Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. chudziak

    Piłka nożna

    Właśnie dotarłam do końca i to samo zamierzałam zrobić .
  3. Maxell

    Piłka nożna

    Zamykam temat, gdyz jak napisał jeden z forowiczów zgłaszający do niego uwagi, robi sie tutaj coraz bardziej niesympatycznie. Niebawem poczujemy sie jak na typowym, polskim meczu. Autor niech przeniesie zawartość na typowe, sportowe forum lub grupę FB o podobnej tematyce. Jest tego dużo. My zajmujemy się zupełnie przeciwną działalnością.
  4. Dzisiaj
  5. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów 💯💐
  6. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszego solenizanta
  7. bilu72

    Znalezione w sieci

    Korbyciorka https://www.olx.pl/d/oferta/maszynka-do-korbocy-CID628-IDI9Yos.html Oscypiorka https://www.olx.pl/d/oferta/prasa-do-oscypkow-CID628-IDI9Yf2.html
  8. krzysio59

    Piłka nożna

    Tak mówisz bo jeszcze nigdy Ci się paląca raca do du... nie przykleiła. Czyli dalej jeszcze jesteś debilnym kibolem,bo to jest banda debili,a nie prawdziwi kibice.
  9. Wszystkiego najlepszego dla solenizanta
  10. Grzesiu, wszystkiego najlepszego życzę, zdrowia przede wszystkim 💯
  11. BazylWidzew

    Piłka nożna

    Powiem jedno, takiego meczu nie było i nie będzie.
  12. Wieloś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  13. MariuszB

    Piłka nożna

    Ja jestem za dobrą piłką, i ważne aby był to Polski klub, nie mam sprecyzowanej drużyny bo jak grają to wszyscy widzimy.
  14. BazylWidzew

    Piłka nożna

    Tak warto, bo się ma klub w sercu. Nie wiem za kim Ty jesteś, czy za Pogonią czy nie wiem za czym, ale wiem jedno że za Widzewem będę zawsze gdzie by nie był, nawet w 4 lidze. Zobacz sobie 14 minta 45 sekunda i wszystko w temacie.
  15. MariuszB

    Piłka nożna

    No tak, czyli Widzew jest super zespołem ale tylko w oczach kibiców, czy dobrze zrozumiałem? Dla mnie zmienia to diametralnie postać rzeczy ponieważ zawsze zastanawiałem się dlaczego kibice Widzewa reagują tak a nie inaczej na meczach.... teraz już wiem.... ale dla mnie to jest takie... jakieś... cienkie, ...... warto nadstawiać łeb za zespół który jest cienki?
  16. BazylWidzew

    Piłka nożna

    Bo Widzew piłkarsko jest na takim poziome jakim jest. Ale jeśli o kibiców to Widzew jest najlepszy w Polsce. Nikt nie pojechał na wyjazd w 20 tyś. Wszystko w temacie inne Legie czy Lechy są daleko w tyle jak jadą na zgodowy mecz w 2500 tysiąca.
  17. BazylWidzew

    Piłka nożna

    I tak powinny wyglądać mecze, żadnych kar za race bo to jest debilizm, kibicowanie na tym polega że są race
  18. MariuszB

    Piłka nożna

    Bazyl, skoro jest tak jak piszesz powyżej to dlaczego Widzew w tabeli nie zajmuje 1 pozycji na przestrzeni lat tylko po prostu gdzieś tam jest? Nie piszę tego złośliwie i nie czepiam się, po prostu zainteresowałem się tematem i spojrzałem na ranking na przestrzeni lat.
  19. Wojtku, może Ty mi odpowiesz na pytanie:
  20. BazylWidzew

    Piłka nożna

    I proszę zerknąć 13 minuta 45 sekunda, niestety inne Legie czy Lechy są cienkie w porównaniu do Widzewa. Szkoda tylko Ruchu jak 30 tyś przychodzi na mecz i spadają z ligi.
  21. BazylWidzew

    Piłka nożna

    Kibolem to byłem kiedyś, teraz jestem starym dziadkiem. Ale jak ktoś coś powie na Widzew to staję do walki. Taka sytuacja z życia, kilka lat temu wychodzę ze sklepu w Rynie. Byłem w koszulce Widzewa, naprzeciwko mnie dwie pary, mówią tak " Widzew" ja na to co nie pasuje, oni nie my ze Skierniewic jesteśmy za Widzewem. Gdyby byli za kimś innym już by była awantura. Ale ja nie dygam, po mordzie się dostało za Widzew.
  22. krzysio59

    Piłka nożna

    A więc nie jesteś kibicem tylko kibolem.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.