Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

POGOTOWIE ZADYMIARSKIE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#41 szymon70

szymon70

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 55 postów
  • Miejscowośćok.Płocka

Napisano 14 sty 2012 - 12:42

Witam ja jestem właścicielem firmy wykonującej tynki i posadzki maszynowo w razie pytań porad dzwońcie jak w dym tel 502 452 907

#42 CADDYVW

CADDYVW

Początkujący

• Użytkownicy
  • 32 postów
  • Miejscowośćkozy

Napisano 14 sty 2012 - 13:23

Witam. Ja natomiast prowadzę firmę parkieciarską .Usługi-odnawianie ,układanie ,doradztwo!604584122.Wszystkie tematy związane z drewnem na podłodze. Pozdrawiam.

#43 Gunnar

Gunnar

Początkujący

• Użytkownicy
  • 19 postów
  • MiejscowośćPowiercie Wieś

Napisano 26 sty 2012 - 13:40

Tłumaczenie ENG - PL - ENG i szczątkowo RUS.
Jeśli potrzeba, to mogę pomóc.

(lub jeśli potrzebna zbroja kolcza, ale to już za opłatą :grin: )

#44 Lukas87

Lukas87

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 3 postów
  • MiejscowośćMikołów/Bujaków

Napisano 06 kwi 2012 - 20:19

Ja chętnie pomogę w dziale elektryki i co nie co w elektronice :)

#45 GuRu

GuRu

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 930 postów

Napisano 06 kwi 2012 - 20:22

Jutro wędze od 10:00 do 20:00, trzy tury. Miejsce w Borniaku jest (tak za każdym razem na pół wsadu). Gdyby ktoś miał awarię, to zapraszam :-) Warszawa Mokotów.

#46 ralf

ralf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • MiejscowośćRadonice

Napisano 14 maj 2012 - 15:55

Wielu z nas poszukuje oszczędności we własnych firmach jak i w życiu codziennym. Jednym ze sposobów jest wysyłka darmowych sms.Dziś wysyłanie sms jest jedną z podstawowych form komunikacji pomiędzy ludźmi. Stworzyłem serwis umożliwiający nam wysyłkę darmowych sms do wszystkich sieci z jednego miejsca.

Na stronie www.bsms.pl znajduje się bramka sms z której można wysłać darmowe sms do wszystkich sieci w Polsce. Jest tu bramka play, bramka orange, bramka plus , bramka t-mobile oraz bramka do wszystkich sieci wirtualnych, a sms do wszystkich sieci wpisuje się do jednego okienka nie kilku bramek zgromadzonych w jednym miejscu. Nie musicie wpisywać kodów Captcha ani innych kodów by wysłać sms. Dodatkowo za pomocą api można w łatwy sposób podpiąć bramkę do własnej strony lub bloga. Na stronie tej również możecie doładować komórkę , jest tu również system przypomnień sms oraz system przypomnień mailowych, który świetnie nadaje się do użycia jako organizer pracy. Bramka sms posiada przydatne funkcje jak własna skrzynka odbiorcza przychodzących sms, spis kontaktów. Otrzymane na nią wiadomości możecie przekierować na własny telefon komórkowy , pocztę lub numer gg. Po rejestracji w serwisie możecie również wysyłać sms do wszystkich za pomocą własnego komunikatora gg. Wystarczy wysłać treść wiadomości sms na gg nr 18 , który dalej wyśle wiadomość na podany numer telefonu. Strona warta uwagi więc warto ją odwiedzić, zwłaszcza, że pisano już o niej w serwisach takich jak gadu-gadu, wp, e-biznes i innych dużych portalach internetowych.W serwisie www.bsms.pl można zarejestrować się jako osoba prywatna, lub jako firma czy instytucja. Jego przyjazny interfejs nie przysporzy trudności nikomu, a oferowane funkcje pozwolą na łatwiejsze prowadzenie biznesu czy zwykłego kontaktu międzyludzkiego.

Dobrym pomysłem było by podpięcie api do naszego forum by ułatwić kontakt pomiędzy użytkownikami, nie zawsze wszak jesteśmy przy komputerze.

#47 @halusia@

@halusia@

Uzależniony od forum

• **VIP Junior**
  • 6370 postów
  • MiejscowośćInowrocław

Napisano 14 maj 2012 - 17:26

U mnie ten link się nie otwiera .. :rolleyes:

#48 ralf

ralf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • MiejscowośćRadonice

Napisano 14 maj 2012 - 20:39

Sprawdzałem, umnie się otwiera , ale podaję jeszcze raz link do bramki sms:

www.bsms.pl

#49 miro

miro

Uzależniony od forum

• **VIP Junior**
  • 13817 postów

Napisano 14 maj 2012 - 20:52

ralf trochę nie rozumiem bo piszesz że darmowe sms, a trzeba zapłacić ?

#50 ralf

ralf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • MiejscowośćRadonice

Napisano 15 maj 2012 - 15:43

Napisałem, że można wysłać darmowe sms , codziennie jest pula darmowych do wykorzystania, jeżeli komuś nie wystarcza można dokupić pakiety. Zaletą na pewno jest wysyłka bez kodów Captcha jakie trzeba wpisywać na bramkach oferowanych np. przez Orange czy innych operatorów. A i oni przecież nie udostępniają nieograniczonej liczby darmowych sms, choć są bogatsi niż ja.

#51 Misiek_77

Misiek_77

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 54 postów
  • MiejscowośćPrzyszowice

Napisano 01 wrz 2012 - 09:28

Ja zajmuje się szeroko rozumianym ratownictwem i pierwszą pomocą. Prowadzę własny ośrodek szkoleniowy.

Poza tym wspinaczka - dobry kontakt z Lhotse (Polski producent uprzęży wspinaczkowych, taśm, butów wspinaczkowych) - doradzę, lub załatwię w cenie niższej niż sklepowa nieco sprzętu.

W domu wszystko zrobiłem sam - od podłóg, poprzez ściany, elektrykę, wodę, na dachu skończywszy (wszystko od podstaw, łącznie z więźbą).

Nieco mechaniki samochodowo-motocyklowej. Niektóre rzeczy można zrobić samemu, a niektóre taniej niż u mechanika. Ostatnia praca to wymiana rozrządu, naprawa całego zawieszenia, półosi, uszczelnienie skrzyni biegów i uszczelniaczy silnika w 1,9TD)

Jeśli moje umiejętności mogą komuś się przydać to zapraszam 663770321 Czasem jest problem z zasięgiem, więc mail jest formą kontaktu preferowaną isha.ratownictwo@onet.eu

#52 krykiet66

krykiet66

Początkujący

• Użytkownicy
  • 22 postów
  • MiejscowośćBrzeszcze

Napisano 03 lis 2012 - 21:16

A ja podobno mam ładne pismo. Ci co o tym wiedzą podsyłają mi różne , różności do wypisania .Lubię to robić więc jak by ktoś coś...
694 579 545 - Krykiet

#53 mtomaszko

mtomaszko

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 225 postów
  • Miejscowośćmałopolskie

Napisano 03 lis 2012 - 22:20

instalacje elektryczne, alarmowe, CCTV automatyka.w razie pomocy pisać na pw.... małopolskie

#54 Piotrekpiter2

Piotrekpiter2

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 110 postów
  • Miejscowośćkleszczów

Napisano 03 lis 2012 - 22:57

Bagno, super facet udzielił instrukcji wyczerpująco Polecam

#55 Mirekr134a

Mirekr134a

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 944 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano 27 gru 2012 - 15:40

Witam

W razie potrzeby będę próbował pomóc

chłodnictwo - głównie gastronomiczne
instalacje elektryczne
automatyka
elektronika

GG 1648931
r134a@o2.pl

#56 markoserwismm

markoserwismm

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 496 postów
  • Miejscowośćłódź/warszawa

Napisano 28 sty 2013 - 21:50

Witam w sprawie ueządzeń gastronomicznych a najlepiej piece Konwekcyjno Parowe chętnie pomogę
serwis
obsługa
pomoc przy zakupie
opinie o używanych

#57 picardi

picardi

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 0 postów
  • MiejscowośćSzczecin - Dania

Napisano 10 maj 2013 - 17:12

na alle... tez kupisz

ralf325 wiem ale chodzi mi o sprawdzone na borniaku źródło.

#58 ralf325

ralf325

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 418 postów

Napisano 07 cze 2013 - 06:16

Stolarstwo meblowe , meble na wymiar , służe radą i pomocą.792905359.

#59 Kiniula

Kiniula

Początkujący

• Użytkownicy
  • 30 postów
  • MiejscowośćGdynia

Napisano 31 sie 2013 - 21:35

Psycholog, prawnik, marketingowiec, prezes (kobieta). Śpię do 9.00 rano i za chiny ludowe nie odbiorę. 503782031.

#60 Todek

Todek

Weteran

• Użytkownicy
  • 1458 postów

Napisano 15 wrz 2013 - 18:57

A kto może pomóc w temacie garażowych drzwi uchylnych robionych na konkretny wymiar?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych