Skocz do zawartości

POGOTOWIE ZADYMIARSKIE


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób robi domową wędlinkę po raz pierwszy i .... napotyka na, z pozoru, proste problemy, z którymi jednak nie może sobie poradzić.

 

Proponuję, by w tym dziale osoby które mają czas i chcą pomóc innym, podawały swoje numery telefonów. Wtedy zawsze znajdzie się ktoś z "dyżurnych fachmanów", kto jak najszybciej udzieli odpowiedzi.

 

Życzę Wam, by tych pytań było jak najmniej, a Wasze wyroby "powaliły na kolana" rodziny i znajomych.

 

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: abratek: Sob Gru 08, 2007 3:27 pm ]

Pozwoliłem sobie "przykleić" ten temat :blush:

 

[ Komentarz dodany przez: vtec: Sob Gru 16, 2007 3:33 pm ]

W temacie proszę podawać tylko swoje numery telefonów. Inne posty będą kasowane.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.Jeżeli Wasz sprzęt nawali(pralki,lodówki,i wszelki sprzęt AGD)służę pomocą i poradą aby Was nie spotkało to co w programie "usterka"Podaję nr tel. 693779382 Dzwonić o każdej porze.Nie odbieram telefonu w wypadku dzwonienia z zastrzeżonego numeru. Pozdrawiam.Józef
"Więcej być niż więcej mieć"Jan Paweł II
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Wąska specjalizacja, ale kto to wie ???

Wiem prawie wszystko o cyfrowych systemach łączności DGT3450 DOS, DGT CARO trochę mniej o MILLENIUM, mogę pomóc w sprawie modemów, router'ów i koncentratorów DSL (czego ja nie wiem, będzie wiedział któryś z kolegów - wiedzą też sporo o CISCO i ATM). Numer do pracy 32 7293113 - zgłosi się miła pani, która będzie wiedziała gdzie jestem i przełączy rozmowę gdzie trzeba.

Byłbym zapomniał :), pytać o Michała z centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Jestem elektronikiem o specjalności "systemy komputerowe" .Potrafię robić to, do czego mnie życie zmusiło - elektryka, naprawy sprzętu agd, proste naprawy i remonty Służę radą na gg 210253, lub w razie bardzo nagłych konieczności tel kom 697 458 863.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
JA natomiast mam szerokie rozeznanie z wszelkiego rodzaju Urzędami, nie będę wymieniał wszystkich, z celnym tylko nie miałem do czynienia (jeszcze,ale coś przemycić w rulonie ze smalczykiem mogę, eheheh)). Weterynaria, Starostwo, Projekty, Biznes Plany. 601341934 walić jak w dym.
"Polacy nie gęsi i mięsko wcinają"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

- Instalacje antenowe małe ,średnie ,satelitarne i analogowe TV,

- Przesył sygnałów w.cz ;m.cz ,

- Elektryka i elektronika,

na ile mogę zawsze pomogę 507 041 488

całe życie się uczę , a czy się nauczę...

http://images37.fotosik.pl/1274/4fa8487176da947bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Co prawda nie bezpośrednio w temacie ale myślę, że może się przydać.

Wykańczając altankę zdecydowałem się na pokrycie strzechą-trzciną.

Daszek jeszcze nie jest wykończony, poczeka na finisz ostateczne wyprofilowanie i kalenicę. Zmogło mnie choróbsko i teraz mam troszeczkę czasu aby osobom zainteresowanym udzielić kilku wskazówek co i jak.

 

Moj telefon 606 853 162

 

 

Pozdrawiam

Denique non omnes eadem mirantur amantque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja co prawda mieszkam daleko i nie bardzo można do mnie zadzwonić bo i różnica czasu i koszt większy, ale na maila zawsze odpowiem jacek@maj.ca lub jmaj@ssei.ca.

Rysuje na AutoCAD - plany budowlane i wszystkie rysunki techniczne, jak trzeba cos przerysowac - jakis plan wedzarni naprzyklad lub innej budowli to chetnie zrobie to na ochotnika.

 

Pozdrawiam

Jacek

Dym nie śmierdzi, dym pachnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dużo o nadajnikach i odbiornikach komunikacyjnych, anteny nadawcze - odbiorcze, akumulatory, zasilacze, wzmacniacze wcz - mcz. Wiem, że nie wszystko mogę ..... powiedzieć. Dla lubiących strzelać - szybko i na duże odległości bardzo celnie. 886692030
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma zajmuje się odbiorem i utylizacją wód zaolejonych ze statków. W lecie celnicy przywieżli nam 3500 litrów :wink: spirytusu i "łyski" pochodzące z przemytu. Uczestniczyłem w "utylizacji" :grin: i jakieś tam pojęcie mam.

Polecam więc wszystkim swoje usługi i jak ktoś ma coś do " zutylizowania" to chętnie pomogę :wink:

 

Ps. Wiadomość na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, chętnie pomogę merytorycznie z zakresu:

 

agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy - dobór, wyciszone, otwarte - full;

poligrafia;

przygotowanie do druku;

fotografia i obróbka starych zdjęć;

porady wykończeniowo-remontowe - rozwiązania techniczne;

winiarstwo domowe.

 

Tel. 503 173 606

Paweł.

Smacznego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Pomogę w zakresie obsługi komputerów (linux, windows), programowania (c#,java, javascript, html, css, xml, bazy danych, mql, inne?). Zawodowo zajmuję się programowaniem automatycznych systemów transakcyjnych, głównie na rynek FOREX. Jeżeli masz ciekawy system do "obgadania" to chętnie podzielę się swoją opinią opartą o 6 letnie doświadczenie w temacie. Kontakt - PW, lub skype: Kalenzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.