Jump to content

gluszec

Użytkownicy
 • Posts

  456
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Śląsk Cieszyński

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gluszec's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter

Recent Badges

10

Reputation

 1. Nie ma ten tego - idę po moja praskę - wiesz jak zachęcić chytrusie
 2. Z Proponuję zacząć wszystko od początku - może faktycznie opisz wszystko od A do Z - co, gdzie, jak i z kim zostało już ustalone a potem rzucaj temat na forum bo z tego co teraz piszesz to wynika, że już jakieś kroki z weterynarzem może jednak zostały ustalone - testujesz nas tu wszystkich czy to jakiś inny rodzaj zabawy w zgaduj-zgadulę. Rzucasz co chwilę jakieś nowe strzępki informacji i snujesz kolejne niedomówienia a znając osoby z tego forum chętnie Ci pomogą tylko opisz WSZYSTKO.
 3. Głos rozsądku zawsze w cenie 👍.
 4. Pytanie co to znaczy porządna bateria i niestety nie ma na Allegro kategorii Porządne Baterie zlewozmywakowe 😄 Jeśli byłbym jasnowidzem i był w stanie na odległość prześwietlić grubość ścianek korpusu to sprawa była by łatwiejsza - niestety nie posiadam takich zdolności - ot po prostu wybrałem jedną z setek baterii zlewozmywakowych nie najtańszą ani nie najdroższą i kupiłem i zamontowałem i używałem i się rozciekła i reklamowałem i dostałem nowy korpus i wymieniłem i 1 miesiącach znów się rozciekła i reklamowałem i dostałem zwrot kasy za baterię która w opisie nie miała że nie była porządna - ot cała historia. ps. o dziwo nigdy nie płaciłem za przesyłki reklamowanych korpusów a podczas ostatniej reklamacji jak i przy pierwszej sprzedawca przysyłał mi do domu kuriera i odbierał uszkodzony korpus a ostatecznie nawet całą starą baterię - widać mosiądz w cenie że się to sprzedawcy opłaca.
 5. Jeśli ktoś ma Smarta to i przesyłka za darmo i zwrot za darmo, jeśli do tego masz jeszcze AllegroPay to i własnej kasy w to nie angażujesz - kupujesz, oglądasz sprawdzasz - jest ok bierzesz nie jest zwracasz - oj często tak kupuję i przy zakupie od firmy poprzez Allegro nigdy dotychczas nie miałem problemu ze zwrotem. ps. zgodnie z opisem w aukcji masz normalną gwarancję i rękojmię - z moich ostatnich bojów w ciągu 2 lat dwa razy zmieniałem korpus baterii zlewozmywaka na gwarancji aż w końcu sprzedający ten chłam się poddał i zwrócił całą kasę za baterię i znów mam nówkę od innego sprzedawcy i dwa lata gwarancji.
 6. Palenisko zrób bez rusztu a i drzwiczki żeliwne z pieca kaflowego to nie najlepszy wybór - wąskie są i później będziesz musiał tylko małymi kawałkami palić a z mojego doświadczenia lepsze są większe klocki które się powoli tlą i dymią niż żar jak w piecu hutniczym z wielu małych gałązek - przemyśl sprawę szuflady w palenisku - masz błyskawiczną możliwość "odłączenia" źródła ciepła w razie zbytniego rozpalenia się żaru.
 7. O kolejny piękny Malborek się szykuje - przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać - absolutnie nie zniechęcam - będę obserwował z ciekawością Twój projekt i jego postępy. ps. jeśli zrobisz z kanałem to wędzenia w tym kombajnie w zimie Ci nie zazdroszczę - parę godzin wygrzewania i pół kubika drewna.
 8. A to nie prościej skontaktować się z producentem - myślę, iż mają jakiś dział wsparcia technicznego i być może przerabiali już taką awarię - a tak na szybko miernikiem posprawdzać począwszy od wtyczki ciągłości przewodów i ewentualne zwarcia, poszukać uszkodzeń izolacji ( szczególnie na przewodach N i PE) - z samych zdjęć to wróżenie z fusów. ps. ale jak uczy życie niektóre różnicówki są mocno czułe i uciążliwe w eksploatacji.
 9. gluszec

  Taboret gazowy

  Na tanio i szybko to można zmajstrować taki zestaw - niestety nie znam tego typu żeliwnego taboretu i ktoś może go używa to się wypowie. ZAWÓR GAZOWY DO TABORETÓW Z TERMOPARĄ MADE IN ITAL (3145A) • Cena, Opinie • Pozostałe 12447975291 • Allegro Taboret gazowy żeliwny Bielsko-Biała • OLX.pl .. Można jeszcze pomyśleć o zapalaczu z iskrownikiem by był "pełny wypas" . ps. zawór jest na propan.
 10. A z praktyki potwierdzisz że ilość solanki 0,5 na 1 kg mięsa (mięśnia np. szynka) jest wystarczająca do jego przykrycia np w wiaderku? Tak tylko wiaderko musi być wąskie i wysokie.
 11. Z kukurydzy to ja tam wolę bourbona
 12. No nie - zaśliniłem klawiaturę - jak ja lubię taki mocno dogrzany boczuś.
 13. Mi bez nastrzykiwania takie szynki ponad 1,5 kg zawsze wychodziły z szarym oczkiem nawet mimo 2 tygodni peklowania - w pełni zjadliwe ale wizualnie to tak średnio i od paru lat wszystko jadę całość z nastrzykiem - całe sedno w wędzeniu to bardzo dobrze osuszyć i nie palić jak w kotle - będziesz Pan zadowolony . ps. czekamy na foto-wyniki wędzenia i nie przesadź z czytaniem lektury podczas wędzenia bo taki duch puszczy już niejednego załatwił .
 14. Elegancko posznurowane . ps. te duże szynki w siatkach nastrzykiwałeś ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.