Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Haniu, serdeczne życzenia urodzinowe ślę. 🎂
  3. Dzisiaj
  4. Można też łączyć oba światy i mieć pieczony pasztet w słoiku. Pasztet wg przepisu z pierwszej strony, nałożony do prostych słoików 235ml po dolną krawędź gwintu i włożony na blasze wyłożonej papierowym ręcznikiem w dwóch warstwach do zimnego piekarnika, po nagrzaniu 1h w 200 C. Po upływie czasu wyjąć i zakręcić uważając na kończyny - zasysa się ładnie i trochę powinien móc poleżeć. Internet twierdzi, że można też jeszcze pasteryzować lub tyndalizować na koniec, ale odpuściłem tym razem, bo mało mam i nie jest przeznaczony do długiego przechowywania.
  5. Witam jak wędziłem na święta kiełbasy szynkę i balerony to po wędzeniu na drugi trzeci dzień kroiłem wszystko w plastry i pakowałem do worków próżniowych trochę szynki trochę boczku trochę baleronu po parę plastrów i zamykałem próżniowo i do zamrażarki Wierzcie mi że po dwóch latach wyjąłem Ostatnią paczkę jak ją rozpakowałem jak się rozmroziła pachniała tak samo jak ją zapakowałem dwa lata temu a smakowała identycznie nawet lepiej bo była miększa i bardziej soczysta polecam
  6. Haniu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
  7. Witam wszystkich względem tego co kolega pisał Mam podobny projekt też będzie kombajn z kuchnią polową z wędzarnią i z piecem chlebowym jestem dopiero prawie na półmetku za chwilę Będę wylewał strop stołu na tą chwilę walczę z kanałem dymnym do wędzarni rura już mam umiejscowioną teraz tylko wylot do wędzarni będę robił go z cegły i o tynkuje żeby nie było żadnych Szczelin 20240421_122847.heic 20240421_122911.heic
  8. Spóźnione dla Grzesia-Śledzika I dla Hani-Kaszubki najserdeczniejsze życzenia dobrego życia w otoczeniu kochających osób
  9. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów 💯💐
  10. Kaszubka33 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  11. Wczoraj
  12. chudziak

    Piłka nożna

    Właśnie dotarłam do końca i to samo zamierzałam zrobić .
  13. Maxell

    Piłka nożna

    Zamykam temat, gdyz jak napisał jeden z forowiczów zgłaszający do niego uwagi, robi sie tutaj coraz bardziej niesympatycznie. Niebawem poczujemy sie jak na typowym, polskim meczu. Autor niech przeniesie zawartość na typowe, sportowe forum lub grupę FB o podobnej tematyce. Jest tego dużo. My zajmujemy się zupełnie przeciwną działalnością.
  14. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów 💯💐
  15. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszego solenizanta
  16. bilu72

    Znalezione w sieci

    Korbyciorka https://www.olx.pl/d/oferta/maszynka-do-korbocy-CID628-IDI9Yos.html Oscypiorka https://www.olx.pl/d/oferta/prasa-do-oscypkow-CID628-IDI9Yf2.html
  17. krzysio59

    Piłka nożna

    Tak mówisz bo jeszcze nigdy Ci się paląca raca do du... nie przykleiła. Czyli dalej jeszcze jesteś debilnym kibolem,bo to jest banda debili,a nie prawdziwi kibice.
  18. Wszystkiego najlepszego dla solenizanta
  19. Grzesiu, wszystkiego najlepszego życzę, zdrowia przede wszystkim 💯
  20. BazylWidzew

    Piłka nożna

    Powiem jedno, takiego meczu nie było i nie będzie.
  21. Wieloś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  22. MariuszB

    Piłka nożna

    Ja jestem za dobrą piłką, i ważne aby był to Polski klub, nie mam sprecyzowanej drużyny bo jak grają to wszyscy widzimy.
  23. BazylWidzew

    Piłka nożna

    Tak warto, bo się ma klub w sercu. Nie wiem za kim Ty jesteś, czy za Pogonią czy nie wiem za czym, ale wiem jedno że za Widzewem będę zawsze gdzie by nie był, nawet w 4 lidze. Zobacz sobie 14 minta 45 sekunda i wszystko w temacie.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.