Skocz do zawartości

Motoreduktor/Superior


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem właśnie maila z ofertą:

"Szanowny Panie / Pani,

Miłego dnia!

Moja fabryka Hang Zhou Superior Transmission Machine Co., Ltd. jest jednym z największych producentów Przekładnie i motoreduktory w Chinach.

Świadczymy naszym klientom NMRV reduktor, R / F / K / S seria spiralny motoreduktory i innych osobistych bieg przez wiele lat.

Nasza jakość jest bardzo dobra, a cena jest rozsądna.

 

Jeśli potrzebujesz katalogu lub cenniku, ani żadnych więcej informacji, pls prosimy o kontakt z nami.

 

Pozdrawiam

 

Emma"

 

No to co? Bierzemy katalog i cennik?

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell, Kto Chińskie kupuje ten dwa razy kupuje. To jest właściwa reklama. Jak nie wierzysz to najprościej sprawdzić chiński rower lub inną rzecz mechaniczną wyprodukowaną w Chrl. Nie wygląd, a użyte materiały są do ............... i szkoda kasy. W sklepach AGD części można kupić gotowe kompletne przekładnie z silnikiem do Zelmera. Obudować i dostawić reduktor na oś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. :D Ja tylko zapytałem, czy wystapić do nich o przysłanie katalogu z cennikiem. Nie mam zamiaru na razie nic kupować. :wink:

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maszynkę do mięsa firmy Superior. Nówka i jeszcze orginalnie zapakowana i oczywiście nie używana. Napiszę tylko że siatki są poprostu "wysztancowane" z 2 mm. blachy.

Chętnie podesłał bym ten eksponat do SDM aby kursantom otworzyć oczy aby szerokim łukiem omijali takie badżiewo.. :grin:

 

ps. W kartonie jest dużo wkładek/nakładek do wyrobu ciast i makaronów, ale na fotce pokazane jest mięsko wołowe po zmieleniu... :wink:

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem piłę spalinową chińskiej produkcji oczywiście do amatorskich celów nazywa się Flo za śmieszne pieniądze i już trzeci rok użytkuję i ile drewna nią pociełem ,w tym trzy topole o prawie metrowej średnicy. Weżne jest by jak z każdym sprzętem umiejętnie się obchodzić. Słaby kierowca potrafi i najlepszy samochód zajeździć.

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hi.gif

" W całej Europie wszyscy dobrze wiedzą

od Bosforu po kanał la Mancha

że w Polsce dzieci tylko jedzą

dorosły zakansza "

Kern

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiele Chińskiego sprzętu w tym motorower, który mi wszyscy odradzali, a tu proszę. Komputery śmigają, motorower już 7 rok bez awarii przy tym pali 2,5l benzyny... Niech każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale sprzętu z Chin nie da się ominąć w 100%. Chińczycy robią na różne rynki ten sam sprzęt, a potem w liście zamienników okazuje się że kupił to Asus, Rikoh, Konica etc. :-)

No risk, no fun :-)

Honda Cb 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak pisze Grzegorz565. Chińczycy robią produkty ( podróbki ) tak wysokiej jakości, że przewyższają jakością nawet oryginały i spędzają sen z powiek np. Szwajcarom ( zegarki) Niemcom ( motoryzacja ) itd. itp. Niedawno był pokazywany na Discovery film dokumentalny, obrazujący temat i pokazujący ten problem. Ceny tych wyrobów plasują się jednak na b. wysokich półkach. W Polsce produkuje się dzisiaj nie mniej bubli niż w Chinach panowie i tak wygląda cała prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie popatrzeć na te motoreduktory i ich ceny

 

:clap: :clap: :clap:

 

Ale po co lepiej pisać ,że co Chińskie to złe :grin: :grin: A co nie jest dziś w "Azji "produkowane Jak już było pisane Różne towary różna jakość

 

Np. zegarki naszego "szanownego" Kolegi z pierwszej strony to co jest produkcja Szwajcarska :question: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.