Skocz do zawartości

Jak wygrać aukcję?


_Krzysztof_

Rekomendowane odpowiedzi

Licytowałem dzisiaj na Allegro przedmiot. Do końca aukcji miałem najwyższa ofertę. W ostatniej sekundzie ktoś przelicytował moją ofertę :devil: . Nie mogłem odpowiedzieć gdyż aukcja się skończyła.

Jak to możliwe? :devil:

Kiedyś był program Snajper którym można było w ostatnich sekundach wygrać aukcje. Nigdy z tego nie korzystałem. Czy nadal takie coś istnieje i czy korzystacie z tego. ?

Jak Wy sobie radzicie?

Zapraszam na mój blog na FB

 

http://bit.ly/Swojskie_Jadlo

 

17218319_1419130924810406_74944440254938

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej jest zaoferować tak wysoką kwotę by nikt jej nie przelicytował, tak wygrywam aukcje. Oczywiście kwota nie może przewyższać wartości licytowanego przedmiotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper ciągle działa. Czasami korzystam. Ze zmiennym szczęściem - wystarczy o kilka groszy lub zeta za niska cena maksymalna i kaplica.

Rafał (ryszpak)

rakrzes@poczta.onet.pl

 

Z prawdą jest jak z d..pą. Każdy ma inną i każdy ma swoją...

 

Iure et gladio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktos ustawił strzał,ja w zasadzie zawsze korzystam ze Snipa. Czy to kupuje cos na Alledrogo czy na Ebayu. Ustawiam swoje maximum i nie muszę pamiętać albo martwic się czy mi przypadkiem w najbardziej newralgicznym momencie internet nie zmuli (a bywało i tak).

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czy Ci zależy na przedmiocie czy też nie, oraz żeby Twoja kwota nie przekraczała wartości rynkowej towaru. Inaczej - jeśli znasz cenę rynkową jakiegoś produktu przy licytacji oferuj taką samą cenę - jeśli ktoś Cię przebił - nie martw się, podejdź do tego w ten sposób - widocznie ten produkt nie był dla Ciebie.:)

snip.pl jest chyba najlepszym programem który Ci ustrzeli co będziesz chciał - dawaj bufor strzału 2 sekundy a nie domyślnie 6 - wtedy jest szansa że jak Ty oddasz strzał, automat (nawet u kogoś kto ustawił strzał na snip.pl) Cię nie przelicytuje.

Popróbuj-powodzenia :)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że do tych programów trzeba wpisać dane z Allegro nick i hasło.

Musisz być zalogowany na snajperze. Wpisujesz nr. aukcji z allegro ,którą chcesz wygrać ustawiasz strzał na 2 sek. przed ,wpisujesz swoje maximum i czekasz czy Ci się uda a raczej czy snajperowi się uda. :grin:

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz nr. aukcji z allegro ,którą chcesz wygrać ustawiasz strzał na 2 sek. przed

Ja ustawiam czas na 7 sekund.

Jeszcze nie zdarzyło mi się przegrać, przy właściwie ustawionym max. ceny.

Przy ustawieniu czasu < 7 sekund system może nie zadziałać, aukcja zakończy się. :???:

Cisza,spokój, a ja robię to co umiem najlepiej: NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak jest licytacja i obecna cena np. 70 zł a ja ustawię swoje maksimum 95 to przegram ze snajperem ?

W czym sekret ?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro, a ja ustawię na 95,01zł i przegrasz :tongue:

przypomnę że licytacja ma na celu wyłonić osobę która da najwięcej.... a nie najpóźniej

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz więcej niż ja to wiadomo że przegram.

Ale jak dam więcej, to wygram czy nie ?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem po co ten snajper. Skoro za jakiś towar jestem w stanie dać max 90 zł daję max 90 i patrzę czy się udało. Jeśli ktoś mnie przelicytuje na 91 zł przed końcem trudno skoro stwierdziłem że towar jest wart max 90 zł nie ma tragedii. Na czym polega fenomen tego snajpera?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dam więcej, to wygram czy nie ?

to chyba logiczne nie? :rolleyes:

nawet jak złożę ofertę później to i tak nie przebije Twojej

tylko jak swoją złożysz nawet 15 sekund wcześniej to z dużą dozą prawdopodobieństwa zdążę złożyć swoją :tongue:

- tylko kwestia tego jak dużo jesteśmy w stanie dać... :cool:

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dla mnie sprawa prosta.

Ustawiam swoje maksimum na np. 100 zł, bo więcej nie zamierzam zapłacić i jeśli nikt nie da więcej, to bez snajpera wygrywam.

 

Jeśli tak, to ten cały snajper nie jest mi potrzebny ?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega fenomen tego snajpera?

fenomen to mocno powiedziane...

wszelkie "snajpery" licytują na sekundy przed końcem aukcji i nie musisz pamiętać o zakończeniu aukcji

jako że te serwisy działają na poważnych łączach i dbają o precyzyjny czas mają przewagę nad "ręcznym strzelaniem ze zwykłego łącza - poza tym zazwyczaj zegar systemowy w zwykłych komputerach jest mocno niedokładny...

 

[ Dodano: Czw 27 Cze, 2013 22:33 ]

Jeśli tak, to ten cały snajper nie jest mi potrzebny ?

pewnie że nie....

tylko cały pic drogi Miro że jak ustawisz dużo wcześniej swoje maximum to niepotrzebnie podbijasz stawkę :cool: w efekcje zamiast wydać np 80zł wydajesz 100

 

poza tym to co powiedziałem wcześniej - jak Ty dasz 100 to będę miał czas aby dać 100.01 bo np. zależy mi na przedmiocie - ja albo snajper strzeli na sekundę przed końcem i Ty już nie dasz 100,02 :cool:

 

chyba wiadome że przy 100 zł kilka groszy już nie robi różnicy

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega fenomen tego snajpera?

nie może fenomen co szybkość działania-licytacji.

Wiadomo e jak dasz ma cene 90 zł za towar warty 90 zł o raczej nikt Ciebie nie przelicytuje bo i po co.

Ale większość, może nie większość ale część chce kupić okazyjnie i nikt nie daje 90 tylko 40.

Snajper daje w tym momencie 41 i wygrywa a [b[Ty już nie masz możliwości podbicia.[/b]

i o to chodzi pewno żeby w ostatnich sekundach zalicytować.

Zapraszam na mój blog na FB

 

http://bit.ly/Swojskie_Jadlo

 

17218319_1419130924810406_74944440254938

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi pewno żeby w ostatnich sekundach zalicytować.

Snajper na n sekund przed zakończeniem aukcji zalicytuje kwotę większą o daną jednostkę.

Jeżeli oczywiście ustaliłeś wcześniej odpowiednio większe swoje maksimum ceny.

Zanim wynik dotrze do Ciebie, zanim odświeżysz ekran, wpiszesz ofertę, to jest już "po ptokach".

Za dany przedmiot ustawiasz cenę jaką dla Ciebie jest on wart.

Licytowałem książkę, cena wywoławcza była 200 PLN.

Ustawiłem 1001 PLN, poszła za 1200 PLN, spotkały się 3 snajpery, ja byłem najsłabszy.

Będąc w Lublinie zobaczyłem w antykwariacie ten tytuł za 2400 PLN, za dwa dni już go nie było... :???:

Cisza,spokój, a ja robię to co umiem najlepiej: NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkan, jak masz czas na pilnowanie aukcji to snajper Ci niepotrzebny. Z drugiej strony wyobraź sobie sytuację - jest fajowa nadziewarka, gotów jesteś za nią dać trzy stówy, nie ma ceny minimalnej, na razie są dwie oferty - cena wynosi 100 zł. Jeżeli jest kilka dni do końca i teraz wbijesz kwotę 300 zł to możliwe bardzo, że Cię przelicytują i albo to będziesz miał gdzieś albo będziesz sobie w brodę pluć. Abo zapłacisz o kilka dych więcej.

A tak ustawiasz te trzy stówy w snajperze na wbicie kilka sekund przed końcem i masz spokojnych kilka dni. No, chyba że Ci bardzo zależy, to obserwujesz stale i podnosić kwotę w snajperze, jak licytacja zbytnio się zbliża do tej kwoty...

Rafał (ryszpak)

rakrzes@poczta.onet.pl

 

Z prawdą jest jak z d..pą. Każdy ma inną i każdy ma swoją...

 

Iure et gladio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytowałem sztylet damasceński "lewak".

Cena wywoławcza 20 PLN.

Ustawiłem 601 PLN.

Klient w ostatniej chwili dał 40 PLN.

Snajper przebił go w moim imieniu.

Kupiłem za 41 PLN !. :grin:

Kupując za pośrednictwem snajpera unikasz podkręcania licytacji.

W licytacji nie ma Ciebie, pojawiasz się na kilka sekund przed licytacją.

Strzelasz i masz (jeżeli Twoje maksimum na to pozwala).

Tak jak powiedział ryszpak - zawsze możesz podnieść swoją maksymalną cenę. :grin:

Cisza,spokój, a ja robię to co umiem najlepiej: NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytowałem sztylet damasceński "lewak".

Cena wywoławcza 20 PLN.

Ustawiłem 601 PLN.

Klient w ostatniej chwili dał 40 PLN.

Snajper przebił go w moim imieniu.

Kupiłem za 41 PLN !. :grin:

Kupując za pośrednictwem snajpera unikasz podkręcania licytacji.

W licytacji nie ma Ciebie, pojawiasz się na kilka sekund przed licytacją.

Strzelasz i masz (jeżeli Twoje maksimum na to pozwala).

Tak jak powiedział ryszpak - zawsze możesz podnieść swoją maksymalną cenę. :grin:

Skoro cena wywoławcza była 20 PLN a Ty dałeś 601PLN to nie snajper dał 41 tylko takie są warunki aukcji. Nikt nie wie ile dałeś maksymalnie. Pojawia się kwota więszka od poprzednika a nie od razu 601 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W snajperze ustawiłem cenę maksymalną ( 601 PLN ), jaką byłem skłonny dać.

Na n sekund przed końcem aukcji snajper sprawdza ostatnią, maksymalną ofertę.

Jeżeli jest mniejsza od mojej maksymalnej to przebija ostatnią ofertę o ustaloną kwotę,

to znaczy 1 PLN, 2,5 PLN, 5 PLN lub inaczej.

Ja (snajper) przebiliśmy ostatnią ofertę - 40 PLN - o 1 PLN.

Czyli wygrałem aukcję kwotą 41 PLN.

Pojawiłem się w ostatnich sekundach licytacji, dałem o 1 PLN więcej niż ostatnia oferta.

Zasady działania snipera są opisane, możesz poczytać.

Pozdrawiam. :grin:

Cisza,spokój, a ja robię to co umiem najlepiej: NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się ktoś wypowie nad przypadkiem powyżej w sytuacji gdy ustawiłeś 601 maxa to nie snajper tylko zwykłe allegro dało na x sekund przed końcem 41 zł. Wychodzi na to że ktoś właśnie używał snajpera i na x sekund przed końcem dał 40 ale to nic nie dało bo Twój max wynosił 601 zł dlatego najkorzystniejsza była Twoja oferta bo byłeś w stanie dać 601 zł. Jaki byłby sens ustawiania wartości maksymalnej w allegro?

 

Proszę o opinię kogoś innego kto ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.