Skocz do zawartości

Szynkowar bogdana b. za niewielką kasę.


bogdan b

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

gość jest zarejestrowany na forum  Polskie stowarzyszenie piwowarów domowych i nie jest osobą anonimową n tym forum  ma dużo do stracenia ,wystarczy się zarejestrować  do PSPD i dać mu do zrozumienia że ma przysłać to, za co wziął pieniądze   jest też terenowy oddział PSPD w lublinie którego gość jest członkiem 

 

 

jedyne wyjście  :hmm: a później 

 

 

 

co prawda mamy jego dane ,adres delegacja to ostateczność

 

w pierdziel i do lochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

przelałem 3 marca kasę ,

 

 

 

to jest nas dwóch na razie ,też po miłej korespondencji zamówiłem zapłaciłem

 

  Życie uczy , u nieznajomych zamawiam tylko za pobraniem . 

 

 

 Pozdrawiam gorąco

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  :) 

 

  Życie uczy , u nieznajomych zamawiam tylko za pobraniem . 
 

Andrzeju po przeczytaniu postów Bogdana i bijacza że zamówili i dostali gość wydawał się wiarygodny ,no chyba że zamawiali przez alegro i tam sprzedający  był zmuszony do uczciwości a poza alegro to ....... :) Pozdrawiam 

Najpierw spojrzyj, z kim jesz i pijesz, a dopiero potem, co jesz i pijesz. Epikur

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Farsz powędrował w woreczki i do szynkowarów .

 

Jakie woreczki stosujesz ?

Powoli się wprawiam i zaczynam się rozpędzać :)

 

Pan S jest moim przyjacielem i codziennie go odwiedzam.

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

http://boggi-okna.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław , kiedy przelałeś mu kasę ?

 

Jest członkiem grupy na fejsie Piwny Lublin - ja już też - można zacząć pisać o nim na  tym ogólnodostępnym

https://www.facebook.com/groups/piwnylublin/?notif_t=group_r2j_approved

 

Ma swoje konto na fejsie - co prawda zamknięte dla obcych , ale reaguje na priv

https://www.facebook.com/michal.blaszke?fref=ts

 

Poza tym , jak na razie co godzinę posyłam mu całą naszą korespondencję , którą przeprowadziliśmy przed transakcją...

 

Zobaczymy - co dalej - może ktoś z Lublina coś podszepnie...

 

Gonzo - no pewnie....

Edytowane przez jumbo

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju po przeczytaniu postów Bogdana i bijacza że zamówili i dostali gość wydawał się wiarygodny ,no chyba że zamawiali przez alegro i tam sprzedający był zmuszony do uczciwości a poza alegro to ....... :) Pozdrawiam

 

Tak właśnie było , zamówiłem przez Allegro - czekałem około tygodnia ale dotarły .

 

 

 

Jest członkiem grupy na fejsie Piwny Lublin - ja już też - można zacząć pisać o nim na tym ogólnodostępnym https://www.facebook...up_r2j_approved

 

Popieram - niesolidnym trzeba narobić smrodu

 

 

 

Jakie woreczki stosujesz ?

 

Normalne - dostępne w necie  np. na Allegro , stosuję też folię celulozową - zakupioną u Mira

Edytowane przez bogdan b
Pozdrawiam bogdan b [ Apetyt rośnie w miarę wędzenia ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega od sprężyn odezwał się - chyba to skutek mojego zapychania mu skrzynki naszą korespondencją ,

bo innych kroków na razie nie zdążen byłem uczynić , bądź też jakaś forumowa dusza lublińska uświadomiła go... :thumbsup:

 

Napisał , że ponieważ wynegocjowałem przesyłkę gratis , to posłał zwykłym listem i poczta zjadła......niech będzie :facepalm:

Zobowiązał się do wysłania tego samego pakietu tym razem przesyłką rejestrowaną.

 

Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca , więc poczekam.... :angel:

 

...ciąg dalszy w następnym odcinku... :devil:

Edytowane przez jumbo

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisał , że ponieważ wynegocjowałem przesyłkę gratis , to posłał zwykłym listem i poczta zjadła......niech będzie :facepalm: Zobowiązał się do wysłania tego samego pakietu tym razem przesyłką rejestrowaną.

 

Sam pracuję na poczcie i raczej nie zjadła ,tylko pewnie udaje greka że wysłał .

Możliwe że maszyna dzieląca źle odczytała kod i krąży ( ach te nowinki - ułatwiające życie :devil: ) , nieraz się zdarza że dochodzi z opóźnieniem ., nie wiem dlaczego z pocztowca robi się złodzieja :cry: , choć czarne owce są wszędzie.

Jak wyśle niech poda nr przesyłki .

Pozdrawiam bogdan b [ Apetyt rośnie w miarę wędzenia ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wybierajcie opcji przesyłki niezarejestrowanej.

Nie mam nic do pracowników poczty polskiej, ale ......lepiej dmuchać na zimne, jak to mówią.  :cool:

 

Z drugiej strony, wszystkie na raz nie giną, więc coś gościu ma na sumieniu.

 

Ps. Off topic robimy, więc może by poprosić moderatorów o wydzielenie do nowego wątku ?

Edytowane przez miro

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław , poczekaj z tym spamowaniem aż coś więcej się urodzi - bo gość się zawiesi znowu :D

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał jeszcze sprężyny to mogę odstąpić, bo zakupiłem 20 szt. Czyli 16 będę miał w zapasie.

A które masz większe czy mniejsze?

Jak większe to rezerwuje cztery sztuki.

Edytowane przez Hektor

Janusz
"Życie bez zmywarki jest jak bmw bez dresu"
www.klubvolvo.org.pl

 

Nie zapomnij klepnąć Pana "S" 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-ka%C5%BCdego-nowego-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamtutaj tyle lat i nie zdazylomi sie, aby cos zginelo na poczcie. To bardziej " druga strona" cos kombinuje. Tylko wysylam polecone ,jesli obawiam sie aby druga strona nie powiedziala ze brak przesylki

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak by ktoś chciał jeszcze sprężyny to mogę odstąpić, bo zakupiłem 20 szt. Czyli 16 będę miał w zapasie.

A które masz większe czy mniejsze?

Jak większe to rezerwuje cztery sztuki.

 

 

Zamówiłem Takie  pobraniowo.

Czekam na przesyłkę, cena z pobraniem wychodzi 7zł sztuka.

Napisze na PW jak paczka dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....PRZYSZŁA PACZKA ZE SPRĘŻYNAMI - KURIEREM - DHL - a wynegocjowałem przesyłkę gratis :thumbsup:

 

Myślę , że gość od sprężyn miał trudny tydzień (urodziło mu się dziecko , kolega z wojska wrócił , wygrał w totka)

i rzeczywistość mu się pozajączkowała - w każdym bądź razie , po przygodach , zrealizował to co miał...

 

A Wiesław  jak u Ciebie...

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jambo  :) odezwał się dopiero jak stwierdziłem że ja stracę kasę ,ale on i jego firma straci reputację wymieniłem gdzie mogę mu nabruździć ,upierał się przy tym że wysłał PP 

stanęło na tym że ma mi drugi raz wysłać na swój koszt kurierem DHL ,więc czekam  ;)

Najpierw spojrzyj, z kim jesz i pijesz, a dopiero potem, co jesz i pijesz. Epikur

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/img/dhl-logo.gifhttp://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/img/upper-shadow.gif
Śledzenie Przesyłki Krajowej
http://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/img/agent.jpg Informacja od Konsultanta Obsługi Klienta Rezultat wyszukiwania Numer przesyłki Miejsce nadania Miejsce doręczenia Status 14694252558 LUBLIN KIELCE Przesyłka doręczona do odbiorcy. Odebrana przez GIL
23-03-2015 15:34
14694252558 - Szczegółowe informacje Data Godzina Terminal DHL Status 18-03-2015 19:33 Lublin Przesyłka odebrana od nadawcy 18-03-2015 22:21 Warszawa Przesyłka w sortowni DHL 19-03-2015 07:29 Kielce Przesyłka dotarła do terminala DHL Kielce 19-03-2015 07:31 Kielce Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia 19-03-2015 18:57 Kielce Przesyłka oczekuje na kolejny cykl doręczenia. Szczegółowe informacje dostępne są w Działe Obsługi Klienta DHL Parcel pod numerem 42 6 345 345 20-03-2015 07:24 Kielce Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia 20-03-2015 16:07 Kielce Odbiorcy nie było w domu w momencie doręczenia przesyłki. W celu umówienia ponownego doręczenia prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta DHL Parcel pod numerem 42 6 345 345 20-03-2015 18:54 Kielce Przesyłka oczekuje na kolejny cykl doręczenia. Szczegółowe informacje dostępne są w Działe Obsługi Klienta DHL Parcel pod numerem 42 6 345 345 23-03-2015 07:28 Kielce Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia 23-03-2015 15:34 Kielce Przesyłka doręczona do odbiorcy. Odebrana przez GIL
Nowe wyszukiwanieDrukuj stronę
http://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/img/lower-shadow.gif ePowiadomienie DHLAktualne informacje o statusie doręczenia przesyłki krajowej wysyłane e-mailowo. Formularz kontaktowy onlineMasz pytanie? Wypełnij formularz. Przesyłki krajowe - DHL ParcelW sprawie przesyłek krajowych skontaktuj się z DHL Parcel pod numerem
42 6 345 345 Przesyłki międzynarodowe - DHL ExpressPrzesyłki międzynarodowe – sprawdź status przesyłki

Napisz do Działu Obsługi Klienta DHL Express – Przesyłki międzynarodowe lub zadzwoń 42 6 345 100
DHL PARCEL 12

W końcu i do mnie dotarła przesyłka  :) jak ktoś korzystał z usług tego gościa i ma z nim problem ,posiadam aktualny numer telefonu do niego  :cool:

Najpierw spojrzyj, z kim jesz i pijesz, a dopiero potem, co jesz i pijesz. Epikur

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław - to dobrze że się poukładało :thumbsup::) ....a przygody dają kolor życiu :devil::angel:

 

Czy napisałeś mu o forum piwnym , czy o piwowarach domowych?

Edytowane przez jumbo

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.