Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Feniksowe dłubanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
843 odpowiedzi w tym temacie

#841 januszfeniks

januszfeniks

Weteran

• Użytkownicy
  • 1255 postów
  • MiejscowośćEłk

Napisano 16 maj 2019 - 17:16

Kiurde... Ło matko i córko... No tak to nawet Anulka mi nie polukrowała ;)  Uchylenie dziękuję za miłe słowa.   ;) Jest moc !!! ;)   Z dnia dzisiejszego... Jeszcze małe co nieco i finisz...    Daliśmy babola bo gołąbek w brakujących drzwiczkach którego miał atakować Jastrząb wyszedł pod samym zawiasem... Poszedł do przerobienia ;)

Załączone pliki

#842 januszfeniks

januszfeniks

Weteran

• Użytkownicy
  • 1255 postów
  • MiejscowośćEłk

Napisano 18 maj 2019 - 13:26

Kompleks ogrodowy pod wiatą. Kominek, wędzarnia, grill oraz bar. Pozostało jeszcze kilka drobnych prac. Gospodarz udekoruje półki zabytkowymi kuflami oraz zamontuje nalewak Jest pasionatą i kolekcjonerem takich kufli. Ma ich ponad 300... Ale jakich !!! 1f609.png;)

Użytkownik januszfeniks edytował ten post 18 maj 2019 - 13:27

#843 januszfeniks

januszfeniks

Weteran

• Użytkownicy
  • 1255 postów
  • MiejscowośćEłk

Napisano 18 maj 2019 - 21:54

No i oczekiwany efekt wieczorową porą...  Jeden taki stwierdził że chyba coś palę ;)   Bo normalnie nie ogarnia ;)  Ja na to że ja cały czas chodzę na haju ;) inaczej sie nie da... I dodam że mam cos w zanadrzu... Jak inwestor odda mi pełną kontrolę nad lejcami wyobraźni to mam pomyśła nowego w nowym projekcie... Kamil 1 szykuj się na inspekcję   ;) A kto mi zabroni!!! ;)

Załączone pliki

Użytkownik januszfeniks edytował ten post 18 maj 2019 - 21:56

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#844 Kamil_1

Kamil_1

Weteran

• Użytkownicy
  • 1232 postów
  • Miejscowośćmazowieckie

Napisano wczoraj, 22:47