Skocz do zawartości

Drukarki 3 w 1


lesniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jest ktoś na forum kto by pomógł w wyborze sprzętu 3 w 1 cena do 300 zł i aby był tani w eksploatacji chodzi o tusze pod uwagę biorę Canon MG3550, HP PHOTOSMART 5520, BROTHER DCP-J132W, HP PHOTOSMART 5524, CANON Pixma MG3150.  Z góry dziękuję za pomoc.

Bo własnie moja drukarka zakończyła żywot a tu książki do skanowania.

Edytowane przez lesniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epson albo lexmark są tanie i idą na CISS.

Drukarki atramentowe to zmora  wystarczy ze nie będzie używana przez kilka dni i trzeba czyści dysze i głowice resetować tampony a co za tym idzie szybsze zużycie tuszu

Skaner proponuje zakupić jako osobne urządzenie.

A jak nie drukujesz dużo to lepiej zrobić u kogoś albo w jakimś punkcie.

Najlepsze drukarki to monochromatyczne lasery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsze drukarki mają funkcję okresowego, automatycznego czyszczenia dysz, nawet gdy drukarka nie jest używana. Wystarczy, że jest podłączona do prądu. Wtedy dysze nie zasychają, ale zwiększa się zużycie atramentu.

Tak czy inaczej, klient musi regularnie kupować tę niezwykłą ciecz - podobno najdroższą we wszechświecie :D

 

Jak się dużo skanuje, to faktycznie lepiej kupić dobrej klasy skaner ... można wtedy archwizować do formatu cyfrowego rodzinne pamiątki. Odrobina wprawy z gimpem, i robi się całkiem ciekawy pomysł na biznes.

Edytowane przez Maad

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiązanie było by laserówka i skaner ale taki zestaw to powyżej 500 zł

no i tonery nie są po 30 zł.

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tonery regenerowane do starych modeli HP kosztują poniżej 100zł , a mają wydajności rzędu 5-10 tysięcy stron

to najtańszy sposób drukowania - może nie najszybszy ;)

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam drukarki Brothera. Tusze są naprawdę bardzo tanie (ostatnio płaciłem chyba po 7zł za szt 7x4 =28zł za kpl). Nic nie zasycha bo to nie ta epoka. Jeśli użytkujesz jako drukarkę domową to niewątpliwie taka drukarka cie zadowoli. Jeśli natomiast drukujesz duzo to trzeba zainwestować w laser. Pozdr.

Czym nasiąkasz tym Cię czuć - nigdy odwrotnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być tanie drukowanie to tylko laser od paru lat używam Samsunga ML1670 z "wiecznym chipem" dosypanie tonera to koszt 10-15pln na 3000 kopii ;)

Skaner mam w atramentówce HP "zasuszonej" bo tusze to cenowa Wywrotka na plecy :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak ma być tanie drukowanie to tylko laser od paru lat używam Samsunga ML1670 z "wiecznym chipem" dosypanie tonera to koszt 10-15pln na 3000 kopii ;) Skaner mam w atramentówce HP "zasuszonej" bo tusze to cenowa Wywrotka na plecy

Potwierdzam, ja mam lexmarka w ktorym jest ten sam toner, dosypalem 100g za 7 euro i znowu hula jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również skłaniałbym się za laserówką.

Co prawda jest droższa w zakupie, ale toner również można samemu uzupełniać (uważać na drukarki z chipem, bo są większe schody z regeneracją tonera), jednak w użytkowaniu jest tańsza.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekając aż się skończy toner należy czipa zablokować, żeby nie zliczał wydrukowanych stron. Każdy użytkownik dowolnego modelu znajdzie na necie sposób. Ja ma Xerox 3140 i bez problemu blokuję licznik i uzupełniam w miarę potrzeb toner ( 39 zł ) co pozwoli na wydruk ponad 3000 stron.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawaim się tylko, dlaczego proponujecie człowiekowi pozbycie się gwarancji na nowy sprzęt? 

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o ocenę tej drukarki Samsung SCX-3400 cena 330 zł i mam pytanie czy jest techniczna możliwość na rozdzielenie skanera od drukarki aby tylko działał skaner w atramentowym kombajnie. Bo w sumie to w moim HP PSC1510 zepsuł się moduł drukujący a skaner jest sprawny ale wyskakuje błąd i nie idzie nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o ocenę tej drukarki Samsung SCX-3400 cena 330 zł i mam pytanie czy jest techniczna możliwość na rozdzielenie skanera od drukarki aby tylko działał skaner w atramentowym kombajnie. Bo w sumie to w moim HP PSC1510 zepsuł się moduł drukujący a skaner jest sprawny ale wyskakuje błąd i nie idzie nic zrobić.

Przeważnie skaner ma swój programik, więc może trzeba przeinstalować?

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zawsze użytkownik ma wybór, czy chce automat czy instalacja niestandardowa lub podobna nazwa.

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo w sumie to w moim HP PSC1510 zepsuł się moduł drukujący a skaner jest sprawny ale wyskakuje błąd i nie idzie nic zrobić.

Jaki masz komunikat ?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był w serwisie i powiedzieli że uszkodzona jest elektronika od kolorowego pojemnika od tuszu i koszt naprawy jest nie opłacalny mrugają oby 2 wie diody na panelu i wyskakuje info że brak kaset drukujących a są nówki. Dlatego jak by szło odłączyć drukarkę to bym zrobił sobie z niej skaner a kupił laserówkę  i by mi pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.