Skocz do zawartości

ruszt do grilo - wędzarni


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w trakcie budowy Grilo-wędzarni. Wkrótce postaram się zrobić i "pochwalić" moją budową.

Mam problem ze zrobieniem/kupieniem rusztu....

 

prosze o kontakt z kimś kto mnie uratuje.... wymiary, kształt - podam zainteresowanym.

GG:1931520 mail:mariuszbro@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w trakcie budowy Grilo-wędzarni. Wkrótce postaram się zrobić i "pochwalić" moją budową.

Mam problem ze zrobieniem/kupieniem rusztu....

 

prosze o kontakt z kimś kto mnie uratuje.... wymiary, kształt - podam zainteresowanym.

GG:1931520 mail:mariuszbro@poczta.onet.pl

Cześć Mariusz

 

Pisz najlepiej tu a nie na priva czy GG. Bo tak to zostanie w archiwum dla innych.

 

Jakie masz wymiary rusztu? Czy ma być demontowane czy na stałe?

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne ruszty (nie żeliwne) można kupić w dużych centrach handlowych (w Warszawie Auchan i Praktiker) Są okrągłe i prostokątne, o różnych wymiarach, z drewnianymi rączkami. Sam kupiłem znajomym i dla siebie.

Znam firmę w której zamawiałem ruszty do grilla do Napoleonowa (miejsce Naszych zlotów) z nierdzewki. Koszt ramki o wymiarach 40x60 cm. ok 100 PLN.

Robią pod konkretne wymiary (projekt).

Gdybyś powiedział o tym tydzień temu, to bym zamówił i przywiózł osobiście, gdyż w połowie przyszłego tygodnia będe jechał przez Złotoryję na Łysą Górę. A tak............

**********

MirekB

sp5idk@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A patrzyłeś na Allegro ?

Jest ogłoszenie producenta

 

ruszt na zamówienie

 

Co prawda troszkę drogo chyba wychodzi :(

 

Pozdrawiam

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=47286#47286http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF

 

Piszę poprawnie po polsku. (Przynajmniej się staram ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest na profilu, który jest bardzo drogi.

Tutaj wypowie sie pewnie Kol. Papla, gdyż akurat jest w temacie załatwiania stołu technologicznego dla WB, na zlot.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Róźnica między profilem a prętem jest taka:

 

profil zamknięty 10 X 10 [mm] - 27 zł mb

pręt fi 8 - 8 zł mb

 

I polecam właśnie takiej grubości pręt, z doświadczenia pomimo że nierdzewka mniejsze średnice, przy nawet małym obciążeniu wsadem mięsnym potrafią się mocno odkształcić. Także spawacz będzie bardziej zadowolony jak ma spawać pręt fi 8. Jako rączki, poszukaj kogoś kto Ci dotoczy z twardego drewna i o średnicy przynajmniej fi 40-50. Będzie wygodnie operować takim rusztem.

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.