Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Wszystkie tematy Arkadiusza przeniesione zostały do Jego nowego Klubu, który znajdziecie pod adresem: https://wedlinydomowe.pl/forum/forum/394-tematy/
  3. Dzisiaj
  4. Bazyl się obawiam jestem pewien 😂 że to nie będzie rozmowa o piłce tylko monolog o Widzewie. 😂. Bo jak wiadomo 🤣😂 ludzie się dzielą na tych co znają się na piłce czyli fanów Widzewa i innych którzy błądzą.🤣 co więcej są niereformowalni bo nie chcą uwierzyć w supremację Widzewa. 👍 No ale pisz może czegoś się dowiem o piłce. Bo na razie wiem że jest .
  5. STO LAT dla Wszystkich Jubilatów 💐🍾🎂
  6. Maxell

    Piłka nożna

    Poczytaj sobie o liczbie kibiców na meczach drużyn lig hiszpańskiej, włoskiej, angielskiej czy niemieckiej i innych.
  7. Chodzi o proces produkcyjny, ale i to ma znaczenie. Podobno oczami też się je.😉 Jak będziesz robił drugi raz to odezwij się na PW .
  8. Sto Lat Woytas. Wszystkiego najlepszego
  9. Ryzyko =ZEROWE . A termin na spoko pewnie po wakacjach..........
  10. Oczywiście że rozmawiałem, pomysł jak najbardziej zaakceptowany pozostaje tylko ustalenie terminu(nie takie proste pracuję w ruchu ciągłym), tylko ,,gupi" się nie boi ale jest to ryzyko na które jestem gotów, jak to mówią ,, jest ryzyko jest zabawa"
  11. Czy rozmawiałeś może z żoną ta temat wiązania parówek u nas ? czy się boisz ? bo łatwy temat nie jest😉
  12. BazylWidzew

    Piłka nożna

    Zakładam ten temat żeby rozmawiać tu o piłce. A co mnie skłoniło do założenia tematu ? Mecz Ruch - Widzew 5087 widzów. 7 miejsce jeśli chodzi o frekwencję w Europie https://lodzkisport.pl/ruch-widzew-polscy-kibice-wsrod-najwiekszych-europejskich-marek/ Rekord ligi w 21 wieku, pewnie nie do pobicia. Rekord wyjazdowy 20 tysięcy na wyjeździe Widzewa, nikt tego nie pobije. Co najciekawsze więcej Widzewa na wyjeździe niż na swoim stadionie, jaki wniosek Widzew potrzebuje stadionu 40 tys. ŁKS znaczy parchate mieli na drugi dzień mecz zgodowy z Lechem. I co na stadionie imienia Króla ( zresztą jaki to imiennik stadionu jak ma tylko 4 mecze w reprezentacji, ale co tu powiedzieć jaki klub tacy reprezantanci ) 15 tyś w tym z półtora tysiąca Lecha. Śmieszny klubik, śmieszni kibice, mniej na swoim stadionie razem z Lechem niż Widzewa na wyjeździe. Całe szczęście że spadają.
  13. Bardzo ładna i apetyczna, chyba będzie następna na warsztacie ale może na początek w wersji oryginal (tylko znajdę dobry przepis)
  14. BazylWidzew

    Giełda cen mięsa

    Hurtownia i takie ceny, drogo
  15. Radek.

    Giełda cen mięsa

    Hurtownia Nowy Targ. Dzisiejsze ceny brutto za 1 kg. Boczek b/k - 17,85 Schab b/k - 22,47 Łopatka - 16,28 Szynka kulka - 18,80 Golonko wp tył - 12,50 Polędwiczki wp - 32,45 Żeberka paski - 31,50 Słonina - 11,03 Kurczak filet - 17,43 Dolna zrazowa woł - 41,90
  16. Baloni fajne, a dodatków
  17. Mortadella di Bologna zwana pospolicie bologna ale też i baloni 😁 Praca zbiorowa , dodatki przypraw, kapary, czosnek niedźwiedzi, płatki pomidora , płatki papryki zielonej i czerwonej, gorczyca , oczywiście pieprz, Mięso peklowane Tradycyjny skład Bolony 7 części tzw chudego do 3 części tłustego / oryginalny sposób podania składu 😁/
  18. Wczoraj
  19. Poproszę krytykę i porady
  20. Arek czepiasz się szczegółów, zrobił, zje, będzie smakowało i nic więcej w naszym temacie robienia wyrobów nie potrzeba
  21. Może dlatego, że nie ma podgardla mielonego na 5. Pilnie się od was uczę dziękuję za rady.
  22. Ale wygląd nieco odbiega od tego co powinno być.Ostrzegałem ,że to trudny wyrób, ale najważniejsze ,że smakuje.
  23. Zrobiłem ala bielską bo przez różne zawirowania i problemy z połamanym trybikiem w Zelmerze nie dodałem części podgardla mielonym na sitku 5 tylko 3 krotnie mielona wołowina i podgardle jak w przepisie ,ale i tak wyszła pyszna.
  24. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów 💯💐
  25. Hej, mam głupie pytanie. Czy dymbox musi być umieszczony na środku ściany czy może być przesunięty tak jak na zdjęciu? Dla mnie nie powinno miec znaczenie gdzie jest umieszczony , ale mysle sobie .... dopytam
  26. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów
  27. hej, To brzmi naprawdę super! Dzięki za takie dobre wieści! Już nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć więcej szczegółów o tych szkoleniach. Naprawdę podziwiam Waszą determinację i wysiłek, który wkładacie w organizację tego wszystkiego. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i że te szkolenia będą naprawdę wartościowe dla wszystkich uczestników. Kto wie może się zapisze na szkolenie zobaczymy.
  28. szrekPL

    Przywitanie

    Witam wszystkich nowych użytkowników forum, miłego spędzania czasu i dobrego jedzonka 😊
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.