Wędliny Domowe
Drukuj
Witam.

A oto co kupiłem a Auchanie pod nazwą mięsa gulaszowego.
Cwaniaczki położyły z wierzchu parę ładnych kawałków gulaszowych a pod spodem zwinięta w kopertę błona.
Pisałem do nich - oczywiście wszystkiemu zaprzeczają - odpowiedź poniżej. Pisałem również do centrali ale bez odzewu.Pozdrawiam.
Gonzo

Przedstawiam odpowiedź, którą otrzymałem z hipermarketu Auchan w Białymstoku

Witam.
Po obejrzeniu przesłanych zdjęć mogę Pana/ Panią z całą mocą zapewnić, że nie jest to mięso wytworzone w Auchan Białystok.
Pragnę poinformować, że proces produkcji gulaszu wołowego przedstawiony przez Pana/Panią niestety nie spełnia wymogów Dobrej Praktyki Higienicznej, którą my jako Auchan Białystok (dział mięsny) przestrzegamy w 100%.
Zaprezentowane przez Pana/Panią maszyny nie spieniają wymogów zawartych w księdze HACCP, która szczegółowo prezentuje standardy produkcji i maszyn używanych w procesie produkcji mięsa. System HACCP został w Auchan Białystok wprowadzony w 2004 roku i od tej pory wszystkie procedury są w pełni przestrzegane.
Pragnę Pana/Panią zapewnić, że proces produkcji zaprezentowany na
przesłanych zdjęciach nie jest i nigdy nie będzie w Auchan Białystok przebiegać w taki sposób.
Wszystkie uwagi naszych Klientów są dla nas niezmiernie ważne i każdą badamy dokładnie, chcąc zapobiec na przyszłość wszelkim nieprawidłowościom.
Przedstawiony jednak przez Pana/Panią produkt nie został, podkreślę to
ponownie, wytworzony w Auchan Białystok. Zapraszam Pana/Panią do naszego Hipermarketu w celu dokonania zakupu naszego gulaszu wołowego, a przekona się Pan/Pani, że jest znacząca różnica.

Z poważaniem,

Urszula Dzidziewicz
Auchan Białystok
Tel. (85) 6648784


Nic dodać, nic ująć.
Metka na opakowaniu była rozerwana przy wyjmowaniu "mięsa". Gdybym wiedział co jest w środku, nie otwierał bym. No ale po co wtedy mięso.
Mięso było kupione 29.10.07, co widać z załączonego rachunku. Nie wysyłałem wcześniej tych materiałów na stronkę, gdyż czekałem na reakcję ze strony białostockiego Auchana, a potem z centrali. Niestety, na informacje z centrali nie doczekałem się.

Nie kupujcie mięsa w hipermaketach!!!

Dodaj komentarz

Uwaga!
Administracja nie posiada żadnych dodatkowy zdjęć/planów/projektów dotyczących
prezentowanych na stronie wędzarni!

Kod antyspamowy
Odśwież