Skocz do zawartości

Mieszarka farszu do kiełbas


tusiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ponownie, znalazłem jeszcze jedną mieszałkę, oferta wydaje się być ciekawsza z uwagi na rozmiar mieszałki 20l - cena 780zł.

http://www.emistomarket.pl/pl/p/Mieszarka-do-farszu-20L-Soda-Pluss/12146

 

czy ktoś spotkał się z tym sprzętem? jakieś opinie lub spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż normalny zwykły "chińczyk" ( no bo gdzie sie teraz wszystko produkuje :D ) tylko jest przekładnia , więc możesz bracie brać jak kaskę masz .Ja bym brał .Jest droższa o 280 pln od tej co wybrałeś na początku , ale ma przekładnię i jest dwa razy większa. Wybór należy do ciebie 

Paweł 603957797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest droższa o 280 pln od tej co wybrałeś na początku , ale ma przekładnię i jest dwa razy większa

no właśnie na tym mi zależy, jak robię kiełbaskę to 15-16 kg, mam dość blisko więc się przejadę obejrzeć jak wygląda i wtedy zdecyduję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Ten wirus ma też i dobre strony. Z powodu zamknięcia mojej fabryki i nadmiaru wolnego czasu postanowiłem dokończyć montaż napędu do mojej mieszarki. Mieszarka bez przekładni, ale myślę, że da radę przerobić niewielkie ilości na moje potrzeby.

Przy okazji podziękowania dla kolegi tusiaczka  :) za udzielenie wielu przydatnych wskazówek.

Obroty prawo i lewo oraz sterowanie prędkością

 

post-40210-0-36069200-1584631140_thumb.jpg

Edytowane przez JaGra

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wirus ma też i dobre strony. Z powodu zamknięcia mojej fabryki i nadmiaru wolnego czasu postanowiłem dokończyć montaż napędu do mojej mieszarki. Mieszarka bez przekładni, ale myślę, że da radę przerobić niewielkie ilości na moje potrzeby.

Przy okazji podziękowania dla kolegi tusiaczka  :) za udzielenie wielu przydatnych wskazówek.

Obroty prawo i lewo oraz sterowanie prędkością

 

attachicon.gif20200319_153207.jpg

Gratulację. Ile litrów ma mieszarka ? Można więcej fotek ?.  Jak będziesz po próbach to napisz proszę, ile min. farszu a ile max. dał radę silnik od nissana  :D  :clap: . Może jakiś filmik  :)

Edytowane przez Gwizdek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.