Skocz do zawartości

Fartuchy WB wersja 2


Woocash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

Mam jeszcze następujące fartuchy:

1) Fartuch bawełniany z jedną kieszonką z przodu w kolorach: brązowy 7 szt., Cena z haftem 25 zł
  • post-42901-0-45832400-1438722625_thumb.j
 
2) Fartuch drelichowy z jedną kieszonką z przodu w kolorach: brązowy 3 szt., czarny 14 szt. Cena z haftem 45 zł
  • post-42901-0-45832400-1438722625_thumb.j
  • post-42901-0-58815300-1438722675_thumb.j
 
3) Fartuch drelichowy czerwony z czarną obwolutą, regulowanym paskiem na szyi, dwiema kieszonkami z przodu i jedną kieszonką od spodu:
ostatnie 4 szt. cena z haftem 70 zł (rozmiar zdecydowanie większy od poprzednich - zdjęcie opisane jako rozmiar 2)
  • post-42901-0-03989200-1438722748_thumb.j
 
Kieszonka od spodu:
  • post-42901-0-64807600-1438722792_thumb.j
 
 
Cena przesyłki kurierskiej 15 zł lub paczkomatem 12 zł

Fartuchy drelichoowe są grubsze od bawełnianych.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

piszę się również na 2 lub 3  może ma ktoś telefon lub maila do Łukasza - będzie wiadomo

Edytowane przez Muski

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3) Fartuch drelichowy czerwony z czarną obwolutą, regulowanym paskiem na szyi, dwiema kieszonkami z przodu i jedną kieszonką od spodu: ostatnie 4 szt. cena z haftem 70 zł (rozmiar zdecydowanie większy od poprzednich - zdjęcie opisane jako rozmiar 2)   Kieszonka od spodu:

A ja będę zbierał chętnych na powyższe fartuchy w dwóch rozmiarach : 

1. rozmiar : szerokość 84 cm, długość 80 cm.

2. rozmiar:  szerokość 110 cm długość 95 cm.

Własnie szukam namiarów na Łukasz, gdzieś miałem jego telefon  :cool: 

​Z tego, co pamiętam min. ilość to 10 szt.  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem trochę drelichowych i bawełnianych(cieńsze), edycja mocno limitowana ;) Dużych już nie mam, popytam jak sprawa wygląda z zamówieniem jeśli będzie odpowiednie zainteresowanie.

 

Drelich:

 

2 szt brąz 

 

11 szt czarny

 

Bawełna:

 

8 szt brąz

 

1 szt czarny

 

65% poliester 35% bawełna

 

1 szt pomarańcz

 

1 szt brąz 

 

1 szt zieleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z checia zakupil drugi pod warunkiem, ze byl by lepszej jakosci. Co do haftu nie mam problemu ale sam fartuch jest bardzo cieniutki. Cieniutki tzn. Uzyto bardzo mala ilosc materialu, jest cienki i pod swiatlo przeswituje.

Posiadam kolor czarny, ale juz nie pamietam czy to bawelna czy drelichowy bo niestety nie uzywam.

Edytowane przez AleksanderB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłbym chętny, jeżeli to możliwe, 2 szt, kolor do uzgodnienia.


[Dodano: 11 sty 2018 - 10:33]

Miałem na myśli drelichowe.

Przywileje kilku ludzi nie czynią ogólnego prawa.- Wincenty Kadłubek

 

Dokarmianie forumowego prosiaczka za FREE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,
osoby zainteresowanie fartuchami proszę o kontakt na priv z podaniem danych do wysyłki oraz z informacją ile, jaki rodzaj i kolor fartucha wysłać. Koszt przesyłki to 15 zł firmą kurierską niezależnie od ilości zamówionych sztuk.
Mam następujące rodzaje i kolory fartuchów. 
Ze względu na czas ferii nie mamy chwilowo informacji o fartuchach w rozmiarze powiększonym czerwonym.
1) Fartuch bawełniany z jedną kieszonką z przodu w kolorach: 8 szt brąz, 1 szt czarny
 Cena z haftem 25 zł
  • post-42901-0-45832400-1438722625_thumb.j
  • post-42901-0-58815300-1438722675_thumb.j
 
2) Fartuch drelichowy z jedną kieszonką z przodu w kolorach: 2 szt brąz, 11 szt. czarnych 
 
 Cena z haftem 45 zł
  • post-42901-0-45832400-1438722625_thumb.j
  • post-42901-0-58815300-1438722675_thumb.j

3. Fartuch w materiale składającym się z 65% poliester 35% bawełna, cena z haftem 55 zł, w kolorach:

 
1 szt pomarańczowy, 1 szt brązowy, 1 szt zielony,
 
pozdrawiam serdecznie.
Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a co z takimi fartuchami  

 

 

3) Fartuch drelichowy czerwony z czarną obwolutą, regulowanym paskiem na szyi, dwiema kieszonkami z przodu i jedną kieszonką od spodu: ostatnie 4 szt. cena z haftem 70 zł (rozmiar zdecydowanie większy od poprzednich - zdjęcie opisane jako rozmiar 2)   Kieszonka od spodu: A ja będę zbierał chętnych na powyższe fartuchy w dwóch rozmiarach :  1. rozmiar : szerokość 84 cm, długość 80 cm. 2. rozmiar:  szerokość 110 cm długość 95 cm.

 

Czy dalej 10 szt min. ?

Jaka cena z haftem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.