Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Jak przechowywać sitka i noże do maszynki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5001 postów
  • MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja

Napisano 13 lut 2015 - 07:54

Jumbo, przecież napisałem o oszustach i kanciarzach na Allegro, to ich stara i sprawdzona w działaniu metoda :D . Nie mniej masz rację, bo w Chinach też są porządni wytwórcy i producenci.

#42 Gość_ArkoGdynia_*

Gość_ArkoGdynia_*
  • Goście

Napisano 13 lut 2015 - 08:01

które okazały się źle zahartowane i miały po kilka pęknięć w najcieńszych miejscach pomiędzy otworami.

Zawsze w takim przypadku pozostaje reklamacja....  :thumbsup:

Jak kupiłem sobie Zelmerka 8-mkę to kupiłem cały komplet uzupełniający sitek i noży do podstawowego "kit-a"  z polecanej na forum strony polskiego producenta z nad Częstochowy.... powiem szczerze że jestem z nich bardzo zadowolony..... cena i jakość mnie zadowala.... już kilkadziesiąt kg blondynki już przez nie przepuściłem i są w dobrej kondycji! co prawda inox to to nie jest ale zakonserwowane czekają w pudełeczku na kolejną porcję mięsa.

Z drugiej strony czasami zastanawiam się czego to ludzie oczekują od np. sitka do maszynki za które zapłacili "naście" złotych za sztukę.....  :rolleyes: przecież każdy zdaje sobie sprawę że dobry materiał musi kosztować i od niego można wymagać jakiś tam lepszych parametrów, większej wytrzymałości itp, itd...... ale nie od sitka za "naście" złotych!!  :facepalm:

Z Dymnym pozdrowieniem..... 

#43 sverige2

sverige2

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5001 postów
  • MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja

Napisano 13 lut 2015 - 08:09

Z tymi solidnymi polskimi producentami to różnie bywa. Może mam pecha, ale raz kupiłem sitka od bardzo znanego, polecanego na forum producenta, które okazały się źle zahartowane i miały po kilka pęknięć w najcieńszych miejscach pomiędzy otworami.

Jasne Maad, masz rację, ale to są tzw. wypadki przy pracy i to się zdarza, choć nie powinno. Kolega jednak pisze o wierceniu otworów "kwadratowymi wiertłami" :D . Więc gdyby np. kupił w tej firmie,  http://www.sitka.com...iki/kontakt.htm  to wiercenie byłoby na pewno OK. a gdyby coś takiego z mikropęknięciami przez przypadek się wydarzyło, to otrzymałby przeprosiny i pełnowartościowy towar, bez dodatkowych kosztów :D .

Z drugiej strony czasami zastanawiam się czego to ludzie oczekują od np. sitka do maszynki za które zapłacili "naście" złotych za sztukę.....  :rolleyes: przecież każdy zdaje sobie sprawę że dobry materiał musi kosztować

Właśnie Arko, pies pogrzebany jest dokładnie w tym o czym piszesz, więc każdy nabywca takiego towaru, powinien być świadom tego ryzyka ;) .

Użytkownik sverige2 edytował ten post 13 lut 2015 - 08:05

#44 SETI2

SETI2

Początkujący

• Użytkownicy
  • 41 postów
  • Miejscowośćbielsko-biała

Napisano 13 lut 2015 - 21:40

Sitka były kupione od 2 polskich producentów polecanych na tym forum , koszt 25 zł od sztuki . Już je zrobiłem , teraz są igła i tyle . Napisałem posty o sitkach tylko po to żeby inni kupujący zwrócili swoją uwagę na to jakie Oni dostaną w paczce . Nic więcej nic mniej :-) . Ja nie sprawdziłem swoich tylko odłożyłem na półkę zajęty byłem składaniem maszynki .

#45 jumbo

jumbo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 3274 postów
  • MiejscowośćRybnik

Napisano 13 lut 2015 - 21:42

....widzę że moje pytanie pozostaje bez odpowiedzi....cóż ....nie życzę niemiłego zdziwienia. :cool:

#46 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27004 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 13 lut 2015 - 21:42

teraz są igła i tyle

I o to głównie chodzi. :D

#47 jumbo

jumbo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 3274 postów
  • MiejscowośćRybnik

Napisano 13 lut 2015 - 21:47

..Maxell , Ty wiesz do czego piję :angel:

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#48 Hektor

Hektor

Weteran

• Użytkownicy
  • 1254 postów
  • MiejscowośćTarnów

Napisano 14 lut 2015 - 12:35

Sitka były kupione od 2 polskich producentów polecanych na tym forum , koszt 25 zł od sztuki

Podaj proszę nazwy,linki itp. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych