Skocz do zawartości

Super kalendarz 2013 - Informacje


JacekC

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Zakładam nowy temat gdzie będą informacje techniczne nt.kalendarza , a moda proszę o zmianę tytułu tematu Super kalendarz 2013 na Super kalendarz 2013 - zapisy.

 

Proszę wszystkich o przesyłanie zdjęć własnych wyrobów (wędzonki,sery,nalewki,chlebki itd) oraz zdjęć wędzarni na mojego e-maila szef@medservice.neostrada.pl

Proszę wysyłać zdjęcia w oryginale tzn . nie zmniejszać itd.

Chciałbym bardzo (choć nie mam na to dużego wpływu) ,aby kalendarze dotarły do wszystkich do Świąt Bożego Narodzenia ( tego roku :tongue: ).

Po przygotwaniu projektu przedstawię go w tym temacie.

Czasu niewiele więc proszę o przysyłanie zdjęć do 04.11.2012r.

Cenę kalendarza podam później,ale nie powinna wiele odbiegać od tegorocznej.

Pozdrawiam.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualne dane dotyczące ceny i wysyłki:

 

Witajcie.

 

Drukarnia otrzymała dziś zlecenie i tak naprawdę tylko od nich zależy kiedy będą kalendarze.Obiecali mi ,że ostateczny termin to pierwszy tydzień grudnia.

 

Koszt kalendarza to 8,00 PLN

 

Wysyłka

 

Polska

1-3 sztuk 4,50 PLN

4 sztuki 5,10 PLN

5-9 sztuk 7,50 PLN

10-17 sztuk 9,50 PLN

 

Europa

1-3 sztuk 12.40 PLN

4 sztuki 16,30 PLN

5-9 sztuk 26,60 PLN

10-17 sztuk 46,20 PLN

 

Ameryka Północna i Australia

 

1-3 sztuk 12,90

4 sztuki 16,80

5-9 sztuk 27,10

10-17 sztuk 46,70

 

Dane do wpłaty

Jacek Ciepluch

49-156 Gracze

ul.XX-lecia PRL 4

54 1090 2200 0000 0005 7000 2771

 

Na przelewie koniecznie proszę podać NICK z FORUM ,ilość kalendarzy i dokładne dane do wysyłki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ile pamiętam, aby uzyskać taką cenę, trzeba sie było nieźle nagimnastykować. Prawda Andy? :D

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba się trochę potargować. Ja mam znajomego drukarza, to pewno było łatwiej - podobno policzył mi z głodową marżą.

 

[ Dodano: Sro 24 Paź, 2012 22:06 ]

JacekC, tegoroczny kosztował 8,00 + TIMIC

Tu można poczytać: https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=213742#213742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem się wczoraj z pytaniem dot. szaty graficznej kalendarza na rok 2013. Pytałem czy nie będzie to ubiegłoroczny piękny kalendarz, który tak się wszystkim podobał, bo chodziło przecież podobno o bardzo wysokie koszty nowej przygotowalni, i takie były ew. początkowe założenia. Stara gotowa już i darmowa ew. przygotowalnia, i tylko nowe datowniki. Post nie wiedzieć czemu zniknął, a odpowiedzi nit nie raczył udzielić. Czekam wiec na wyjaśnienie z nadzieją że dzisiejsze pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a post nie wyparuje ponownie jak kamfora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce szanowny Kolego sverige2, bardzo poruszyła mnie Twoja historia. Podzielam Twój pogląd: TO JEST SKANDAL!!! Napisałeś posta, oczekujesz odpowiedzi i nic! Takie rzeczy, to tylko tutaj. A fe!

Podziwiam Cię również za Twą cierpliwość: napisałeś jeszcze raz to samo i nadal łaskawie oczekujesz odpowiedzi. Dołączam się: EJ WY! Odpowiedzieć mi tu zara Koledze bo czeka!

 

 

Kolego sverige2, musisz jednak przyznać, że jak temat kalendarzy był bezpański, to był większy spokój. Dopiero jak ktoś obdarzył go ojcostwem to znajdują się tacy co mędzić będą nogę nadstawiając jak konia kują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Andy, nic nie zara, nic nie zara. Post zniknął cichaczem, a przecież już wtedy zajmował się tematem kol. Jacek C. i obyło się bez jakiegokolwiek odezwu i odpowiedzi i to jest to co mnie poruszyło, więc może weź sobie nieco na wstrzymanie, i w związku z tym nie rozkręcaj się może za nadto bo złość piękności szkodzi.

 

PS. Udział w dyskusji wziąłem i włączyłem się do sprawy od razu jak tylko kol. AdamJas temat kalendarza rozpoczął, i przedstawiłem swoją propozycję, która to właśnie została jak to się ładnie mówi, "zamiecione pod dywan". a FE.

Więc trzymaj się faktów, a jeżeli utożsamiasz się z mędzeniem i "żabą" to już Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pytam w takim razie po raz wtóry.

Co z moją propozycją aby wykorzystać ten ubiegłoroczny piękny kalendarz i całą gotową w związku z tym przygotowalnie??? Ew. wstawić w nim np. kilka nowych fotek i nowy datownik na 2013. Wszystkim się ten ubiegłoroczny bardzo podoba, a oszczędność na nowej przygotowalni ogromna. Wiem dobrze jakie są koszty wykonania nowego projektu graficznego i całkowicie nowej przygotowalni. Są to dzisiaj mocno drogie rzeczy, i podnoszą w związku bardzo mocno, finalny koszt całego kalendarza.

Kol. Andy wiem na pewno nie gorzej od Ciebie, z czym tą "żabę " się je. Spokojna Twoja ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Andy, nic nie zara, nic nie zara. Post zniknął cichaczem, a przecież już wtedy zajmował się tematem kol. Jacek C. i obyło się bez jakiegokolwiek odezwu i odpowiedzi i to jest to co mnie poruszyło, więc może weź sobie nieco na wstrzymanie, i w związku z tym nie rozkręcaj się może za nadto bo złość piękności szkodzi.

 

PS. Udział w dyskusji wziąłem i włączyłem się do sprawy od razu jak tylko kol. AdamJas temat kalendarza rozpoczął, i przedstawiłem swoją propozycję, która to właśnie została jak to się ładnie mówi, "zamiecione pod dywan". a FE.

Więc trzymaj się faktów, a jeżeli utożsamiasz się z mędzeniem i "żabą" to już Twoja sprawa.

Sverige2, nic nie znikneło cichaczem. Przeciez widzisz, że temat jest nowy i prowadzi go JacekC. Niech on jako prowadzący podejmie wszelkie decyzje odnośnie tego kalendarza. Podałeś swoją propozycję, tak samo jak Andy i czekaj cierpliwie. Jeśli Jacek będzie miał wizje poprawienia tegorocznego kalendarza lub chęć skorzystania z pomocy drukarza Andy'ego, na pewno się do Was zwróci. Jeśli nie to trudno. To On podjał sie tego wyzwania i on będzie miał w związku z nim decydujący głos.

 

[ Dodano: Pią 26 Paź, 2012 13:02 ]

Sverige2 Twój post jest tutaj: https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=7832&postdays=0&postorder=asc&start=225

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nie zabierać głosu

ALE:

ja kalendarze mam wywieszone w biurze, "wszystkie", które mam.

i jak by tak w tym roku graficzna oprawa była inna niż w latach poprzednich to było by fajnie :smile: :smile: :smile:

tak coś nowego.

 

Proszę o potraktowanie mojej wypowiedzi jako moje przemyślenie :wink:

MIRKON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell.

Skoro Jacek C. na nowo prowadzi rozpoczęty wcześniej temat, to chwała mu za to, ale ten stary należało by chybaw takim razie połączyć, uporządkować a na propozycję która to właśnie do Jacka C była zwrócona odpowiedzieć, bo to właśnie było do Jacka C. ??? Chyba nie tak trudno napisać np. tak, nie lub nie wiem jeszcze jaki wariant wybrać, może inni koledzy też coś powiedzą jak np. kol. Mirkon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sverige2, czy Ty naprawdę lubisz takie ciągnące się i nie prowadzące donikąd dyskusje?

Już wyjaśniałem i wyjaśniam ostatni raz: poprzedni temat kalendarza został podzielony na dwa tematy. Część postów widocznie nie miała aż tak wielkiego znaczenia dla tematu, by w nim pozostała. Napisałem dwa posty wyżej, jak to wygląda od strony organizacyjnej i tego sie trzymajmy. Jeśli bardzo Ci się spieszy, napisz po prostu do JackaC na PW.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.zareagowałem po tym jak kol.Andy napisał,że w tym roku nie będzie kalendarza.Temat prowadzę i mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie.Popieram Mirkona, że szata graficzna powinna być inna(jednak 12 miesięcy patrzenia na kalendarz robi swoje...).Jeżeli chodzi o projekt to koszt wynosi 0,00 PLN ,podałem przybliżona cenę samego kalendarza,gdyż od początku postanowiłem,że projekt zasponsoruję ja.

Jestem w trakcie rozmów i może uda się jeszcze obniżyć koszt kalendarza.Dostałem już trochę zdjęć więc 6 listopada wyślę wybrane zdjęcia do projektanta i zobaczymy co wymyśli.Na wszelką przypadłość zdjęcia zapisuję w folderze bez podania autora coby prywaty i korupcji uniknąć.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelką przypadłość zdjęcia zapisuję w folderze bez podania autora coby prywaty i korupcji uniknąć

:clap: :clap: :clap: :wink:

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell.

Na prawdę bardzo, ale to bardzo nie lubię tzw. uników i różnych nic nie mówiących wyjaśnień. Lubię natomiast jasne krótkie i na temat, czytelne i zwięzłe odpowiedzi. Tak mam od zawsze. Chyba dosyć długo jestem na forum aby zobaczyć że nawet jeżeli coś komuś nie pasuje i jest nie wygodne, to też uważam że należy odpowiadać . Tylko tyle.

 

[ Dodano: Pią 26 Paź, 2012 14:00 ]

JacekC.

Wielkie dzięki dla Ciebie za twoje zaangażowanie, i za to że Ci się chce. Fajnie że masz kogoś kto chce pomóc, bo ja po prostu wiem jakie są koszty takiego przedsięwzięcia. To właśnie o taką odpowiedź chodziło i tego brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell.

Na prawdę bardzo, ale to bardzo nie lubię tzw. uników i różnych nic nie mówiących wyjaśnień. Lubię natomiast jasne krótkie i na temat, czytelne i zwięzłe odpowiedzi. Tak mam od zawsze.

Zadałeś pytanie, więc czekaj na odpowiedź (jeśli Ci się spieszy, pisz na PW danej osoby). Nie mam czasu, aby prowadzić z Tobą niekończące się dyskusje. Przeciez wiesz, że nikt tutaj nie przebywa cały czas. Czasem trzeba troche poczekać na odpowiedź, czego jak zauważyłem, bardzo nie lubisz. Taki jest juz jednak ten swiat. ;D

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell.

Ponieważ ja też nie, wiec przeczytaj mój poprzedni post i nie odpowiadaj na niego. On wyjaśnia wszystko, Jacek C, przecież już odpowiedział i jego odpowiedź zamyka całą tą zbędna dyskusję. Jasno, krótko, węzłowato, tak jak lubię OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.