Skocz do zawartości

Wędzarnia z szafki ubraniowej


Romo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie w warsztacie została mi szafka ubraniowa taka dwu drzwiowa z przegrodą w środku.

Wszyscy prawie pamiętamy takie z warsztatów szkolnych czy zakładów pracy.

Farby na tym tyle że chej.Po usunięciu przegrody i półek górnych zostały mi fajne mocowania na kije wędzarnicze.

Po rozpaleniu wewnątrz nie złego ogniska cała olejka poszła w niebo a mi zostało tylko poomiatac sadze po niej i

Dno szafki wylac zaprawą szamotową i gotowe,wędzarnia działa jak pieron i spala tyle co nic.

Zapodam zdjęcia jak się nauczę je wrzucac na forum.

Edytowane przez EAnna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romo, poszukaj na stronie głównej (www.wedlinydomowe.pl), gdyż powinna być tam co najmniej jedna wędzarnia z szafki ubraniowej. Może coś sobie jeszcze "zgapisz". :D

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej, w dziale budowa wędzarni jest na pewno co najmniej jedna wędzarnia wykonana w oparciu o szafkę ubraniową. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz moją wędzarnię z szafki

http://wedlinydomowe.pl/budowa-wedzarni-i-wedzenie/budowa-wedzarni/1406-wedzarnia-gluszca-tania-i-prosta#comment-8944

 

Na dzień dzisiejszy przeszła gruntowny tuning  :D tj.

1. Palenisko bezpośrednie zamiast kanału dymowego.

2. Ocieplenie z desek podłogowych

i teraz dopiero wiem, iż można wędzić dymem a nie temperaturą ( a zgromadzonego drewna mam teraz dla moich potrzeb chyba na dwa lata).

Nie zmienia to faktu, iż na wiosnę buduję wędzarnię typu kibelek ( już mi taki stoi koło domu parę lat więc się przyzwyczaili wszyscy  :D ) z uwagi na możliwość zwiększenia ilości wędzonek.

Jeśli masz jakieś pytanie - pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam cieplutko

 

Całość mojej wypowiedzi jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem i moją opinią - chcesz zgadzaj się, nie chcesz nie zgadzaj się.

Ja życzę jak najlepiej

 

Czerpiesz ze strony "garściami" to wspomóż forum finansami ___ LINK DO POMOCY KPP

Poczytaj o panu S i jak możesz to klepnij go w d..... codziennie 2 razy ___LINK DO STRONY KPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.