Skocz do zawartości

Kupię czosnek


Jasiust

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić czosnek jary Polski,część chciałbym posadzić a część na bieżące potrzeby. Jeżeli ktoś sprzedaje to proszę o kontakt. Zamówiłem z tej strony:http://czosnekzlatowicza.pl/ i zostałem oszukany .Zamówiłem 8 grudnia2012 i zapłaciłem przelewem z góry i do tej pory ani czosnku ani pieniędzy.Przy kontaktach tel. obiecywano mi że paczka już wysłana ,że jutro zostanie wysłana a teraz brak kontaktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaga1 pozostaje Ci nic innego jak złożyć doniesienie na policję o oszustwie internetowym niech sobie jełop nie mysli że trafił na leszcza z pierwszej łapanki, na allegro ten koleś też ma zawieszone konto i kilka negatywów , z tego wnioskować mozna że nie tylko ciebie nabił w "butelkę".

dobre żarcie -to jest to!!!

 

tel.608215213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z tej strony:http://czosnekzlatowicza.pl/ i zostałem oszukany .Zamówiłem 8 grudnia2012 i zapłaciłem przelewem z góry i do tej pory ani czosnku ani pieniędzy.Przy kontaktach tel. obiecywano mi że paczka już wysłana ,że jutro zostanie wysłana a teraz brak kontaktu.

Jaga1 pozostaje Ci nic innego jak złożyć doniesienie na policję o oszustwie internetowym niech sobie jełop nie mysli że trafił na leszcza z pierwszej łapanki, na allegro ten koleś też ma zawieszone konto i kilka negatywów , z tego wnioskować mozna że nie tylko ciebie nabił w "butelkę".

A do sadzenia daleko, mróż jak diabli, może jeszcze w chłodniach leży?

Ja w zeszłym roku zamówiłem tu właśnie, na wiosnę, w trzy dni był u mnie. Dobrze plonował, do tej pory używam do wędlin. :cool:

Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pis67

Ja w zeszłym roku zamówiłem tu właśnie

tzn gdzie?

Ja mam zasadzonego ozimego 500 szt. jakiś krakowski nie wiem co to z niego będzie,ale główki i ząbki były duże,może też na wiosnę posadzę trochę podpowiedz jaką masz odmianę bo już sprawdzona tak piszesz.

Pozdrawiam MAREK-ZAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie SiB pocieszyliście..... Albo sobie akcję wgrywam :)

Wynika, że są dwa typy "czosnków do sadzenia"....

Letni do sadzenia wiosną

Zimowy do sadzenia lis/gru....

W ub roku posadziłem lis/gru- wylazł (w sensie zielonych szczypiorków) i przemarzł (?).

Finalnie nie było nic z niego.

W lis 2012, kupiłem kilka główek- obojętnie jakiego, choć sprzedawcy mówiłem, że chcę posadzić.

Posadziłem- 12/15 cm w ziemię, korzonkiem do dołu, zasypałem.

Za radą znajomych ogrodników, zrobiłem kołderkę z liści- gr 15 cm, przykryłem zagon białą włókniną.

Czekam....do wiosny...

Będzie coś z tego????

Lokalizacja zagonu- pn Mazowsze...

Dajcie znać jak ktoś wie.....Poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo czytałem na temat uprawy czosnku i jedyny minus to przysypanie liśćmi..pod nimi rozwijaja się grzyby i pleśnie a ich czosnek nie lubi i łatwo sie poraża.. ale szansa jest.

wejdź na www.agrofoto.pl to forum rolników i tam o czosnku jest ho ho.

zapraszamy do sklepu: www.tradycyjnesmaki.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na jesieni sadzę Harnasia i Ornak nic nie przykrywam i nie narzekam na plony - natomiast gorzej z przechowywaniem muszę ciągle przeglądać i przebierać główki . Zdecydowanie lepiej przechowuje się czosnek jary ale ma z kolei mniejsze główki i mniejsze ząbki.

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sadzisz jakąś maszyną czy " na klęczkach"?

Jeśli to pytanie do mnie to sadzę w przysiadzie :rolleyes: te ok 200 - 300 ząbków to nie problem :cool:

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam!

Moge Państwu zaproponować czosnek w różnych postaciach. Polski i nie tylko . Świeży cały lub obierany. Pastę czosnkową lub czosnek suszony.

Jesteśmy porzadną firmą, współpracujemy z dużymi sieciami marketów i zakładami przetwórstwa mięsnego.

 

zapraszam na strone www.garlic.com.pl

W razie zainteresowania czosnkiem proszę o kontakt

Piątek Wioleta

691665594

biuro@garlic.com.pl

Wioleta Piątek

691665594

Falcon

Ul. Narutowicza 15

Chorzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, współpracujemy z dużymi sieciami marketów i zakładami przetwórstwa mięsnego.

Nie gniewaj się proszę ale to akurat niezbyt udana rekomendacja :cool:

I przy okazji bardzo dziękuje za czosnek przekazany nam na zlocie. Własnie go testuję :wink:

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to potężna firma importowa więc cennika nie uświadczysz ponieważ cena zapewne uzależniona jest ilości zamówionego towaru.

To cytat ze strony firmy Falcon.

Świat Falcon!

 

Firma FALCON zajmuje się importem i dystrybucją czosnku oraz pomelo. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu sieci handlowych. Naszymi głównymi odbiorcami są między innymi Tesco, MGL Metro ,Carrefour, POLOmarket, Dino, Piotr i Paweł, SCA PR i inni. Zaopatrujemy również hurtownie warzywne, zakłady mięsne, przetwórcze oraz producentów przypraw.

 

Magazyny z chłodniami o powierzchni 8700 mkw, pozwalające na przechowywanie towaru w optymalnych warunkach w połączeniu z surowymi normami doboru producentów pozwalają nam utrzymać konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość produktów.

 

W sprzedaży posiadamy również czosnek granulowany, mielony oraz w płatkach. Na państwa życzenie, jesteśmy w stanie zorganizować i przeprowadzić import dowolnego produktu z odpowiedniego regionu świata, organizując zakup, transport oraz odprawę celną.

 

Zapewniamy ciągłość dostaw, dogodne terminy płatności oraz atrakcyjne oferty. Zamówienia realizujemy w ciągu 24h własnym specjalistycznym transportem.

 

Wieloletnie doświadczenie handlowe gwarantuje zadowolenie i satysfakcję klientów.

Osobiście wolę jednak czosnek z własnej uprawy :tongue: :grin:

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadamy w ofercie czosnek z WŁASNYCH UPRAW!!

polski -całe główki, łamany na ząbki (grubsze i drobne) -pakowany po 10kg

polski w pęczkach

Argentyński lub chiński w kartonach po 10kg

 

Czosnek polski obierany (czyste ząbki zero odpadu!)

Czosnek mielony - pasta czosnkowa z dodatkiem samej soli (zielonkawa) lub z dodatkiem soli i kwasku cytrynowego (kremowa)

 

Czosnek suszony _Granulaty różnej grubości G1-G4, płatek i puder

 

Fakt że współpracujemy z dużymi sieciami świadczy tylko dobrze, dlaczego? Ponieważ jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta na najwyższym poziomie jakościowym.

Wioleta Piątek

691665594

Falcon

Ul. Narutowicza 15

Chorzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Toż to potężna firma importowa...

Każda taka firma ma jednostkę odpowiedzialną za REKLAMĘ!!! :cool:

 

Sprzedawanie po kilogramie czosnku w cenie "hurtowej"

to najlepsza promocja dla takiej firmy. :cool:

 

Brak takiej propozycji dla naszych SiB umiłowanych w Wędzonkach,

to niestety "strzał w kolano" i działanie na niekorzyść firmy. :cool:

 

Mam nadzieje, że ktoś "siem" tam obudzi! :wink: :cool:

.

"Opinia zwykłego człowieka, to brednie gorsze od milczenia." (grizzly)
:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przynajmniej mam taką nadzieję :)...

Ja "siem" zastanowiłem i wymyśliłem, że wszelkie decyzje

odnośnie cenników i ofert są w gestii WŁAŚCICIELA forum!!! :cool:

 

Mam takie przeczucie, że publikowanie cenników

na otwartych stronach www, jest jednak "anty-profitowe". :wink: :tongue:

 

Jeśli ktoś ma dostać DUŻY rabat to jest to poniekąd

SPRAWA INTYMNA. :tongue: :cool:

 

Niech się dzieje WOLA NIEBA,

Z nią się zawsze zgadzać trzeba. :tongue: :grin: :clap:

.

"Opinia zwykłego człowieka, to brednie gorsze od milczenia." (grizzly)
:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.