Skocz do zawartości

Sklep z jelitami oslonkami itp w Pucku?


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde sorki . Nie wiedzialem gdzie zapytac wiec padlo na dzial poczatkujacych. Na pewno gdzies jest na stronie ale nie moge znalezc :(

Czy jest gdzies w Pucku albo najblizszych okolicach sklep sprzedajacy artykuly do wyrobu kielbas?

Chodzi mi o jelita oslonki bialkowe/barierowe itd. Moze jest na forum jakas dobra dusza z tamtych stron i podpowie? Dostalem dzisiaj przesylke (sklep TOMEX z Bielska Bialej, odebrane i przeslane dalej przez mojego kuzyna (dziekuje bardzo za zrealizowanie zamowienia) Tescio jedzie do polski (Puck tym razem) i mam szanse ze mi kupi i przywiezie pare rzeczy ktore nie mozna bylo wyslac poczta ie sol peklowa kolejne oslonki jelita etc. Bardzo prosze o odpowiedz.

Wiem wiem na osiem dotychczasowych postow jeden na przywitanie, dwa przepisy a reszta to prosby. Mimo wszystko prosze o pomoc i przepraszam za zawracanie rufy ;)

Serdecznie pozdrawiam

Zbyszek (Roadrunner)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tam kupowalem ostatnio. Niestety tam mam mozliwosc tylko wysylki w kopercie bo sie odbierajacy kuzyn nie chce podjac paczki. Pojade tam w w wakacje i sam sobie zrobie konkretne zakupy. Zalezy mi teraz przed majem (komunia corki) kiedy mam okazje ze ktos mi cos przywiezie. Najlepiej ze sklepu w/okolicy Pucka ew. Gdyni. Potrzebuje raptem 20m jelit (kielbasnice) i sol peklowa na maj ,na grube kielbasy juz mi raczej wystarczy. Cienkich naturalnych jelit listem sie wyslac nie da, stad moja prosba o sklep na wybrzezu (Puck i okolice)

 

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 13:49 ]

heh, w miedzyczasie znalazlem sol peklowa ~(Prymat za 50 pensow za 50 gram czyli jakies 2zl z okladem)w polskim sklepie tutaj. Jelit nie uswiadczysz, jedyne dostepne sa z renifera £1.50 za metr srednica ok 35 fi a i to trzeba sie prosic . o soli zapomnij bo w tym gUpim kraju wogole sie legalnie soli z saletra nie sprzedaje

Mozna sobie przywiezc ale nie mozna kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.