Skocz do zawartości

Sitka nierdzewne do maszynki Zelmer Diana


Imi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zwolnię obroty to zwolnię podajnik ślimakowy i powinno wyjść na jedno,przynajmniej tak mi się zdaje.Pomysł ze śmigłem na chłopski rozum bez jakichkolwiek kosmicznych obliczeń jest racjonalny i do tego zamiast otworów w sitku np 16mm to bym zamówił żeby zrobili fasolki przykładowo 16x30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pomału okazuje mamy XXI wiek i u mnie w mieście można kupić wszystko co przyjdzie mi do głowy :) Dokupiłem fasolkę "szarpak" i sitko 13mm bez problemu. Mięso przeszło tortury i jestem zadowolony bo jeszcze nigdy nie robiłem kiełbaski na tak grubych frakcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mamy XXI wiek i u mnie w mieście można kupić wszystko co przyjdzie mi do głowy

A gdzie to miasto "polska" leży?

Szukałam w googlach ale tam słabe mapy mają  :rolleyes:

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić takiego typu sitka i noże.Sitko fi70 otwór fi10 nóż kwadrat fi12.

  Spróbuj tu : http://www.sitka.com.pl/ . Jeśli nie mają, to może podpowiedzą gdzie pytać.

Szukasz nowych wrażeń? Skróć trzonek od grabi o połowę.

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/7419-moja-nowa-wedzarnia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to jest maszynka, można wiedzieć ?

Maszynka firmy Fimar fotki tak na szybko zrobione przed chwilą w garażu na stronę sitka.com .pl zaglądałem ale tam są sitka bez tego wypustu widocznego na zdjęciu i nie wiem czy zwykłe można stosować aczkolwiek do wilka NMK 110 Spomasz Nakło stosuję sitka z Alfy 22 po małej przeróbce tokarskiej i wszystko jest ok.Jeszcze pytanie odnośnie oleju w przekładni maszynka ma 16 lat ale nigdy nie była użyta,czy należy wymienić olej, a jak tak to czy może to być jakikolwiek olej przekładniowy. 

post-63315-0-56488400-1440960647_thumb.jpg

post-63315-0-98577500-1440960672_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka wygląda na coś w rodzaju Hendi 12. Polskie sitka/noże wymiaru 12 powinny pasować

Sitka pasują od maszynek typu hendi 12.Dzisiaj otwarłem wlew do przekładni i okazało się że olej jest bardzo gęsty i koloru ciemno brązowego czy należy go wymienić i czy ktoś się orientuje ile należy go wlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.