Skocz do zawartości

Moje gotowanie... Kamil_1


Kamil_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie :)

 

Jesień za pasem, orzechy spadają to wypadałoby coś z nich zrobić :)

W piątek wieczorem było troszkę wolnego czasu więc razem małżonką postanowiliśmy zrobić ciasto :)

 

Na weekend do kawki jak znalazł :)

post-68769-0-22318900-1445891243_thumb.jpg

 

Zainteresowanym podaję przepis :) Pisałem z głowy i mam nadzieję, że jest jasny i czytelny ;)

Ciasto z orzechami.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil_1 może mieszkasz gdzieś koło mnie, bo ja też z Mazowieckiego   :tongue:  :) To ja na tą kawę chętnie wpadnę. :D

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z głowy i wkradł się niewielki, ale istotny błąd mianowicie w części masa/krem jest 4 łyżeczki mąki ziemniaczanej, a nie 4 łyżki :facepalm:  ;)

 

 

No i mamy cos do porannej kawy Kamil

Proszę się częstować :)

 

 

Pysznie wyglada

Elu i jeszcze pyszniej smakuje :) zjadłem chyba pół blachy :facepalm::D  Mam nadzieję, że Wam również zasmakuje :thumbsup:

 

 

 

No to gdzie kawałek dla mnie?? Kamilu.. kawa mi się kończy a ciasta jak nie było tak nie ma ;P Przepis oczywiście "skradziony" 

Arku, oczywiście kawałeczek na Ciebie czeka ;) A przepis po to jest żeby "podkradać" ;)

 

Kamil_1 może mieszkasz gdzieś koło mnie, bo ja też z Mazowieckiego ... To ja na tą kawę chętnie wpadnę.

Tylko szybko bo jak widać ciasto się kończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie ?  Podaj chociaż nazwę miejscowości. Może miejsce znajdę po zapachu.   :D

Edytowane przez JaGra

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie :)

 

Mam jakieś natchnienie i trochę częściej drepczę w kuchni ;)

Po ostatnich zmaganiach z bułeczkami - na szczęście udanych - przyszedł czas na coś słodkiego :)

 

Postanowiłem ponownie stoczyć bój z Panem "P" :w00t:

 

Na blachę poszła... chałka :thumbsup:

Cóż mogę powiedzieć - zobaczcie sami ;)   Przepis skradziony od Zbója Madeja :angel: - Dałem nie co więcej cukru do kruszonki ;)

 

Smak? Dla nas rewelacyjny - mięciutka, słodka, kruszonka pycha :D

 

Po zaplątaniu:

post-68769-0-52753400-1446154915_thumb.jpg

 

A tu jeszcze ciepła:

post-68769-0-98868000-1446154927_thumb.jpg

post-68769-0-60599000-1446154935_thumb.jpg

 

Cdn. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Kamilu... rozwijasz się kulinarnie niczym podopieczni Modesta Amaro w Hell's Kitchen.....  :devil:

Jeszcze zapragniesz przy wędzarce piec chlebowy wybudować... tak Ci to pieczenie ostatnio się spodobało  :thumbsup:

:clap:  :clap:  :clap:

 

Ale fakt taką ciepłą chałkę to i ja bym skubnął...  ;)

Oby tak dalej!

 

Z Dymnym pozdrowieniem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze o duzy kawalek :D:clap: :clap:

Dla  mnie już chyba nic nie zostało :rolleyes: Kamil  za chałkę dostajesz szóstkę :thumbsup: z dużym plusem :D

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak masz link do przepisu Zbója Madeja to poproszę .

Proszę bardzo: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3163-zb%C3%B3j-madej-moje-wypiekinie-moje-przepisy/page-19#entry328452 

 

 

 

rozwijasz się kulinarnie niczym podopieczni Modesta Amaro w Hell's Kitchen..... Jeszcze zapragniesz przy wędzarce piec chlebowy wybudować... tak Ci to pieczenie ostatnio się spodobało

 

Arek, obym tylko tak szybko z kuchni nie wyleciał :facepalm::laugh: A co do pieca to...hmmm... też o tym pomyślałem, ale zobaczymy ;)

 

Dzidzia, Hana, Elu, Anuś  dziękuję za gratulacje :blush: Dla Was Drogie Panie po kawałeczku mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Was Drogie Panie po kawałeczku mam :D

Matko... że też dopiero teraz tu zajrzałam... na pewno wszystko już zjedzone  :D Ela z Dzidzią i Anią nie zostawiły nawet okruszka... że też ja musiałam do roboty...

Kamil - musisz upiec następną  :excl:   :facepalm:

"Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa." Julian Tuwim
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chalka piekna! :thumbsup: ...pewnei nic juz nie zostalo ,tez musze upiec bo od dawna za mna chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

 

Wczorajsza cytrynówka :)

 

 

Dzisiejsza kajmakowa

A co będzie jutro ? :tongue: Impreza się szykuję ? :cool:

Kolor cytrynówki jest piękny :thumbsup: 

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co będzie jutro ? :tongue:

 

Jutro zapoczątkuję pewną "precyzyjną" nalewkę :rolleyes: Na zdjęcia trzeba będzie poczekać... :cool:

 

czy chodzi o nalewkę farmaceutów :D:tongue: oto moja .. dzisiaj nastawiona :cool:

post-53395-0-33974500-1455054276_thumb.jpg  post-53395-0-09551300-1455054303_thumb.jpg

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.