Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. A jakiegoś pomocnika przypadkiem nie potrzebujecie? Np. do cięcia sznurka.
  3. Todek

    Piłka nożna

    Kiedyś trochę inaczej się grało. Wolniej. Piłki były wolniejsze.
  4. TomekCh

    TomekCh

  5. Witajcie Kochani. Po latach przerwy wracam do zadymiania. Mieszkam teraz na tak strasznym zadupiu, że do najbliższego miasta mam 50 km i po prostu stacjonarnie nie mam gdzie kupić niektórych surowców i akcesoriów. Czy możecie mi powiedzieć, który sklep w necie jest godny polecenia, lub preferowany na Forum ? Wiem, że można wszystko na Allegro kupić, ale jeśli jakiś sklep jest na Forum, na przykład poprzez swego właściciela, to wolę u niego. Pozdrawiam.
  6. bilu72

    Piłka nożna

    To były czasy,teraz to tylko ,,dobijacze" wypracowanych sytuacji przez innych zawodników o których się nie mówi bo przecież to nie oni strzelili gola.
  7. Grzewlod

    Giełda cen mięsa

    Eko teroryzm jest powszechnie stosowany. 👍
  8. Todek

    Piłka nożna

    No właśnie. To po co tak piszesz?
  9. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów
  10. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszego solenizanta
  11. Dzisiaj
  12. Radek.

    Giełda cen mięsa

    Powoli i małymi kroczkami.Tak żeby nie spłoszyć "owieczek". Sonda została wypuszczona i teraz odpowiedni ludzie będą oceniać, jak wielki jest Fkurw u owieczek. Jak się owieczki oswoją z tym całym ekologicznym szaleństwem, zakazami, nakazami i krótko mówiąc zwykłym terroryzmem, to im zasadzimy https://konkret24.tvn24.pl/polska/200-tys-zl-kary-za-brak-rejestracji-kury-w-przydomowej-hodowli-to-nieprawda-st7817653 Tak to działa...
  13. Grzewlod

    Giełda cen mięsa

    Osobiście znam takiego hodowcę, który kiedyś trzymał kilkanaście sztuk. Jak weszły nowe przepisy pokazał mi książeczkę z warunkami jakie trzeba spełnić chcąc prowadzić hodowle. Między innymi były określone normy oświetlenia i hałasu w chlewie itd. Śmiech po pachy a efekt był taki, że skasował hodowle.
  14. szrekPL

    Giełda cen mięsa

    Papierologia którą narzucono moim kolegom hodowcom lokalnym zniechęciła skutecznie sporą ich część, do tego ASF i opowieści a w tym samym czasie lokalny przedsiębiorca budujący potężną chlewnie daje dużo do myślenia...efektem jest to że teraz nawet jak już trochę odpuszczono i można na własny użytek mieć kilka sztuk to brakuje na rynku prosiaków, nie ma czego hodować, pewnie się to naprawi tylko za ile i kiedy...
  15. Muski

    Piłka nożna

    A grają i zarabiają jak by to był biznes a nie piękna rywalizacja 😂
  16. szrekPL

    Piłka nożna

    Dokładnie się z tym zgadzam i to miałem na myśli, przepraszam za spłycenie tematu..
  17. Grzewlod

    Giełda cen mięsa

    No cóż na to nie mamy wpływu, za to przez chwilę poczułem się jak za dobrych czasów kiedy usłyszałem o reglamentacji węgla. Od dawna wiadomo, że nasi rolnicy nie produkują wystarczającej ilości trzody chlewnej na potrzeby naszego kraju. Dlatego niedobory są uzupełniane z innych krajów z tąd są ruchome ceny. Szkoda tylko, że tak żadko występuje deflacja 🙂.
  18. Grzewlod

    Piłka nożna

    Nie zgodzę się ponieważ piłka nożna to piękny zespołowy sport. Pozytywne emocje i atmosfera jaka panuje na stadionie podczas meczu jest nie do opisania tego oglądając mecz w TV nie doświadczysz. Mówiąc o tym mam na myśli rozgrywki np. LM, MŚ, ME lub reprezentacji narodowych. Ligowe mecze Polskiej piłki mężczyzny zupełnie mnie nie interesują.
  19. szrekPL

    Giełda cen mięsa

    Lata zaniedbań i braku inwestycji oraz nieracjonalnego zarządzania zbierają żniwo...
  20. mamuśka

    Giełda cen mięsa

    Grzesiu, to są ceny prawie trzy tygodnie przed świętami. W sklepach (bez promocji i bez Vatu) przynajmniej o złotówkę więcej było i miesiąc wcześniej. Od lipca ceny jeszcze pójdą do góry. Ja dostałam już nową książeczkę z PGE i od połowy roku z 300 zł co miesiąc mam 500 zł. To tylko prąd w domu, nie w firmie.
  21. szrekPL

    Giełda cen mięsa

    Na święta brałem od ,,chłopa" po 10 pln za żywca...
  22. szrekPL

    Piłka nożna

    Tak masz rację...To tylko pokazuje obraz tej dyscypliny (z czym się komu kojarzy) ja już milknę nie mam nic więcej do powiedzenia....😔
  23. Grzewlod

    Giełda cen mięsa

    Zawsze przed świętami ceny podnoszą zasada rynku - popyt, nikt wtedy nie patrzy na ceny giełdowe. Jak się da to trzeba zarobić.
  24. BazylWidzew

    Piłka nożna

    O jejku miało być o piłce, a Wy o zadymach
  25. Grzewlod

    Piłka nożna

    Dokladnie tak, nie zniżajmy się do tak niskiego poziomu.
  26. mamuśka

    Giełda cen mięsa

    Dziwnie tanio jest na promocjach w tych wszystkich hiper-, super marketach. Ludzie biorą jak ciepłe bułki i nie myślą o tym co i jak. Vat, vatem, ale ilość pośredników (i ich zysk) robi swoje. U mnie Inter Marche, Polo market, Lidl, Aldi wszyscy ostatnio remonty generalne. Co św. Mikołaj worek z pieniędzmi rzucił. Nie, zarobili ludziach, a uciekali z podatku dochodowego robiąc remont. Ja mam jeszcze wz z masarni z 12.03.2024 z Vatem 0% i mam ceny wyższe od Radka z vatem 😡 - schab b/k 26,00 (schab bez warkoczy) - szynka kulka 21,90 - szynka z tłuszczem mięso 22,90 - karczek b/k 26,00
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.