Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Informacja o filmach technologicznych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 02 lis 2014 - 12:20

Jak pewnie zauważyliście, oba tematy dotyczące filmów zniknęły z forum. Skoro nie umiemy dyskutować merytorycznie, nie będziemy dyskutowali wcale, przynajmniej na razie. Dosyć obrażania i ciągłego krytykowania wszystkiego, cokolwiek zostanie tutaj zrobione i tych, którzy to wykonali.

Z chwilą, gdy nie wypaliła sprawa z wewnętrznym i tanim opracowaniem serii filmów technologicznych (niewiele zgłoszeń przez osoby zainteresowane na forum), podpisałem umowę z firma zewnętrzną. Z uwagi na naszą pomoc i sam pomysł na scenariusz, otrzymałem niewielki udział w zyskach. Jest to o tyle ważne, że gro poniesionych kosztów związanych z produkcją, montażem, reklamą, sprzedażą, zabezpieczeniem itp. ponosi ta właśnie firma. Treść umowy nie ma najmniejszego znaczenia dla przyszłego nabywcy, w związku z czym nie będę jej ujawniał. Dodam tylko, iż umowa obejmuje m.in. kilkunastoletnią współpracę i została zaakceptowana przez prawników z obu stron.

Przyszły nabywca filmów powinien być zainteresowany wyłącznie ich ceną i zawartością.

Zakupy są całkowicie dobrowolne i zainteresowani mogą ich dokonać na stronie producenta i dystrybutora: https://szkolawnecie...x.php/szkolenia

Niebawem na naszej stronie głównej i forum znajdą się bardziej szczegółowe informacje o filmach.

Moim zdaniem, ich jakość merytoryczna jest niepodważalna zwłaszcza, iż video-szkolenia prowadzą nasi najlepsi specjaliści: Koledzy Bagno i Dziadek.

Filmy te jeszcze przez długie lata będą kształciły nowe rzesze domowych producentów wędlin, a i doświadczeni na pewno także chętnie skorzystają z unikalnej wiedzy w nich zawartej.

Zapraszam Państwa do oglądania. Naprawdę warto. 

Załączony plik  baner_WB01.jpg   114,38 KB   43 Ilość pobrań

Załączony plik  banner_WB.png   180,2 KB   24 Ilość pobrań

Użytkownik Maxell edytował ten post 02 lis 2014 - 14:21

#2 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 11 gru 2014 - 14:14

Od kilku dni można kupić dostęp do całego Pakietu szkoleń z cyklu "Wyrób wędlin sposobem domowym". Na Pakiet składa się 7 filmów:

1. Rozbiór półtuszy wieprzowej
2. Rozbiór ćwierci wołowych
3. Osłonki, jelita i przyprawy
4. Peklowanie
5. Wyrób wędzonek
6. Wyrób kiełbas
7. Wytwarzanie wyrobów podrobowych

Jest to 10 godzin bardzo bogatego merytorycznie materiału, który pozwoli każdemu zacząć z powodzeniem przygodę z wędliniarstwem, a komuś kto tę przygodę już rozpoczął, dopracować wiele jakże ważnych szczegółów, tak często zaniedbywanych przy wytwarzaniu wędlin.
Pakiet na 36 miesięcy kosztuje 283 zł, natomiast pakiet na 48 miesięcy jest dostępny za 337 zł - to tylko 1 zł miesięcznie za film szkoleniowy. Jak na zasób wiedzy dostępny w szkoleniach i łatwość z jaką każdy może tę wiedzę posiąść - to naprawdę bardzo dobra cena. Pokuszę się wręcz o stwierdzenie, że wiedza zawarta w filmach, jest dużo więcej warta.

Zachęcam do zakupu osobnych filmów jak i całych pakietów, a tym samym do wspierania forum i strony wedlinydomowe.pl/. 

Szkolenia można znaleźć na stronie www.szkolawnecie.pl w zakładce "Produkty".

#3 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 11 gru 2014 - 16:11

Wszelkie sugestie dotyczące filmów, opinie osób, które je oglądały, a także jakiekolwiek uwagi w tym temacie, proszę kierować na moja skrzynkę PW lub pocztę: maxell11@wp.pl

#4 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 15 gru 2014 - 17:34

Przedstawiam kilka z wielu opinii, które do studia nadesłali nabywcy filmów technologicznych:

"Bardzo potrzebna szkoła tego typu dla ludzi chcących zdrowo się odżywiać, pokazanie procesów technologicznych obróbki i przygotowania mięs." Zbigniew

"Dziękuję za kod rabatowy, za moment dokupię cały pakiet, bo pierwszy film bardzo przypadł mi do gustu." Piotr

"Dziękuję za fajną inicjatywę i życzę wszystkiego dobrego!" Daniel

"Witam, bardzo dziękuję za kod, zakup pakietu już wykonany :)" Waldemar

"Poza tym nie chcę rezygnować ze szkolenia ponieważ uważam je za strzał w dziesiątkę. Dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopoty." Darek

#5 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 27 gru 2014 - 13:28

W związku z kilkoma pytaniami dotyczącymi przesyłania kodów do pakietów lub filmów technologicznych, po sprawdzeniu tematu informuję, iż cały proces zakupu filmów odbywa się automatycznie, bez ingerencji informatyków. Warunkiem uzyskania kodów dostępowych jest dokonanie wpłaty na podane konto. Na tę chwilę, nie ma jakichkolwiek przestojów i zaległości wysyłkowych. Sprawdzone.

Jedna z osób wykupiła nie jeden, a dwa pakiety, w związku z czym, transakcja została zatrzymana przez system. Osoba ta proszona jest o kontakt z firmą Szkoła w Necie poprzez maila: szkolawnecie@szkolawnecie.pl Kontakt taki jest niezbędny, by rozpocząć procedurę zwrotu pieniędzy za zdublowany pakiet. 

Tyle informacji, które uzyskałem w firmie.

Ze swej strony proponowałbym zapoznanie się z regulaminami i uwagami na jakie natraficie Państwo podczas logowania się na stronie www.szkolawnecie.pl

#6 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 21 sty 2015 - 12:03

Otrzymałem od producenta noworoczną ofertę handlową, z którą chciałbym się z Wami podzielić. Jeśli będą zainteresowani, to: 

Załączony plik  Grafika - Wyrób kiełbas za 5 zł!.jpg   344,56 KB   17 Ilość pobrań

Drodzy Państwo.

Szkoła w Necie przygotowała niesamowity, noworoczny prezent dla użytkowników naszego forum
Szkolenie "Wyrób kiełbas za 5 zł!"
Poniżej udostępniam link, pod którym znajdziecie opis oferty.
Gorąco zachęcam do skorzystania, ponieważ jak już wspominałem, jest to najlepsze szkolenie tego typu w Polsce!
Pozdrawiam, Maxell

Link do opisu promocji: http://swnproduction...ielbas-za-5-zl/

#7 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 01 maj 2015 - 18:58

Drodzy Państwo, poniżej wysyłam wiadomość, jaką otrzymałem od portalu Szkoła w Necie na temat drugiej części promocji dotyczącej ogromnych obniżek na filmy szkoleniowe.
Wiadomość dotyczy rabatu na m.in. jedno z naszych szkoleń, które cieszy się największym zainteresowaniem!

Zachęcam do zapoznania się z treścią oferty tym bardziej, iż jest ona mocno ograniczona czasowo, a daje możliwość do zdobycia szkoleń w naprawdę niskich cenach.

Najczęściej kupowane szkolenie pt. „Wyrób kiełbas” tylko teraz zamiast 67 zł, możesz mieć za 18,50 zł w pakiecie!!!

Pakiet „Kiełbasy, osłonki, jelita i przyprawy” łącznie za jedyne 37 zł, którego wartość wynosi 125 zł!! W skład pakietu wchodzą całe 2 szkolenia, tj.: „Wyrób kiełbas” oraz „Osłonki, jelita i przyprawy” – łącznie 16 odcinków i prawie 200 minut materiału szkoleniowego!

Jak skorzystać z PROMOCJI?

Kliknij w link poniżej i dowiedz się szczegółów.

LINK: http://swnproduction...esc-promocji-2/

Użytkownik Maxell edytował ten post 03 maj 2015 - 20:28

#8 robotek

robotek

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 178 postów
  • MiejscowośćRopczyce

Napisano 26 lip 2017 - 13:33

Witam już mamy 2017r. skończył się mi się niesatety abonament

i bardzo jestem niezadowolony bo widzę że trzeba wydać kupę kasy...

a tu żadnych ponownych rabatów...  czy zniżek dla forumowiczów...

#9 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 26 lip 2017 - 13:44

Także myślałem, że będzie to trochę inaczej. Widzę, że sami musimy coś wykoncypować. :D

#10 Muski

Muski

Uzależniony od forum

• **VIP**
  • 7426 postów

Napisano 26 lip 2017 - 14:01

Widzę, że sami musimy coś wykoncypować
może trochę pokręcić na szkoleniach ?

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#11 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 28415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 26 lip 2017 - 14:07

Za duży szum i ścisk. Pomyślimy o takich sesjach, jak zdjęciowa.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych