Skocz do zawartości

Moje eksperymenty kulinarne :)


qba-69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

kto je odklei od tej płyty?

Placki kładzie się na bardzo mocno rozgrzaną płytę.  Łatwo je podważyć szpachelką.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisano dziś, 17:38 EAnna, dnia 17 Kwie 2018 - 14:27, napisał: Z takiej płyty wychodzą doskonałe placki ziemniaczane. Niewielkie, kładzione łyżką To już chyba wyższa szkoła -kto je odklei od tej płyty?
 

 

Beata,kika dobry lat wstecz mialam remont kuchni, ale taki ,ze tylko zciany byly , a zycie toczylo sie dalej. Trwalo to niestety prawie trzy miesiace i opanowalam robienie wsystkich posilkow na bbq.U mnie wlasnie jest taka plyta na jednej czesci. Dziewczeta do dzisiaj pamietaja nalesniki z bbq ,placki czy jajka sadzone.Robilam rowniez grzanki na sniadanie, bo to byla nasza zima wtedy. Dzieci mialy frajde,a ja nauke.Polecam sie pobawic smak :thumbsup: do dzis pamietam.

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajka sadzone robilam na takiej blasze ..srednio dziennie 250   :D  placki fajne  ( jednak ta pani to z pieprzem nie zaszalala )tyle to ja na pomidora na jedna kanapke daje , placki same w sobie dobre bo nie tluste ..zjadlabym ale konfitura z borowek :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.