Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Sprzedam Żelatyne 200 Bloom Pieprz biały mielony

żelatyna wedliny przyprawy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 zdunio12

zdunio12

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 1 postów
  • MiejscowośćAdamów

Napisano 18 maj 2015 - 15:38

Witam wszystkich użytkowników. Jestem nowy na forum ale to chyba dobre miejsce na takie ogloszenie.

Posiadam do sprzedania 100kg żelatyny spożywczej 200 bloom, produkcji niemieckiej data ważnosci 11 pazdziernik 2019r, pakowana w worki po 25kg. Proponuje dobrą cene w zależności od ilości. 

Mam też caly worek 25kg pieprzu białego mielonego, bardzo aromatyczny data prod pazdziernik 2014r, 

Co jakis czas mam systematyczne dostawy z niemiec. Do tej pory zaopatrzałem nieduże masarnie w okolicy ale nie wyrabiają z przerobem  i dlatego chce troche upłynnic w internecie.

Zelatyna 24zł/kg  pieprz 54zł/kg, przy wiekszych ilosciach cena do negocjacji

Sprzedaje jako osoba prywatna.

Użytkownik zdunio12 edytował ten post 18 maj 2015 - 15:44

#2 colt

colt

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 6 postów
  • Miejscowośćmilicz

Napisano 23 cze 2015 - 20:37

Szukam gotowej mieszanki przyprawowej do wędzenia pstrągow, czy Masz może w ofercie?. Dawno temu dostalem 5 kg z firmy z Niemiec i rewelacja?.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żelatyna, wedliny, przyprawy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych