Skocz do zawartości

MEGA


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

DZIADEK, pewnikiem dla tego, że Zupy to mały plik 4Mb a Produkcja garmażeryjna ma ponad 400Mb - tu może by problem :(

Pozdrawiam cieplutko

 

Całość mojej wypowiedzi jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem i moją opinią - chcesz zgadzaj się, nie chcesz nie zgadzaj się.

Ja życzę jak najlepiej

 

Czerpiesz ze strony "garściami" to wspomóż forum finansami ___ LINK DO POMOCY KPP

Poczytaj o panu S i jak możesz to klepnij go w d..... codziennie 2 razy ___LINK DO STRONY KPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do mnie wszystkie pozycje dotarły jak błyskawica..!!

Zassane pliki pdf, otwierają się bez żadnych uprzednich rozpakowań itp..

Wszystko śmiga zajefajnie i szybciej niż z RS..

Dzięki Maxell.. :clap: :clap: :clap:

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ostatniego pliku wszystko jest wielkościowo przystępne :)

Zassałem plik Kazimierz Krata ,,Produkcja wyrobów garmażeryjnych,, i jak tylko go przerobie na PDFa to odeślę go do Maxella i niech podmieni na mniejszy :) będzie jeszcze szybciej :)

Pozdrawiam cieplutko

 

Całość mojej wypowiedzi jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem i moją opinią - chcesz zgadzaj się, nie chcesz nie zgadzaj się.

Ja życzę jak najlepiej

 

Czerpiesz ze strony "garściami" to wspomóż forum finansami ___ LINK DO POMOCY KPP

Poczytaj o panu S i jak możesz to klepnij go w d..... codziennie 2 razy ___LINK DO STRONY KPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaku, jak by ktoś wiedział to by Ci odpowiedział - ile pytań ja zadaje i są jak kamień w studnie - nie wiem nie liczę tego.

Nie ma co bić piany i się obrażać daj se luzik, spróbuj teraz zassać coś jak będzie dalej problem to możesz zapytać się w lengłydzu kiwi ludzi oni z suporto będą wiedzieć najlepiej czy nie mają jakiegoś błędu w skrypcie

Pozdrawiam cieplutko

 

Całość mojej wypowiedzi jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem i moją opinią - chcesz zgadzaj się, nie chcesz nie zgadzaj się.

Ja życzę jak najlepiej

 

Czerpiesz ze strony "garściami" to wspomóż forum finansami ___ LINK DO POMOCY KPP

Poczytaj o panu S i jak możesz to klepnij go w d..... codziennie 2 razy ___LINK DO STRONY KPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dzisiaj, wyżej pisałem wyjaśnienie w tej sprawie. Jesteśmy na etapie prób i mogą zdarzać się jeszcze róznego rodzaju nieprawidłwości. Wystarczy sekundowa przerwa w połączeniu internetowym i już jest klops. Kilka osób pobrało ten plik i jest wszystko ok., o czym tutaj piszą. Po prostu czytajmy trochę dokładniej posty. ;)

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrzuciłem książke Kazimierza Kraty "Produkcja wyrobów garmażeryjnych" w formacie pdf. Książka zajmuje nieco ponad 60 MB.

 

Link do pobrania:

https://mega.co.nz/#!ad0URDbL!efr11ni8WKXdWCXA8CyihAG4RNp2bcTp4e6m4tlpAd8

 

Książkę przeformatował Kolega Artur Dor.

 

Prosze pobrać i napisać z jakim rezultatem.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Kolegi robespiera, wrzuciłem właśnie "Receptury wojskowe". Plik jest malutki (spakowany pdf) 5 MB.

 

Link do pobrania:

https://mega.co.nz/#!TZNnDBwJ!N5WkkT8zhDM_j68sf5ww-kZfNgw2IJ5geXpBFm7QveQ

 

oraz książkę "Sery twarde". Książka ta w formacie spakowanego pdf'a zajmuje ok. 10 MB

 

Link do pobrania:

https://mega.co.nz/#!qRVVAAQS!cgxSaXC86A8X3yX57SE9PyGhpaN6kW_AVkbQ4f52hZA

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki jpg . Dla mnie są o wiele lepsze ponieważ mogę je poprawić - wyprostować, wyciąć , zredukować przebarwienia., przestawić strony do drukowania według logarytmu 4-1, 2-3. 8-5, 6-7 itd. Ponadto w słabych jasnych podbić intensywność druku w Wordzie itd. ....

Poprawnie wykonany pdf z jpg ma wszystkei wyżej wymienione przez Ciebie funkcje ale jest dużo, dużo mniejszy, a co się tyczy wydruku to z pdf'a mozesz drukować jak Ci się podoba w trybie np. tzw. broszury.

Piksiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zastosować sie do zaleceń programu i jako przeglądarkę pomocniczą (tylko do obsługi serwera MEGA) wgrać sobie Google Chrome. Mam porównanie do Safari: o ile Safari wrzuca pliki z prędkością 40-60 kB, to GCh robi to co najmniej 10 razy szybciej. To samo będzie pewnie ze ściaganiem plików.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chromie śmiga ,aż huczy. :grin:

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.