Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Wczoraj
  3. Poproszę krytykę i porady
  4. Arek czepiasz się szczegółów, zrobił, zje, będzie smakowało i nic więcej w naszym temacie robienia wyrobów nie potrzeba
  5. Może dlatego, że nie ma podgardla mielonego na 5. Pilnie się od was uczę dziękuję za rady.
  6. Ale wygląd nieco odbiega od tego co powinno być.Ostrzegałem ,że to trudny wyrób, ale najważniejsze ,że smakuje.
  7. Zrobiłem ala bielską bo przez różne zawirowania i problemy z połamanym trybikiem w Zelmerze nie dodałem części podgardla mielonym na sitku 5 tylko 3 krotnie mielona wołowina i podgardle jak w przepisie ,ale i tak wyszła pyszna.
  8. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów 💯💐
  9. Hej, mam głupie pytanie. Czy dymbox musi być umieszczony na środku ściany czy może być przesunięty tak jak na zdjęciu? Dla mnie nie powinno miec znaczenie gdzie jest umieszczony , ale mysle sobie .... dopytam
  10. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów
  11. hej, To brzmi naprawdę super! Dzięki za takie dobre wieści! Już nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć więcej szczegółów o tych szkoleniach. Naprawdę podziwiam Waszą determinację i wysiłek, który wkładacie w organizację tego wszystkiego. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i że te szkolenia będą naprawdę wartościowe dla wszystkich uczestników. Kto wie może się zapisze na szkolenie zobaczymy.
  12. szrekPL

    Przywitanie

    Witam wszystkich nowych użytkowników forum, miłego spędzania czasu i dobrego jedzonka 😊
  13. Muski

    Przywitanie

    Witaj - wybierasz bardzo dobry kierunek , niestety ma istotną wadę wciąga 😁
  14. pedro200

    Przywitanie

    Witam wszystkich użytkowników tego forum. Właśnie przeszedłem na emeryturę i mając teraz dużo wolnego czasu, mam zamiar zbudować wędzarnię. Kiedyś, jako młody chłopak, wędziłem samodzielnie węgorze i inne ryby w beczce, a ponieważ pamiętam ich smak, chce sobie znowu przyrządzać takie rarytasy w bardziej cywilizowany sposób. Może jeszcze jakieś szyneczki lub polędwiczki też spróbuję uwędzić, zobaczymy. Na razie czytam forum i przymierzam się do budowy. Pozdrawiam. Piotr
  15. Ostatni tydzień
  16. Twoja publikacja podaje szczegóły, choć ta metoda znana była już znacznie wcześniej:
  17. Dziękuję w imieniu Zosi. Dziękuję Reniu, te dodatki bardzo fajnie wkomponowały się w całość. Bardzo dziękuję w imieniu Zosi .
  18. Grzewlod

    Szrekowa zadyma

    Jeśli chodzi o spotkanie w lipcu to miejsca są na wyczerpaniu.
  19. szrekPL

    Szrekowa zadyma

    Piękna robota, ukłony dla dziewczyn, mam nadzieję na kolejną partię już bez sznurków bo trochę było ćwiczone(młodzież przyjedzie na majówkę z Wrocławia i zamawia parówki na wynos), a zaproszenie jak najbardziej przyjmujemy bliżej wakacji a może wpadniemy na ryby😊
  20. Grzewlod

    Szrekowa zadyma

    Patrząc na fotkę szynkowej widać sznurek😉. Żebyś nie wydawał fortuny na sznurek to zapraszamy Panią Ewe do damskiego trio zerknij jak dziewczynki ładnie odkręcają.
  21. szrekPL

    Szrekowa zadyma

    Moje Habibti, słońce Lubelszczyzny ma na imię Ewa
  22. Grzewlod

    Szrekowa zadyma

    Kiełbasa apetycznie wyglądająca 😋👏. Jak Pani małżonka ma na imię 🤔.
  23. Halinko ucałuj od nas wnuczkę życz wszystkiego co najlepsze i świętujcie w miłej i słodkiej 😋👏atmosferze.
  24. Halinko, ta chrupka z żelką malinową to zapewne petrda o przepięknej dekoracji torcika dla Zosieńki to już nie wspomnę🤩 😋
  25. Dla Zosi, spełnienia marzeń 💐🍾 Wyroby @halusi@ zawsze pierwsza liga
  26. szrekPL

    Szrekowa zadyma

    Kiełbasa Szynkowa parzona...😊
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.