Skocz do zawartości

Jak rozpalcie DG


Baca

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie ta lepka ciecz na ściankach i ten zapaszek, no hmm, no z lekka po prostu niepokoi, kiedyś coś już o tym chyba pisałem i pisałem, ale chyba poszło na tzw "Berdyczów", lecz to co jednemu pachnie nieładnie, to dla innego piękny aromat, więc Baco, na luzik trochę, prześpisz się z tematem i stwierdzisz może nad rankiem, że dymek pachnie cud malina "sacharyna", a pompkę przecież nową dostaniesz, a nowa pompka to "dmuch" będzie miała że ho,ho, jak halny tam u Ciebie na wiersyckach, haj :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co Ty z tym "Berdyczowem" patrzaj no na przysłówka Go wzięło, jakieś przemyślenia mam nigdy nie wąchałem dymku z dolniaka ty masz już doświadczenie i ja zapewne pójdę w tym kierunku wszak tego dymku nie zdzierżę. A z pompką spoko Miro zachował się profesjonalnie szacun wielki  :D

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapytam na wprost a co ma piernik do wiatraka?. a za deklaracje wymiany pompki dziękuje, bedę w Twoim rejonie to wpadnę uścisnąć łapke 

Bo też mnie to kiedyś dopadło.

Zrębki prawie całe były wypalone i DG zaczął dopalać to co jeszcze nie było spalone.

Wysypałem spalone zrębki, dosypałem świeże i wszystko wróciło do normy.

 

Ps.

Ja do mnie pojedziesz weź proszę swój DG.

To nie możliwe, że u mnie działa, a u Ciebie nie.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Lekki oftopic ;-) Ma ktoś z forumowiczów jakieś zdanie na temat tych generatorów www.dymbox.pl są także na alledrogo. Podoba mi się wersja z drewnianym pudełkiem za 285 plnów. Sporo jeżdżę na rybki i przydał by mi się przenośny zadymiacz.

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

 

czuwaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz zadymiania interesuje sie akwarystyką i nieraz miałem problem z pompką powietrza jak słabo hula to trzeba odkręcić dno przeważnie jest z gumy w środku jest elektromagnes który przyciąga zwykły magnes przyklejony do blachy i porusza miechy weź kombinerki i podegnij tą blachę aby miała większy skok prawo-lewo i po kłopocie będzie dmuchało że łep urywa i nic sie nie bój tego nie da sie spie....ić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja do mnie pojedziesz weź proszę swój DG

Spoko przecież to tylko pompka :D Dymo wszak jest ok.

 

 

będzie dmuchało że łep urywa i nic sie nie bój tego nie da sie spie....ić

Dzięki za podpowiedź już jutro sprawdzę i napiszę czy Ci się udała diagnoza :hmm:  :)  

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
i co pompka naprawiona

Z pompką to jest tak. Pompka jest dobra no i ten model nie bardzo można aż tyle zwiększyć wydajność. Ta pompka na ten dg jest za mała wydajność 200 l i ciśnienie robocze 0,2 to za mało na górniaka, a szkoda :(  :D  

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby jest, ale w tym temacie już tyle rożnych ciekawych informacji w równie ciekawy sposób napisano, że człowiek gubi się chwilami, ale OK, rozumiem że reszta cytując klasyka "gitara", to w takim razie już całkowicie wyleczyłeś mój niepokój, dzięki Ci Baco za info. :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i mamy Nowy rok a swoją drogą jak to szybko zleciało. Jako, że przed świętami troszkę się wędziło to ten czas wykorzystałem na doskonalenie moich umiejętności w obsłudze dymo z górnym podawaniem dymu, i tak jak już pisałem pompka zbyt mała wydajność do tego modelu pompka o wydajności 4 l to według mnie podstawa, a jeszcze lepiej gdyby miała ciśnienie robocze rzędu 3 lub 4 l. A zapaszku pozbyć się nie udało :mad:. Więc decyzja zapadła przerabiam górniaka na dolniaka wykorzystując części z posiadanego, a o wszystkim napiszę w osobnym temacie :D

Edytowane przez Baca

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.