Skocz do zawartości

Sitka do Zelmera 987


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie jak to jest z tymi watami ,moja maszynka tez 8 ma 260 watt a jest dwa razy wieksza niz zelmer , cala jest z nierdzewki i ma wszystkie przekladnie z metalu no i kosztuje pewnie ze 3 razy tyle co zelmer aa taka sama moc.Wiec pytanie czy producenci zawyzaja czy zmniejszaja mac na potrzeby reklamowe, Edytowane przez agn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupuje tu: www.lemproducst.com , nie wiem czy wysylaja do polski ale ich produkty mozna tez na amazonie kupic ktory chyba wysyla do pl.

salvinox ponoc nie do zajechania nozyk z tej stali kosztuje 24$ sitka to samo.

zreszta salvinox to wloska firma ktora robi sitka i nozyki chyba jakosciowo jedne z najlepszych na swiecie

Edytowane przez agn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,rozstałem się bez żalu ze swoją 32-jką i zakupiłem Zelmera 987.W zestawie są tylko 3 sitka o średnicach oczek fi 2.7,fi 4 i fi 8 a ja chciałbym skorzystać z przepisy Arkadiusza w którym używa sitek z oczkami fi 20.I tu moje pytanie,ile oczek fi 20 powinno znajdować się w sitku,jedno,dwa,trzy a może i więcej?Jeżeli ktoś dorabiał sobie sitka i ma w tej materii jakieś doświadczenie to proszę o odpowiedź.Czekam również na sugestie jakie rozmiary najbardziej są przydatne w przygotowywaniu wędlinek domowych.

Cześć,ja też odstawiłem alfę oraz nadziewarkę żeliwną do piwnicy z racji wygody. Robię jednorazowo 5-10kg kiełby na raz i wszystko na zelmerku 8.

 

Dam Ci mój patent na kabasony z zelmerka:)

 

Mięso pokrój w kostkę 4x4cm i zapekluj.

 

Później tłuste na szarpak(fasolkę), który dokupisz bez problemu,dodajesz przyprawy,płyny i wymieszaj tłuste z szarpaka z chudym w kostkę. Odstaw na kilka godzin do lodówki i schłodzone nadziewasz ale zamiast tego plastikowego kółka zakładasz szarpak i lejek. Zakładasz jelita baranie i bezpośrednio nadziewasz farsz w postaci tłuszcz z szarpaka i mięso pokrojone w kostkę.

 

Jak coś niezrozumiale napisałem to wyjaśnię :)

 

Witam serdecznie, proszę powiedzieć czy nie chciałby Pan odsprzedać alfy, która trafiła do piwnicy??

Odkupię alfe 22 lub 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.