gustuję w ośmiornicy.

Oczywiście rabaty dla Wędzalniczej Braci są przewidziane."

 

Dodam, że planowane są także szkolenia w zakresie obsługi wedzarni BORNIAK, na razie na miejscu u DZIADKA MAĆKA, a w przyszłości może w SDM?

mam nadzieję, że w następnym poście sam zainteresowany przedstawi Wam sposób kontaktu i adres, oraz bardziej szczegółowe wyjaśnienia.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuję za możliwość przedstawienia oferty. :grin:

Pomysłów jest wiele, ciekawe ile uda się zrealizować :question: :wink: Ale chyba wreszcie czas zająć się tym co sprawia przyjemność.

Zaczynamy od prezentacji małej wędzarni i podstawowego osprzętu. Wszystko to można zobaczyć i ew zamówić w Warszawie na ulicy Korkowej 44 lok.1

W najbliższych dniach podam trochę więcej danych.

www.wedzarnie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy od prezentacji małej wędzarni i podstawowego osprzętu. Wszystko to można zobaczyć i ew zamówić w Warszawie na ulicy Korkowej 44 lok.1

Proszę wkleić jakiś materiał (fotki) na naszym forum..

Przecież nie każdy może jechać w celu wizytaci i oceny osprzętu do "Wawy" !...

 

:shock:

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow - w tej chwili produkty mamy tylko w prezentacji, za max tydzień będą już też w sprzedaży.

Gregtom - oferta jest raczej skierowana do mieszkańców W-wy i okolic, do osób, które widziały produkt na zdjęciach, ale chcą go "pomacać" przed ew kupnem. To nie zmienia faktu, że masz rację i zdjęcia, jeśli będzie taka potrzeba oczywiście mogę wkleić.

Pools - wiatraczek jest na stanie, będzie także zamawiany dodatkowo.

www.wedzarnie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIADEK MACIEK bez fotek się nie obejdzie. Mnie interesują te kociołki (choć ten pierwszy który kupiłem to był niewypał). Bez przedstawienia oferty się nie da. Nic tak nie przemawia do rozumu jak fotka, zapach, smak i wykorzystaj to!

To na początek :grin:

 

www.wedzarnie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że się czepiam, ale jak można ten "maszt" przewieść autem oraz jak głeboko wkopać go w ziemię aby się nie obaliła "kostrukcja"..

 

Przecież tego ani nie przewieziesz, ani zamontujesz na, chyba żadnym polu namiotowym...

W/g mnie to raczej utopia... Campera nie mam, ale Camping mam..

 

Kto pozwoli postawić coś podobnego na polu "Camperowskim"... ?

 

sorki :rolleyes:

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może razem z kociołkiem wykupuje się obowiązkowo polisę OC na wypadek przewrócenia się masztu do wyrządzenia szkód :grin:

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że się czepiam, ale jak można ten "maszt" przewieść autem oraz jak głeboko wkopać go w ziemię aby się nie obaliła "kostrukcja"..

 

Przecież tego ani nie przewieziesz, ani zamontujesz na, chyba żadnym polu namiotowym...

W/g mnie to raczej utopia... Campera nie mam, ale Camping mam..

 

Kto pozwoli postawić coś podobnego na polu "Camperowskim"... ?

 

sorki :rolleyes:

 

tu chyba raczej chodziło o pokazanie kociołka nie masztu :grin: - nie to że sie czepiam :devil:

Paweł 603957797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chyba raczej chodziło o pokazanie kociołka nie masztu - nie to że sie czepiam

Tak, racja. Sam "temat" postu wszystko Ci wyjaśni. I nie czepiam sie też :devil: .

 

Ale sam kociołek polecam, tylko z przykrywką miałem problem. (mam ten sam na 10 L.)

 

:wink:

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło o kociołek, masz tak tylko przy okazji. Mam taki maszt na stałe zamontowany na działce, bardzo ułatwia obsługę kociołka, ale "oczywistą oczywistością" jest, że nie ma możliwości przewożenia go w dowolne miejsce, dlatego wymyślono :wink: trójnogi.

 

Ps był pewien problem z przewiezieniem "masztu" z W-wy na Mazury :wink:

 

Podstawa masztu, rura z rozgałęzieniem jest na stałe zabetonowana, na nią wkładam maszt, wygodą jest możliwość obracania w dowolnym kierunku :grin: Jest także możliwość regulacji wysokości rusztu lub kociołka.

 

 

www.wedzarnie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Zaczynamy od prezentacji małej wędzarni i podstawowego osprzętu. Wszystko to można zobaczyć i ew zamówić w Warszawie na ulicy Korkowej 44 lok.1

W najbliższych dniach podam trochę więcej danych.

Może należałoby również - w niedalekiej przyszłości - zaistnieć w sieci (stronka) ?

Na Korkową mam parę kroków :)

Pozdrawiam - Alehar

Instagram   alehar9999


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Zaczynamy od prezentacji małej wędzarni i podstawowego osprzętu. Wszystko to można zobaczyć i ew zamówić w Warszawie na ulicy Korkowej 44 lok.1

W najbliższych dniach podam trochę więcej danych.

Może należałoby również - w niedalekiej przyszłości - zaistnieć w sieci (stronka) ?

Na Korkową mam parę kroków :)

Zapraszam więc, może coś ciekawego wymyślimy

 

Stronka jakaś jest, dotyczy działalności jaką prowadzę od ponad 25 lat, nadszedł jednak czas na rozwój i zmiany. Za kilka dni będzie aktualizacja i wędzenie pojawi się na ...bagażnikach :wink:

www.wedzarnie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam wędzarnię Borniak - dużą i nie ukrywam jestem z niej mega zadowolony.

Wędzoneczki wychodzą z niej zawsze przepyszne. Testowałem ją razem z kolegą Abratkiem, który potwierdził jej zalety. Mam jednak pytanie, ponieważ nie potrafię uzyskać z niej "ciemniejszej" barwy wędzonek niż złocisty. Czy robię coś nie tak, mam zrębki bukowe i olchowe. Żadne z nich nie chcą dać ciemniejszej barwy, nie ma znaczenia czy wędzę bukiem czy olchą. Może jakaś podpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z nich nie chcą dać ciemniejszej barwy, nie ma znaczenia czy wędzę bukiem czy olchą. Może jakaś podpowiedź?

Po to, skonstruowano taką wędzarnię, żeby wędzonki były ładne.

Zacznij wędzić mięso o ciemniejszej barwie np wołowina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z nich nie chcą dać ciemniejszej barwy, nie ma znaczenia czy wędzę bukiem czy olchą. Może jakaś podpowiedź?

A powiedz proszę dlaczego zależy Ci na tym aby wędzonki miały barwę ciemniejszą.

Ja również jestem bardzo zadowolona z Borniaka... zawsze równiutko uwędzone i ten kolorek.

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.