Skocz do zawartości

Kupuję szynkowar-co i jakie należy kupić jeszcze


Lucy_K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bandolini

Robisz w nich też szynki, golonkę?

 

Robię szynki, golonki nie robię bo nie lubię. Nie trzeba używać całego mięśnia by zrobić dobrą szynkę, ważny jest sposób produkcji. W moim kąciku jest taka jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele to najzwyklejsze pojemniki na kaszę, cukier, czy inne produkty sypki, plus nawiercony otwór w pokrywce na sondę termometru.Takich pudelek w sklepach AGD , lub na Allegro, ile dusza zapragnie.

Sam uzywam takich do przechowywania cukru, soli, kawy ziarnistej.

Edytowane przez sverige2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki i jak na moje potrzeby starcza,wyroby z jego pomoca sa w moich wyrobach

http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/80/27/67/3580276777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że puszkę można zaadoptować tak jak Ty Electro, ja tylko wyjaśniłem po prostu co to jest, aby każdy mógł sobie to wykonać we włnym zakresie, posiadamy przecież w domach najróżniejsze pojemniki. Sam też oczywiście robiłem z nimi próby i dawało radę, wcale tego nie neguję. Kolega jednak, jak pisze jest zainteresowany czymś bardziej profsjonalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszka co mam to niestety nie do wszystkiego wiec teraz czekam na praske zeby zrobic blok ozorkowy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę tą praskę od kolegi z forum. Nie chcę kupowac puszki a za chwilę znowu praski. Wolę od razu nabyć coś, co daje większe możliwości.

Może więc w przyszłym tygodniu będzie mój debiut w tym temacie. Od czego zacząć?

W weekend zabawa z winem a potem czas na coś do niego:-) Mimo kiepskiego roku winogronowe rokuje nie najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To nasze hobby tak już ma niestety, że czym bardziej się w nie angażujemy ( hobby uzależnia) ,to ilość i różnorodnośc naszych akcesoriów wrasta, stajemy się powoli, nie wiedzieć kiedy, profesjonalistami tzw. całą gęba, bo to chdzi przecież w tej calej zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje  :) powiem ci ze zanim cokolwiek zrobilam ,bylo 3 miesiace czytania forum i dalej czytam ,moze w koncu cos na podobienstwo wedzarni sie dorobie ,nietety nie mam warunkow ani dzialkowych ani balkonowych na wedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz skonstruować sobie wędzarnię skladaną. Raptem cztery ścianki. Do bagażnika i wio, gdzieś nad jezioro. Ja również mam skladaną skrzynię (pisałem już o tym) którą wraz DG zabieram, jadąc na Mazury. Ten zestaw co prawda wymaga energi el. ale można zamiast tego rozpalać np. brykiet  w pojemniku, na to trociny i wszystko, skrzynia będzie pełna dymu, a kiłbasy i ryby cho, cho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wędzarnia to super sprawa. Owszem wymaga troche praktyki ale trzeba próbować i się uczyć.

Jak powiedziałem żonie że planuję kupić szynkowar to stanowczo zaprotestowała. Powiedziała że po moich wyrobach wędzonych i winie zgrubła wystarczająco i na żadne inne pyszności się nie zgadza! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sverige2,

no wlasnie juz o tym mysle cos przenosnego ,nawet nie koniecznie nad jezioro ale mam duzo miejsca na osiedlu ,bo mamy takie miejsca na gryl ,wiec nikt nie bedzie narzekal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jakby ktoś z forumowiczów był zainteresowany, to mam jeszcze na zbyciu taką - od Niemca 

 

post-51023-0-44867100-1384512605_thumb.jpg

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.